اخبار خودرو

نسخه جدید لکسوس آر ایکس 350 (Lexus RX 350)

سیستم سرگرمی لکسوس RX تب داشت ، بنابراین مهندسان برند لوکس ژاپنی دستور تهیه نسخه ای از فناوری صفحه لمسی را دادند. درست است ، بعد از سالها ضربه زدن به کنترل های سرگرمی مبتنی بر صفحه لمسی لکسوس ، 2020 Lexus RX از یک سیستم سرگرمی صفحه لمسی به داشبورد خود استقبال می کند. این به عنوان یک مکمل برای تاچ پد نصب شده توسط کنسول ارگونومیک به چالش کشیده است. در رابطه با سازگاری تازه Apple CarPlay و سازگار با Android Auto (دومی که اولین بار لکسوس است) ، بیشترین عیب RX صرفاً یک ناراحتی جزئی محسوب می شود. این تنها یکی از ویژگی های نسخه جدید لکسوس آر ایکس 350 است.

معرفی لکسوس RX 350

با وجود پاسخ های سریع رعد و برق تنظیمات سرگرمی برای لمس ورودی ها و گرافیک های واضح روی صفحه ، ساختارهای منوی سیستم به وضوح از صفحه لمسی طرفداری می کند. صفحه نمایش لمسی نیست. در نتیجه ، برخی از آیکون ها برای صفحه نمایش بزرگتر 12.3 اینچی (یک واحد 8.0 اینچی استاندارد) بسیار دور از راننده هستند ، در حالی که برخی دیگر ، مانند دکمه “home” ، به سادگی از بین نمی روند. به جای ضربه زدن به یک نماد روی صفحه برای رسیدن به صفحه اصلی ، کاربران باید به سمت تاچ پد برسند و یک دکمه فیزیکی را فشار دهند. با این حال ، سیستم اطلاعات به روز شده و سرگرمی بهبود چشمگیر نسبت به نسخه قبلی دارد.

Lexus RX 350

لکسوس با سایر جنبه های RX نیز سر و کار دارد و این مدل شامل تجدید نظر در قسمت های جلو و عقب ، شیشه های نازک تر و جذاب تر ، تغییر در چراغ های روشن و رینوپلاستی سبک به مشبک اسپیندل در حال حاضر مارک تجاری است. اگرچه یک ظاهر طراحی شده مانند اریگامی RX باقی مانده است ، ظاهر مدل 2020 یکدست تر است. حداقل در مدل استاندارد. توده بزرگ RX L با ردیف بزرگ ، سه ردیف ، کاملاً ناخوشایند است ، در حالی که ردیف جدیدترین ردیف آن کاملاً واضح است. Understal با همان پیشرانه های هیبریدی بنزینی یا بنزینی-برقی مانند سال گذشته زندگی می کند.

پیشرانه لکسوس RX 350

یک V5 با قدرت 295 اسب بخار 3.5 لیتری V6 در RX 350 و یک موتور 3.58 لیتری V8 با قدرت 308 اسب بخار که با یک سه موتوره برقی در RX 450h کار می کند. موتور سابق یک شریک خوب در چرخش پیچ و تاب را که مسیر 253 و 254 کاستاریکا را تشکیل می دهد اثبات می کند ، جایی که لکسوس ما را دعوت کرد تا متقاطع تازه شده آن را امتحان کنیم. به لطف تعلیق سفت تر و میله های ضد رول ضخیم تر جلو و عقب ، جدیدترین RX 350 احساس می کند که سبکتر از قبل است ، در حالی که گیربکس هشت سرعته اتوماتیک با چرخش مهار می شود.

لکسوس آر ایکس 350با این وجود ، آر ایکس 350 یک ماشین راحت و محور است و F Sport با کیفیت سواری کمی اسپرت ، کف صندلی های جلوی سخت و صندلی های تهاجمی صندلی ها مخالف داخلی و آرام و زمزمه کراس اوور است ، سبک و دقیق – اما بی صدا – فرمان و صندلی نیمکت عقب سه طرفه بزرگ. ممکن است کمی هیجان انگیز به نظر برسد ، اما سواری کراس اووری و صندلی های جلوی کمتر تهاجمی از استاندارد RX احتمالاً آن را نسبت به RX F Sport ترجیح می دهند. بدون در نظر گرفتن ، هر RX اکنون جدیدترین مجموعه ایمنی پیشرفته لکسوس را شامل می شود.

سیستم ایمنی جدید

این سیستم در حال حاضر با نام سیستم ایمنی لکسوس + 2.0 + ، شامل مرکز محور خط ، تشخیص دوچرخه و کمک به علائم جاده ، علاوه بر ویژگی های قبلاً در دسترس مانند ترمز اتوماتیک جلوی اتومبیل با تشخیص عابر پیاده ، هشدار حرکت از مسیر ، راهنمایی نگه داشتن خط ، اتوماتیک بالا چراغهای جلو پرتو ، و کنترل کروز تطبیقی عرضه می گردد. اگرچه تجدید نظر در لکسوس RX 2020 نسبتاً جزئی است ، اما به روزرسانی های SUV کراس اوور لوکس در اندازه متوسط ​​، به ویژه مواردی که برای سیستم سرگرمی انجام شده است ، فقط چیزی است که پزشک ضرب المثل دستور داده است.

Lexus RX 350

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا