اخبار خودرو

کیا و احتمال عرضه نسخه جدید کیا فورته یا کیا سراتو

می دانیم که کیا یک فروند توربو GT تزریق کرده است تا در اواخر سال جاری ترکیب سدان جمع و جور خود را تجربه کند و انتظار می رود که این خودرو کیا سراتو باشد . این خودروساز نشان داد این خودرو در سال گذشته کیفیت خوبی داشته است ، اما این تیم CarBuzz به ممکن است تعجب برای طرفداران هات هاچ کشف کردند. در حکم اجرایی با منابع هوای کالیفرنیا گفته می شود توسط کیا کنید، یک لیست برای Forte5 در حال اجرا وجود دارد که دارای یک موتور 1.6 لیتری است. تنها یک جمله آسیاب در سکانداری کیا وجود دارد و این 201 اسب بخار چهار گلدان است که در حال حاضر کیا سول GT توربوشارژ وجود دارد .

Forte  یا Cerato !

فورته از خودروهای خودروسازی کیا به شمار می رود که دارای ویژگی های متعددی می باشد. این خودرو در ایران با نام سراتو شناخته می شود و مدتی توسط شرکت خودروسازی سایپا مونتاژ می شد. این خودرو در میان خودروهای متوسط قرار می گیرد که دارای ویژگی های جذابی می باشد.

کیا سراتو

سراتو در ایران با پشرانه 2000 سی سی عرضه می شود. این پیشرانه به خوبی می تواند از پس نیاز های هر فردی بر بیاید. سراتو آپشن های زیادی را به همراه دارد و همین ویژگی آن است که این خودرو را خاص تر از همیشه جلوه می دهد. در ادامه اطلاعاتی در خصوص خودروی کیا سراتو وجود دارد که این خودرو مربوط به سال 2020 می گردد . این فورته در نسل پنجم خود قرار گرفته است و انتظار می رود که به مانند همیشه، کیا ویژگی های خوبی را در آن ارائه دهد.

اطلاعات ما در مورد Forte جدید

این کشف مطمئناً اسلحه سیگاری نیست و تنها خبر داغ مناسب است و انتظار می رود که کیا سراتو قریب الوقوع باشد. خودروسازان در شرایطی که تمام زمینه های ارائه پیشنهادهای احتمالی در آینده را شامل شود ، کاملاً دقیق نیستند ، بنابراین این می تواند فقط یک قدم دیگر در زندگی روزمره فشارهای کاغذی و عقاب های قانونی باشد تا اطمینان حاصل شود که تمام دارایی های کیا پوشانده شده اند. از آنجایی که ما هنوز به دنبال شکل ظاهری فشرده مدل سال 2019 هستیم لذا نسخه تابستان Forte5 را ندیده ایم ، حداقل دلایلی وجود دارد که باور کنیم این داستان می تواند به همین راحتی و جالب نباشد. اما این جالب نیست

Kia Forte GT

به همین دلیل ما نظریه دیگر را دوست داریم ، و صادقانه بگویم ، دلیل بیشتری وجود دارد که اعتقاد داشته باشیم که خودروی شگفت انگیز کیا در حال آمدن است. برای مبتدیان ، هاچ بک های ارزان قیمت هنوز خریداران در آمریکای شمالی دارند. بله، فورد wussed و طرفداران وفادار خود رها شده، اما فولکس واگن و هوندا هنوز  بازی می کنند. لازم به ذکر است هیوندای Veloster نیز در این رده وجود دارد . ما Forte جدید را قبلاً دوست داشتیم و مبادا آن را فراموش کنیم – این مدل پرفروش ترین کیا در سال گذشته بود. با رقابت در کمتر بخش هاچ بک داغ، لیز پریدند تا Forte5 را به مخلوط ناگهان حس می کند. در حال حاضر ، حداقل ، چیزی جز سدان Forte GT تأیید نشده است. هرچند این اخبار بسیار مورد علاقه ما هستند و ما باید از دیگر تحولات Forte5 به زودی خبردار شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا