.................................................... .................................................... ....................................................
اخبار خودرو

خودرو لامبورگینی سیان (Lamborghini Sian) یک سوپر اسپرت خاص!

فقط 19 نمونه از لامبورگینی سیان تولید خواهد شد. لامبورگینی با اولین حضور سیان ، آینده ای هیبریدی و حتی سریع تر را پیش نمایش کرد. نه تنها Sian قدرتمندترین خودرویی است که تا کنون تولید کرده است – با 819 اسب بخار قدرت – بلکه یکی از نادرترین تولید از 63 واحد تولید است. امروز، سازنده سوپراسپرت ایتالیایی با اولین بازی Sian Roadster ، قدم های بزرگی برداشته است.

لامبورگینی سیان، یک خودروی خاص!

همانطور که تصور می کنید ، Sian Roadster پشت بام را غرق می کند اما در غیر این صورت همان نشانه های طراحی شرجی مانند همتای کوپه خود را حفظ می کند. Sian با الهام از ماشین مفهومی Terzo Millenio ،  به زبان طراحی لامبورگینی در آینده توجه می کند. کمترین جزئیات ، مانند امضای روشنایی جلو سه گانه و چیدمان سه گانه ، چشمگیر است. لمس های کوچکتر مانند ورودی جانبی و بال عقب هیدرولیک همه چیز را کمی خاص تر می کند. به عبارت ساده ، لامبورگینی سیان علی رغم اینکه کاملاً بالای سطح باشد ، بهترین نمونه برای نشان دادن اصلیت لامبورگینی در سال های اخیر است.

لامبورگینی سیان

صحبت از  نیروگاهی است که Sian را به عنوان رهبر لامبورگینی ها جدا می کند. این خودرو 6.5 لیتری V12 بنزینی را از Aventador SVJ قرض می گیرد اما یک سیستم هیبرید خفیف 48 ولت را اضافه می کند. کل بازده 819 اسب بخار (602 کیلووات) است یا به عبارتی جذاب ترین قدرت در لامورگینی ها! لامبورگینی می گوید تمام این کارهایی که می کند Sian Roadster را به شتاب 60 مایل در ساعت در کمتر از 2.9 ثانیه و حداکثر سرعت 218 مایل در ساعت (350 کیلومتر در ساعت) می رساند.

در جائیکه SIP کوپه 63 دستگاه ساخته می شود، لامبورگینی سیان کمتر از یک سوم آن ساخته می شود که فقط 19 عدد است. این ممکن است تکان دهنده نباشد ، اما همه  مدل ها فروخته شده اند. خبر خوب این است که ما باید برخی از مشخصات شسته و رفته را ببینیم که هر صاحب این فرصت را دارد که با Lamborghini Ad Personam همکاری کند تا ماشین کامل خود را بسازد. شما در حال دیدن یک اتومبیل تمام شده در بلو Uranus هستید که به نظر می رسد در بین قسمت های داخلی سفید و چرخ های رنگی خیره کننده است.

لامبورگینی سیان

با برخورداری از تعداد معدود جاده رانندگان Sian در خیابان ها ، شما خوش شانس خواهید بود که همیشه در این خودرو باشید. حتی با این وجود ، دیدن چنین خلاقیت وحشی از شرکتی که خود را به اتومبیل های ویژه مفتخر می کند ، جالب است.  به یاد داشته باشید ، این خیره کننده هفت رقمی راه را برای نسل بعدی V12 Lamborghinis هموار می کند ، چیزی است که همه ما به شدت مشتاق حضور آن هستیم.

سؤالات متداول برای لامبورگینی سیان

لامبورگینی سیان رودستر چیست؟

Lamborghini Sian Roadster یک نسخه بی هدف از قدرتمندترین خودرو در سبد شرکت است. این خودرو قطعاتش را با Aventador SVJ به اشتراک می گذارد اما شامل یک پیشرانه هیبریدی نیز می شود.

Lamborghini Sian Roadster چقدر قدرت دارد؟

لامبورگینی سیان قدرتمندترین لامبورگینی تاکنون است. این خودرو به لطف یک سیستم 6.12 لیتری V12 و یک سیستم هیبریدی 48 ولت با قدرت 819 اسب بخار قدرت به بازار عرضه می شود.

Lamborghini Sian Roadster چقدر سریع است؟

با بیش از 800 اسب بخار نیرو و محرکه ، Sian Roadster کاملاً پر قدرت است. لامبورگینی ادعا می کند که این ماشین در کمتر از 2.9 ثانیه به شتاب 60 مایل در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن نزدیک به 218 مایل در ساعت است.

Lamborghini Sian

Lamborghini Sian Roadster چقدر نادر است؟

لامبورگینی سیان کوپه در حال حاضر بسیار نادر است و فقط 63 دستگاه از آن به مرحله تولید رسیده است. Sian Roadster با 19 دستگاه در کل – یا کمتر از یک سوم تولید کوپه – حتی ویژه تر خواهد بود.

هزینه لامبورگینی سیان رودزر چقدر است؟

واقعیت این است که لامبورگینی برچسب قیمت دقیقی را در Sian Roadster قرار نمی دهد. از دیگر گزارش ها و مدل های قبلی می توانیم فرض کنیم که Roadster به اندازه 3،700،000 دلار هزینه دارد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا