شایعاتی در خصوص ارائه لکسوس ال ایکس جدید

اس یو وی ها در کشور آمریکا و در ایران بسیار طرفدار دارند و اس یو وی های بزرگ و لوکس لکسوس ال ایکس در آمریکا بسیار مورد توجه قرار گرفتند و هم اکنون لکسوس در حال طراحی نسل آینده برای لکسوس ال ایکس ۶۰۰ خود می باشد و به روزرسانی های جالبی را برای این اس یو وی بزرگ خود انجام داده است . دفتر ثبت اختراعات و علایم تجاری ایالات متحده نشان می دهد که برنامه به روز رسانی لکسوس ال ایکس ۶۰۰ همچنان در حال پردازش است . تیم حقوقی اتومبیل سازی این شرکت مدارک را ارسال کرده و راهنمای اتومبیل برای اولین بار این پرونده را کشف خواهد کرد .

یک اسم و محصول جدید برای برند Lexus

جالب است بدانید که علاوه بر این ، علائم تجاری اخیری از لکسوس ال ایکس ۶۰۰ در سایر کشورهای جهان کشف شده است که خودروساز لکسوس تمامی این برنامه‌ها را در ۱۰ یا ۱۱ اکتبر ارسال کرده است . از مکان‌های دیگری که لکسوس در آنها این کار را انجام داده است ، می‌توان به کانادا ، پرو و فیلیپین اشاره کرد . همچنین در ۱۰ اکتبر مارک تجاری برای ال ایکس ۵۰۰ در مولداوی ثبت گردید .

Lexus LX570d

لکسوس LX در سال ۲۰۰۷ در ایالت متحده و برای مدل ۲۰۰۸ ارائه شد . این دستگاه از قدیمی ترین وسایل نقلیه موجود در کشور آمریکا می باشد . با این حال شایعات حاکی از آن است که نسل جدیدی از این خودرو و تویوتا لندکروز که هر دو در یک سطح قرار می گیرند ، در آینده ای نزدیک تر راهی بازار خواهد شد . 

مقاله‌های مرتبط:

شایعاتی در خصوص ارائه نسل جدید لندکروز

به طور کلی لکسوس ال ایکس ۶۰۰ از اس یو وی های بزرگ و خانوادگی به شمار می‌رود و مناسب افرادی است که به خودروهای عضلانی علاقه مند هستند . اگر شما به دنبال یک شاسی بلند قامت دار و عضلانی باشید قطعاً یکی از گزینه‌های شما تویوتا لندکروز خواهد بود . از آنجا که قیمت لکسوس بالاتر از تویوتا لندکروز است و امکانات لوکس تری را برای خودروهای خود ارائه می دهد ، لذا لکسوس ال ایکس ۶۰۰ ، اگرچه به این خودروی لندکروز بسیار شباهت دارد اما قیمت بالاتر و امکانات به‌روز تری برای آن ارائه شده است .

Lexus
انتظار می رود که هر دوی این کراس اوور ها در نسل آینده خود با موتور ۸ سیلندر عرضه نگردند و پیشرانه جدیدی برای آن ها ارائه شود. پیشرانه جدید شامل یک موتور توربو توئین سه و نیم لیتری که ۱سیلندر توربو دیزل با ۶ سیلندر کمکی ترکیب شده است . برخی از این تنظیمات به جای گیربکس ۸ اتوماتیک فعلی می‌توانند به یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک متصل گردند . اولین تاریخ عرضه برای نسل بعدی لکسوس ال ایکس هنوز مشخص نیست و به عنوان یک راز شناخته می‌شود . با این حال پرونده‌های علائم تجاری تنها برنامه های کاربردی هستند و شرکت هنوز حق استفاده از این نام ها را برای خودروی خود ندارد . از آنجا که برای گرفتن مجوزهای لازم برای یک مارک تجاری ممکن است مدت ها طول بکشد ، لذا سریعاً به دنبال کشف خودرو در سال ۲۰۲۰ نباشید .

Lexus SUV

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + شانزده =