اخبار خودرو

ویژگی های مثبت و منفی لکسوس ال ایکس 570 (lexus lx570)

لکسوس LX 570 مدل 2019 کمی بیشتر از یک تویوتا لندکروزر است. هیچ کشکلی  در برابر LX نیست ، زیرا کیفیت ساخت افسانه ای Land Cruiser و قابلیت های خارج از جاده آن را به یک SUV بسیار دوست داشتنی و مورد پسند تبدیل کرده است. به طور کلی ، لکسوس ال ایکس 570 بهترین کیفیت های خواهر و برادر تویوتا را به خود اختصاص داده اما آنها را با کالاهای شیک جفت می کند که نمایانگر رسالت لوکس تر آن است. اگرچه برخورد و زاویه دید بهتر لندکروزر آن را به عنوان گزینه برتر در مسیر قرار می دهد ، کیفیت داخلی بالاتر LX به طرز مشکوکی باعث می شود که این گزینه به عنوان گزینه برتر در tarmac باشد. با قیمت پایه 86،230 دلار سبب شده تا نسخه لوکس تر تنها 1065 دلار بیشتر از تویوتا باشد .

ویژگی های lexus lx570

علی رغم شخصیت دوستانه تر جاده نسبت به لندکروزر ، LX 570 همچنان یک خودروی جدی در خارج از جاده است. همراه داشتن سطح بالای SUV با ضخامت 8.9 اینچ از زمین ، یک کیت استاندارد مانند سیستم تعلیق الکترو هیدرولیک قابل تنظیم ، سیستم دائمی چهار چرخ محرک با چرخ دنده اختصاصی کم ، و پنج حالت مختلف رانندگی خارج از جاده: راک ، سنگ و خاک ، مغول ، سنگ و گل و لای و ماسه سبب شده تا این نمونه در هرجایی بهترین باشد .

لکسوس ال ایکس 570

علاوه بر این ، LX دارای Crawl Control ، نوعی کنترل کروز برای رانندگی در خارج از جاده با سرعت پایین و Turn Assist است که در رابطه با Crawl Control ، باید بگوییم که این سیستم می تواند ترمز چرخ عقب داخلی را فراهم کند تا شعاع چرخشی SUV کاهش یابد. مسلماً ویژگیهای خارج از جاده LX برای رانندگی در شهر بیش از حد مجاز است.  با این حال ، مصرف کننده هایی که می خواهند در جنگل واقعی به سبک و سیاق بپردازند ، فقط Land Rover Range Rover را پیدا می کنند و مرسدس بنز G-Class ترکیبی مشابه از توانایی و شفافیت را ارائه می دهد. مطمئناً خریداران می خواهند چرخ های اختیاری 21 اینچی و لاستیکی تمام فصلی را برای چرخ های 20 اینچی استاندارد و مجموعه ای از لاستیک های تمام سطحی به ارزش 785 دلار داشته باشند .

طراحی داخلی

طراحی  لکسوس ال ایکس 570 به عنوان SUV با قیمت اولیه 86،230 دلار دارای چرم صندلی ها و پانل های درب است ، در حالی که هر سوئیچ و دکمه با وزنی حرکت می کند که باعث افزایش کیفیت می شود. تزئینات چوب براق استاندارد است ، با این حال ، آزمایش کننده ما دارای یک چوب گردو با منافذ باز است که در بسته بندی 1،190 دلاری لوکس در دسترس است.

نگاهی دقیق تر به لکسوس LX 570

علاوه بر این ، با توجه به تجربه داخل کابین LX ما ویژگی هایی مانند جفت نمایشگرهای 11.6 اینچی برای مسافران ردیف دوم به عنوان بخشی از سیستم سرگرمی صندلی های عقب 2،005 دلاری ، جعبه خنک 170 دلار در زیر صندلی کنسول میانی  75 دلار دارد.  مسلماً ، ظاهر لکسوس ال ایکس 570 به گونه ای اسن که یا آن را دوست خواهید داشت و یا از آن متنفر خواهید بود.این کابین در حالی که بسیار دور از زرق و برق نیست ، LX به زیبایی آخرین زبان طراحی لکسوس را به گونه ای می گیرد که تقریباً چیزی شبیه به پسر عمویش ، تویوتا لندکروزر نیست و از این بسته جدا می شود. همه رقبا در این بخش حرف زیادی برای گفتن ندارند.

lexus lx570

لکسوس ال ایکس 570 سنگین است و این موضوع را پنهان نمی کند. فرمان آن آهسته و روان است ، ترمزهای آن دارای لمس و overboost بوده و پیشرانه V8 5.7 لیتری آن V8 با اقتدار یک موتور حرفه ای است که باعث تولید 383 اسب بخار می شود . LX 570 با 403 پوند فوت گشتاور ، بیشترین استفاده را از موتور را دارد. عبور ترافیک آهسته تر در LX به هیچ وجه امری سریع نیست ، اما به لطف انتقال سریع اتوماتیک هشت سرعته ، SUV به طور قابل پیش بینی جلو می رود.  در حالی که سیستم تعلیق تطبیقی ​​LX 570 تنظیم ورزشی را ارائه می دهد ، بدن SUV سنگین هنوز به طرز چشمگیری در قدرت پیشرانه تاثیر می گذارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا