اخبار خودرو

خبرهایی از فیس لیفت جدید برای خودرو لکسوس ال اس (Lexus LS Facelift)

وقتی لکسوس حدود سه سال پیش نسل پنجم را معرفی کرد، بسیاری از این واقعیت ناامید شدند چرا که خودرو لکسوس ال اس جدید، فاقد V8 در زیر کاپوت بلند و تحمیلی آن است. تمام پیشینیان آن بسته به نوعی با انواع موتورهای هشت سیلندر عرضه می شدند، اما مدل فعلی با کدگذاری XF50 به طور انحصاری با طعم V6 عرضه می شود. روکش نقره نشریه ژاپنی Mag-X است که ادعا می کند موتور بزرگتر برای بازگشت دوباره آماده شده است. این یعنی نسل جدید و فیس لیفت خاص برای لکسوس ال اس اعمال می گردد که این فیس لیفت با پیشرانه ای جدید همراه خواهد بود.

Lexus LS Facelift

اگر این گزارش را باور داشته باشیم، لکسوس ال اس با پیشرانه V8 جدید و با بروزرسانی هایی خاص چرخه میانه را معرفی خواهد کرد که سدان لوکس تمام عیار در آینده ای نزدیک، احتمالاً در سال  و 2021 و یا این حوالی، دریافت می شود. گفته می شود از پیشرانه این مدل از کمک های برقی بهره می برد ، به معنای آن V8 ترکیبی به احتمال زیاد برای احیای moniker LS 600h است که برای اولین بار در سال 2007 مورد استفاده قرار گرفت.

لکسوس ال اس و فیس لیفتی جدید برای آن

هنوز مشخص نیست از V8 موجود یا یک موتور کاملاً جدید استفاده خواهد کرد، اما ما نسل قبلی LS 600h را با موتور 5.0 لیتری 2UR-FSE و موتور الکتریکی پیشرفته خود به شما یادآوری می کنیم. این تعداد در حال حاضر قدمی از 415 اسب بخار موجود در LS 500 با دوقلو توربو V6 خود دارد ، اگرچه القای اجباری دوم به معنای گشتاور سالم تر 442 پوند پا (600 نیوتون متر) در مقابل 385 پوند فوت ( 520 نانومتر) است. گشتاور در آخرین لکسوس های ال اس 500 با سرعت زیاد در دور در دقیقه (1600 دور در دقیقه در مقابل 4000 دور در دقیقه) به لطف توربوشارژ ایجاد می شود.

لکسوس ال اس

لکسوس ال اس هم اکنون قیمتی در حدود 77 هزار دلار است که این خودرو احتمالا زمانی که با هشت سیلندر عرضه شود، قیمت بالاتری داشته باشد.

در لکسوس ال اس، حتی پیشرانه هم متفاوت خواهد بود!

Mag-X معتقد است که بازگشت V8 تنها تغییر در موتور نخواهد بود زیرا گفته می شود که لکسوس در بعضی از بازارها گزینه چهار سیلندر را برای پر کردن خلاء باقی مانده پس از سقوط قریب الوقوع GS معرفی می کند. Lexus ال اس در این نمونه خاص جذاب تر از همیشه است.

لکسوس ال اس

این مجله همچنین دارای یک عکس جاسوسی از نمونه اولیه صورت LS با استتار در قسمت جلویی است که یک سپر بازطراحی شده را پنهان کرده و در چراغهای جلو تغییراتی ایجاد می کند. یک سیستم رانندگی پیشرفته نیمه خودمختار نیز برای سدان posa اصلاح شده مورد توافق قرار گرفته است و همچنین احتمالاً برخی ترفندهای جزئی در داخل کابین نیز وجود دارد.

Lexus LS Facelift

در حالی که یک گزارش اخیر ادعا کرده است که تویوتا V8 را از بین خواهد برد و آن را با یک توربو V6 دوقلو جایگزین می کند، لکسوس در حال کار بر روی یک V8 جدید با توربو است. یک شایعه به ما گفته است كه موتور بزرگتر برای مدل های قیمتی بالاتر از 90،000 دلار، از جمله LC F بعدی در نظر گرفته شده است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا