اخبار خودرو

خودرو لامبورگینی SC20، خودرویی بدون سقف با قدرت 770 اسب بخاری!

لامبورگینی آونتادور چرخه عمر آنچنانی طولانی داشته است که ما حساب تعداد مشتقات گاو نر خشمگین V12 را از سال 2011 از دست داده ایم. ما یکی از اولین ها – Aventador J – را به یاد می آوریم که یک نمونه بدون سقف از Sant’Agata Bolognese به عنوان ابرخودروی این شرکت در اوایل سال 2012 انجام شد که این خودرو به عنوان گران ترین نسخه از لامبورگینی اونتادور نیز معرفی شده است و لامبورگینی SC20 نام دارد . لامبورگینی اونتادور با روح 700 اسب بخاری J تقریباً نه سال بعد با رونمایی از لامبورگینی SC20 زنده شده که اتفاقی خوشایند برای دوست داران این سوپر اسپرت است.

لامبورگیتی SC20

لامبورگینی SC20، خودرویی مخصوص جاده!

لامبورگینی SC20 که توسط لامبورگینی اسکوادرا کورس ساخته شده است ، در حقیقت یک ماشین قانونی جاده ای است و در مقابل SCV12 است که در همان سال توسط همان تیم کوپه مخصوص پیست رونمایی شد، قرار می گیرد. Speedster جدید از ایتالیا به عنوان یک پیگیری طبیعی برای SC18 Alston عمل می کند ، که به عنوان اولین ماشین Squadra Corse در خارج از دنیای اتومبیلرانی در تاریخ ثبت می شود. این خودرو نه تنها طراحی ویژه ای دارد بلکه قابلیت های پیشرانه آن نیز بسیار قابل توجه است که همین موضوع سبب شده تا نظر بسیاری از منتقدان و طرفداران را به سمت خود جلب کند.

Lamborghini SC20

دقیقاً مانند SC18 آلستون فوق الذکر ، موتور تنفس طبیعی 6.5 لیتری با قدرت 770 اسب بخار قدرت و 720 نیوتن متر (531 پوند فوت) گشتاور برای نمونه بدون سقف از لامبورگینی در نظر گرفته شده است که قدرتی خوب برای یک سوپر اسپرت جاده ای به نظر می رسد. اگر این اعداد آشنا به نظر می رسند ، به این دلیل است که کاملاً با SVJ مطابقت دارند که خودروی SVJ در واقع سخت ترین نوع Aventadors “معمولی” است.

تجربه لذت سواری اونتادور!

می توانید بگویید که این اتومبیل توسط Squadra Corse طراحی شده است زیرا یک ظاهر طراحی شده در مقایسه با Aventador J دارد که بسیار تهاجمی تر است. یکی از عجیب ترین کار ها در خصوص لامبورگینی SC20 اختصاص سرعت یک اتومبیل مسابقه ای به یک خودروی جاده ای می باشد! بخش موتور لامبورگینی می گوید آنها فقط از J الهام نگرفته اند بلکه Diablo VT Roadster ، Veneno Roadster و کانسپت S مستقر در Gallardo نیز مواردی بوده که در طراحی این خودرو از آن الهام گرفتنه اند!

لامبورگیتی SC20

مدل SC20 دارای چراغ های عقب Sián و رنگ اصلی بدنه Bianco Fu با لهجه های Cepheus Blue است که به سفارش خریدار مرموز ساخته شده است. در داخل کابین از فیبر کربن استفاده شده است که دریچه های هوا چاپ سه بعدی شده و دستگیره های درب از آلومینیوم جامد ساخته شده است. فیبر کربن بیشتری برای پوسته صندلی های پوشیده شده از چرم و آلکانترا وجود دارد. گرچه هیچ صحبتی در مورد قیمت گذاری وجود ندارد ، اما می توان تصور کرد SC20 بسیار گرانتر از 573،966 دلار Aventador SVJ Roadster باشد. انتظار می رود که این خودروی خاص تنها در نمونه های محدود ساخته شود که با توجه به ویژگی های آن منطقی به نظر می رسد!

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا