اخبار خودرو

اولین تجربه رانندگی با کیا اپتیما 2021 (Kia optima 2021)

در سال 2019 تعدادی از وسایل نقلیه چشمگیر که به فروش رفتند ، مشخص خواهد شد. کیا تلورید در سال 2020 یکی از شگفتی ها بود و مطمئناً به عنوان بهترین کراس اوور سه ردیفه شناخته می شد و یک شانس بسیار واقعی وجود دارد که به لطف مدل کیا اپتیما 2021 ، یک سری دیگر برای مارک کره جنوبی رقم خورد. این سدان میان رده متوسط ​​- که در کره به عنوان K5 فروخته می شود – مزدا6 را برای بهترین فضای داخلی و هوندا آکورد برای مهارت های همه جانبه به چالش می کشد. بازار Optima در آمریكا هنوز راه حلی ندارد – رسانه های آمریکای شمالی حتی در ژوئن سال 2020 حتی در اولین مرحله حتی آن را آزمایش نمی كنند – و به همین ترتیب ، قضاوت در مورد یك خودرو با تنظیم سخت افزار و نرم افزارهای مختلف یا ویژگی هایی كه نخواهد داشت دشوار است.

Kia Optima 2021

در حالی که قبل از عبور K5 اقیانوس آرام و تبدیل شدن به Optima ، خیلی تغییر خواهد کرد ، طراحی نهایی هم اکنون دیده می شود . این سدان سایز متوسط ​​است که آمریکایی ها بعداً در سال 2020 مشاهده می کنند و این دقیقاً خوب است. کیا با این طراحی بیرونی به خانه نرسیده است ، اگرچه مانند تلورید ، مصرف کنندگان هنوز هم آن را به طور کلی جذاب می دانند. کیا طراحی سه جعبه معمولی از سدان ها را به حداقل می رساند. شکل جدید در کنار بدنه کلی بلندتر ، پائین تر و پهن تر عمل می کند ، اگرچه این تغییرات در مقایسه با Optima فعلی همه زیر دو اینچ است و این به معنای ردپایی آشنا در جاده است.

2021 Kia Optima

در سراسر اتومبیل که دارای اسپری شده است ، تعدادی جزئیات جالب در مورد یک ظاهر طراحی شده وجود دارد ، هرچند که گمان می کنم آنها ممکن است کمی قطبی تر برای مصرف کنندگان عمومی باشند. من عاشق چراغ های در حال حرکت LED لرزه ای هستم که طبق گفته های کیا ، الهام گرفته شده از خط روی یک الکتروکاردیوگرام است (فکر می کنم بیشتر شبیه خواندن است که نشان دهنده یک مشکل قلبی است ، اما …). این چراغهای باریک باریک یک مشبک “بینی ببر” تجدید نظر شده است که کمک می کند تا Optima بیشتر ادعا به عنوان عضو قبیله کیا شناسایی شود. گفته می شود ، یک ظاهر طراحی شده براق ممکن است با ایده هر مصرف کننده از یک سدان متوسط ​​نباشد.

کابین Kia Optima

کابین ، با این حال ، باید تحسین جهانی را به طور خاص از مصرف کنندگان دریافت کند ، زیرا احساس نمی کنید چیزی را که می خواهید در این کلاس پیدا کنید. کیا مانند بقیه مدل های Mazda6 ، کابین کیا اپتیما 2021 را در مواد با کیفیت و جذاب بسیار خوبی پوشانده است. اما کیا از یک ظاهر طراحی محافظه کارانه و حداقلی مزدا جلوگیری می کند. یک نوار زیبا از چوب و چرم فوکس مات بر خط تیره حاکم است و در بازار امروز غیر طبیعی نیست ، اما مانند قسمت بیرونی ، لمس های کوچکی – هم از نظر سبک و هم از نظر طراحی – به فضای داخلی کیا اپتیما 2021 کمک می کند.

پانل های درب چرمی جذاب و سخاوتمندانه دارای دوخت درشتی هستند که از نظر ظاهری مناسب تر هستند ، در حالی که استفاده لیبرال از روکش مشکی پیانو به پنهان کردن دکمه های پلاستیکی کمک می کند.

ویژگی های داخلی

پلاستیک نقره ای ، منافذ کنترل آب و هوا را احاطه کرده است و به نظر می رسد بسیار زیبا تر از هرگونه تجارت است. رنگ مشکی پیانو روی درها و پلاستیک روی دریچه ها دارای تخته های ظریف است که باعث بهبود حس کلی کیفیت می شود و در مورد درها ، چراغ های محیطی را که بر اساس حالت درایو تغییر می کنند ، پنهان می کنید. سیستم سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.3 اینچی با زاویه دید کمی نسبت به راننده ، و در کنار یک تونل انتقال نسبتاً زیاد ، به کابین بیش از هر چیز دیگری در این بخش حس کابین خلبان می دهد.

2021 Kia Optima

یک فرمان صاف با تختخواب فراوان و آبپاش های زیبا از پلاستیک نقره مانند نوع کالایی است که شما در مرسدس-AMG با نرخ برش مشاهده می کنید (چیز بدی نیست). به طور کلی کیا به عنوان خودرویی شیک و حرفه ای شناخته می شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا