اخبار خودرو

خودرو کیا K5 2021 با قیمتی مناسب در دسترس است!

از سدان های لوکس و جذاب شرکت کیا می توان به سدان کیا اپتیما اشاره کرد که به عنوان یک خودروی خانوادگی معرفی می شود و در ایران نیز طرفداران خوبی را برای خود جمع کرده که این طرفداران به دلیل کیفیت ساخت بالای این خودرو، به سمت آن جلب شده اند. کیا K5 2021 چندی پیش معرفی گردیده است و بررسی آن را نیز داشته ایم اما هم اکنون در این بخش در خصوص قیمت گذاری این خودروی دوست داشتنی صحبت می کنیم پس با ما همراه شوید.

کیا K5 2021

بررسی قیمت گذاری کیا K5 2021

از آن جا که کیا همیشه شرایط خوبی را برای فروش خودروهای خود در نظر می گیرد لذا ممکن است که تهیه کیا K5 2021 در این زمان، بهترین تصمیم باشد. ا کیا K5 که قبلاً با نام Optima شناخته می شد ، تابستان سال گذشته معرفی شد. سدان متوسط ​​کره جنوبی جانشین برجسته مدلی است که جایگزین آن می شود و کیا K5 2021 مسلماً بهترین نسخه آن تاکنون است. اگرچه این امر می تواند خریداران را به سمت خرید سدان در این دوره از SUV ها و کامیون ها سوق دهد ، اما کیا یک پیشنهاد مقاومت ناپذیر برای افزایش قیمت قبل ارائه می دهد.

کیا K5 2021

به گزارش CarsDirect ، کیا K5 2021 اکنون از طریق وام بدون بهره در دسترس است. پیشنهاد تأمین مالی صفر درصدی APR سه شنبه گذشته ارائه شد که هم اکنون نیز شاهد اجرایی شدن این پروسه هستیم. ارائه کیا به صورت اقساطی و بدون بهره یکی از اتفاق های شیرین برای دوست داران سدان هاست. البته که در دوره قدرت نمایی کراس اوور ها، شاید فروش این خودرو کمی مشکل تر از دیگر نمونه ها باشد.

برخی ویژگی های کیا اپتیما 2021

از بهترین پیشنهاد هایی که شرکت کیا برای خرید کیا K5 2021 ارائه می دهد، امکان خرید هر تریم از این خودرو با شرایط ویژه فروش و وام بدونن بهره است. این اولین باری است که کیا این معامله را برای سدان کره ای ارائه می دهد و بی فایده نیست چرا که به جای آن با تأمین مالی خودرو ، پس انداز زیادی خواهید کرد. اگر بخواهیم همه چیز را در چشم داشته باشیم ، وام پنج ساله با 4 درصد APR برای خودرویی با 25000 دلار ماهانه 460 دلار هزینه دارد که بیش از 2،600 دلار سود است. با تبلیغاتی کیا ، وام بدون بهره فقط ماهیانه 417 دلار قبل از هزینه و مالیات باید پرداخت کنید که هزینه ای معقول برای یک خودروی جدید با این ویژگی هاست.

2021 Kia K5

CarsDirect اشاره کرد که پاداش فتح 750 دلار کاملاً جدید است و می تواند حدود 1300 دلار برتری در یک ماشین 25000 دلاری باشد. همچنین در مقایسه با MSRP معادل 5 درصد کاهش قیمت است. به طور کلی کیا K5 2021 از جمله سدان هایی است که با قیمت خوب ارائه می شود و البته که آپشن ها و امکانات رفاهی خوبی را نیز داراست که در مقالات قبلی بررسی کرده ایم. در کنار کیا K5 2021، رقیب آن یعنی هیوندای سوناتا 2021 وجود دارد که کیا برای خودروی خودش بهترین گزینه خرید را ارائه داده است و به نظر می رسد که خرید کیا K5 2021 به صرفه تر و منطقی تر باشد!

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا