اخبار خودرو

تصاویری جاسوسی از خودرو کیا اسپورتیج 2022

کیا اسپورتیج 2022 قطعا یک گزینه جذاب برای دوست داران کراس اوور است. به طور کلی یکی از خودروهای پرطرفداری که از برند کیا عرضه می شود، خودروی جذاب کیا اسپورتیج است. کیا اسپورتیج 2022 هم اکنون در پیست نوربرگ دیده شده است اما استتار زیادی برای آن وجود دارد. اگرچه کیا اسپورتیج 2022 استتار زیادی وجود دارد ، اما به وضوح تغییرات بزرگی در طراحی در این کراس اوور ایجاد شده است. در خصوص کیا اسپورتیج 2022 باید بگوییم که انتظار می رود نسخه تمام الکتریکی و یک نسخه حرفه ای و پلاگین هیبرید از این خودرو انتخاب شود و عرضه گردد. اگرچه این خودرو نمونه ای جذاب از کراس اوورهاست اما هنوز هم منتقدان زیادی دارد.

کیا اسپورتیج 2022

اطلاعات به دست آمده از کیا اسپورتیج 2022

نسل جدید کیا اسپورتیج پیش از آغاز این کار که ممکن است در آوریل 2021 اتفاق بیفتد و هم اکنون این خودرو در حال توسعه است. این دسته از عکس های جاسوسی نشان می دهد که کراس اوور جدید در Nubburgring Nordschleife در چند دور قرار گرفته است و هم اکنون به زمان عرضه این خودرو تقریبا نزدیک می شویم.  در مقایسه با فیلم جاسوسی قبلی ، این یکی پارچه های سیاه و سفید بدنه را از دست می دهد. با این حال ، پوشش استتار در Sportage در این عکس ها هنوز هم بسیاری از قست های این خودرو را پنهان می کند.

2022 Kia Sportage

در جلو ، لبه بیرونی چراغ های جلوی بیشتر از نظر زاویه دار بودن قابل مشاهده است و همچنین زاویه های تیز برای دهانه در فاشیای پایین وجود دارد. هنگام مشاهده این مدل در نمایه ، کاملاً واضح است که نسل بعدی Sportage دارای شکل خلال بریده تری نسبت به طراحی گرد شده فعلی است. مانند جلو ، مهندسان فقط به دنیا اجازه می دهند لبه های بیرونی چراغ عقب را ببیند. در حالی که هنوز هیچ تصویر با کیفیتی از کابین موجود نیست ، اما به احتمال زیاد به روزرسانی های بزرگی صورت گرفته است تا اسپورتیج بتواند در بخش کراس اوورهای رقابتی پیشرفت کند. انتظار می رود با توجه به کاری که شرکت های دیگر انجام می دهند ، نمایشگرهای بیشتری و در عین حال نمایشگرهای بزرگتر وجود داشته باشد. فناوری کمک ایمنی نیز باید بهبود یابد.

کیا و فناوری های این شرکت

این یعنی در کیا اسپورتیج 2022 انتظار می رود که تریم هایی با تکنولوژی های جدید دیده شود که به بهتر شدن این خودروها کمک شایانی می کند. اسپورتیج جدید با جدیدترین هیوندای توسان زیربناها را به اشتراک خواهد گذاشت. بسته به بازار ، خریداران گزینه های پیشرانه زیادی از جمله موتور های احتراقی با سوخت بنزین و دیزل ، هیبرید و هیبرید پلاگین دارند. طرح های جلو چرخ محرک و چهار چرخ متحرک در دسترس خواهد بود.

کیا اسپورتیج 2022

بسته به بازار ، احتمالاً دو طول برای فاصله دو چرخ وجود دارد. شاسی بلند به کشورهایی می رود که فضای اضافی پا در عقب برای خریداران در اولویت است. پس از اولین بار در آوریل ، انتظار داشته باشید که اسپورتیج جدید قبل از پایان سال در ایالات متحده به فروش برسد. اگرچه بعداً یک مدل PHEV به بازار عرضه می شود ، ممکن است این شرکت به صورت متزلزل از انواع پیشرانه استفاده کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا