اخبار خودرو

تصاویری جدید از کیا اپتیما 2021 (Kia Optima 2021)

درباره طرح های کیا در اوایل دهه ۹۰ اگر بخواهیم صحبت کنیم ، باید بگوییم که این شرکت هیچ نقشی در زیبایی آن ها نداشت اما در سال‌های اخیر با اتومبیل هایی بی نظیری از این شرکت رو به رو شده ایم‌ که روح و خانواده حمل و نقل کیا را در حد زیادی بالا برده استو این ویژگی را در طراحی جدید کیا اپتیما 2021 می توان مشاهده کرد . با انتشار تصاویر جدید از این خودرو ، کیا برای اپیتیما یا K5 که برای کره جنوبی و برای بازار داخلی آن ساخته شده است ، یک کمپین تبلیغاتی برای اپتیما جدید آغاز کرده است .

طراحی جدید برای Kia Optima 2021

همانطور که در عکس ها دیده می‌شود ، امروز چیزی شبیه تصویر قبلی از اپتیما در تصویر وجود ندارد و شما وسوسه می شوید که این خودرو کاملاً متفاوت است که در سطح سدان متوسط قرار گرفته است اما شک نکنید این همان اپتیماست . ما چند ماه پیش متوجه حضور این خودرو شدیم اما استتار سنگین کار خوبی را برای نقاب کردن از طراحی جدید صورت داد . سقف شیب ملایم و شبکه گسترده بینی ببری ویژگی هایی است که در اپتیما جدید دیده می شود . این خودرو قصد دارد بسیار شیک تر از مدل قبلی باشد . حتی با وجود فروش بالای نسل چهارم ، باز هم کیا برنامه متفاوت تری چیده است .

چراغ های جلو دارای نوع جالبی هستند چرا که عملاً با جلوپنجره مشبک ادغام شدند و در این چراغ ها از ال ای دی به مانند شکل Z استفاده می‌شود . نمای جانبی دارای ویژگی خمیده است که تا وسط این ماشین ادامه پیدا می‌کند و به لطف وجود دستگیره های جدید ظاهری تمیز برای خودرو ایجاد شده است . با این حال باید توجه داشت که برنامه تبلیغاتی جدید برای افزایش فروش این خودرو طراحی شده است اما در نهایت طراحی زیبای آن است که می‌تواند کمپین را با موفقیت به پیش ببرد .

نمای داخلی خودروی Optima

سایر تغییرات قابل توجهی که در کیا اتفاق افتاده است ، در قسمت پایین و در قسمت جلو هستند . این تغییرات به اندازه ای جدید هستند که شما در اپتیمای فعلی آن را پیدا نخواهید کرد . در این خودرو حس و حال یک خودروی کوپه ایجاد شده است تا بتواند نمای اپتیما را به خودروهای اسپرت نزدیک‌تر کند . چراغ های تمام صفحه دارای الگوی ال ای دی هستند . در حالی که به نظر می‌رسد درب صندوق عقب طراحی جدیدی داشته و یک نوار کرومی از گوشه ای به گوشه دیگر ادامه پیدا می‌کند . اگزوز دوتایی از جمله دیگر ویژگی‌های قابل توجه اپتیما ۲۰۲۱ است .

 

در کنار نمای بیرونی کیا اپتیما 2021 تصاویری ازفضای داخلی ارائه کرده است که نمایشگر خوشه ای جدیدی برای این خودرو ارائه شده است . به نظر می‌رسد دکمه های کمتری بر روی کنسول میانی وجود دارد . اهرم دنده بزرگ این خودرو با یک اهرم چرخشی کوچک جایگزین شده است . به طور کلی داشبورد از نمایی تمیزتر بهره مند است . طراحی ارائه شده برای اپتیما چه برای داخل و چه برای خارج بسیار خاص تر از گذشته هست و همین موضوع در فروش تاثیرگذار خواهد بود . احتمالا این طراحی را در دیگر حودروهای این شرکت نیز مشاهده کنیم .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا