اخبار خودرو

خودرو لامبورگینی اوروس هیبریدی با 820 اسب بخار قدرت

ظاهراً لامبورگینی اوروس با فیس لیفت SUV در نسخه اسپرت RS با عملکرد بالا همراه خواهد شد. لامبورگینی در موارد مختلفی در حال آزمایش فیس لیفت در اواسط چرخه برای Urus بوده است و گزارش جدیدی از Car Magazine ادعا می کند که لامبورگینی اوروس جدید در سال 2022 ظاهر خواهد شد. نسخه اصلاح شده “Super SUV” انتظار می رود که پسوند خانواده به عنوان Sant’Agata Bolognese گفته شود که در حال برنامه ریزی یک نسخه پلاگین هیبریدی و همچنین یک Sport RS غیر الکتریکی هستند.

ویژگی های لامبورگینی اوروس فیس لیفت شده

مدت زمان طولانی است که PHEV منتشر شده است ، با مدیر فنی لامبورگینی، Maurizio Reggiani ، در یک مصاحبه تقریباً سه سال پیش عنوان شده است که Urus ظرف 18 ماه یک بند شارژ دریافت می کند. بدیهی است که این اتفاق نیفتاده است ، اما به نظر می رسد جانشین معنوی LM 002 به پرش روی باند واگن نزدیک می شود. براساس گزارش مجله ماشین، Urus PHEV به یک موتور ناشناخته پورشه با نام رمز “LK5” اعتماد خواهد کرد. این نشریه انگلیسی نمی گوید که این یک موتور شش سیلندر است یا هشت سیلندر ، اما ادعا می کند این پیشرانه بنزینی می تواند تا 600 اسب بخار نیرو برای لامبورگینی اوروس تولید کند. این موتور با یک موتور الکتریکی کار می کند تا خروجی ترکیبی 820 اسب بخار را ارائه دهد.

لامبورگینی اوروس

همانند تمام وسایل نقلیه متصل به سیستم متعارف که از تنظیمات پلاگین هیبریدی استفاده می کنند ، لامبورگینی اوروس PHEV وزن جدی خواهد گرفت. ما می شنویم که این مقدار 551 پوند (250 کیلوگرم) نسبت به مدل V8 عملکردی پارسال، به نسخه V8 موجود امروز اضافه خواهد کرد. این مقدار باعث می شود قبل از افزودن ویژگی های اختیاری موجود ، 5401 پوند (2450 کیلوگرم) جمع شود و مطمئن هستیم که مقدار زیادی وجود خواهد داشت.

دیگر مشخصات Lamborghini URUS

درباره Urus Sport RS که هنوز تایید نشده است ، جزئیات کمتری در دسترس است. گفته می شود که قدرتی معادل 675 اسب بخار را ارائه می دهد که یک افزایش قدرت 25 اسب بخاری نسبت به مدل فعلی را نشان می دهد. این می تواند از نسخه به روز شده موتور توئین توربو V8 4.0 لیتری V8 استفاده کند و گشتاور کمی بیشتر از 627 پوند فوت (850 نیوتن متر) قابل دسترسی در اوروس معمولی را داشته باشد. در یادداشتی مرتبط ، Car Magazine ادعا می کند که نسل بعدی Urus تا سال 2028 به تأخیر افتاده است و ما تا سال 2025 شاهد جایگزینی Huracan نیستیم.

لامبورگینی اوروس

گفته می شود که Aventador نیز به عقب رانده شده است ، حتی اگر ابرخودروی V12 ابر خودرو بوده باشد حدوداً به مدت یک دهه تفاوت ایجاد خواهد کرد چرا که این مدل نیز ویژگی های جدیدی را ارائه نمی دهد. مدل چهارم همچنان یک مسئله است که بارها و بارها باقی مانده است و از مرحله مدل خاک رس و مراحل اولیه تولید کامل رد نشده است. “کمبود شرم آور محصول تازه” طبق گزارش مجله اتومبیل ممکن است برای لامبورگینی تا 3500 فروش سالانه تا اواسط دهه هزینه داشته باشد ، اما طبق گزارشات معمول ، این اطلاعات را با کمی نمک دریافت می کنید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا