اخبار خودرو

شایعاتی در خصوص ارائه لکسوس ال ایکس جدید

اس یو وی ها در کشور آمریکا و در ایران بسیار طرفدار دارند و اس یو وی های بزرگ و لوکس لکسوس ال ایکس در آمریکا بسیار مورد توجه قرار گرفتند و هم اکنون لکسوس در حال طراحی نسل آینده برای لکسوس ال ایکس ۶۰۰ خود می باشد و به روزرسانی های جالبی را برای این اس یو وی بزرگ خود انجام داده است . دفتر ثبت اختراعات و علایم تجاری ایالات متحده نشان می دهد که برنامه به روز رسانی لکسوس ال ایکس ۶۰۰ همچنان در حال پردازش است . تیم حقوقی اتومبیل سازی این شرکت مدارک را ارسال کرده و راهنمای اتومبیل برای اولین بار این پرونده را کشف خواهد کرد .

یک اسم و محصول جدید برای برند Lexus

جالب است بدانید که علاوه بر این ، علائم تجاری اخیری از لکسوس ال ایکس ۶۰۰ در سایر کشورهای جهان کشف شده است که خودروساز لکسوس تمامی این برنامه‌ها را در ۱۰ یا ۱۱ اکتبر ارسال کرده است . از مکان‌های دیگری که لکسوس در آنها این کار را انجام داده است ، می‌توان به کانادا ، پرو و فیلیپین اشاره کرد . همچنین در ۱۰ اکتبر مارک تجاری برای ال ایکس ۵۰۰ در مولداوی ثبت گردید .

 

لکسوس LX در سال ۲۰۰۷ در ایالت متحده و برای مدل ۲۰۰۸ ارائه شد . این دستگاه از قدیمی ترین وسایل نقلیه موجود در کشور آمریکا می باشد . با این حال شایعات حاکی از آن است که نسل جدیدی از این خودرو و تویوتا لندکروز که هر دو در یک سطح قرار می گیرند ، در آینده ای نزدیک تر راهی بازار خواهد شد . 

شایعاتی در خصوص ارائه نسل جدید لندکروز

به طور کلی لکسوس ال ایکس ۶۰۰ از اس یو وی های بزرگ و خانوادگی به شمار می‌رود و مناسب افرادی است که به خودروهای عضلانی علاقه مند هستند . اگر شما به دنبال یک شاسی بلند قامت دار و عضلانی باشید قطعاً یکی از گزینه‌های شما تویوتا لندکروز خواهد بود . از آنجا که قیمت لکسوس بالاتر از تویوتا لندکروز است و امکانات لوکس تری را برای خودروهای خود ارائه می دهد ، لذا لکسوس ال ایکس ۶۰۰ ، اگرچه به این خودروی لندکروز بسیار شباهت دارد اما قیمت بالاتر و امکانات به‌روز تری برای آن ارائه شده است .

انتظار می رود که هر دوی این کراس اوور ها در نسل آینده خود با موتور ۸ سیلندر عرضه نگردند و پیشرانه جدیدی برای آن ها ارائه شود. پیشرانه جدید شامل یک موتور توربو توئین سه و نیم لیتری که ۱سیلندر توربو دیزل با ۶ سیلندر کمکی ترکیب شده است . برخی از این تنظیمات به جای گیربکس ۸ اتوماتیک فعلی می‌توانند به یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک متصل گردند . اولین تاریخ عرضه برای نسل بعدی لکسوس ال ایکس هنوز مشخص نیست و به عنوان یک راز شناخته می‌شود . با این حال پرونده‌های علائم تجاری تنها برنامه های کاربردی هستند و شرکت هنوز حق استفاده از این نام ها را برای خودروی خود ندارد . از آنجا که برای گرفتن مجوزهای لازم برای یک مارک تجاری ممکن است مدت ها طول بکشد ، لذا سریعاً به دنبال کشف خودرو در سال ۲۰۲۰ نباشید .

 

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا