اخبار خودرو

خودرو کیا EV6 GT در اولین تصاویر رسمی ظاهر شد.

کیا EV6 GT مانند دیگر کراس اوورهای کیا نیست و طراجی کاملا جدیدی برای آن انتخاب شده است. تصاویر / رندرهای مطبوعاتی رسمی و همه خوب هستند ، اما ما همیشه عکس های واقعی را ترجیح می دهیم تا از طراحی یک وسیله نقلیه مطلع شویم. کیا با ظاهر کیا EV6 GT معامله بزرگی کرده است و می گوید اولین اتومبیل برقی اختصاصی این شرکت فلسفه طراحی جدیدی را با عنوان “مخالفان متحد” تجسم می بخشد. بازاریابی به کنار ، ماشین مطمئناً جالب به نظر می رسد ، مخصوصاً در این تریم انتخاب شده که GT نامیده می شود.

تصاویر منتشر شده از خودروی برقی کیا EV6 GT

تصاویر منتشر شده توسط گروه موتور هیوندای از نمایش جهانی که دیروز در کره جنوبی برگزار شد ، کیا EV6 GT را در طراحی واقعی نشان می دهد و دیگر این ها رندر نیستند. ما صادقانه به دنبال رنگی جذاب تر خواهیم بود ، خصوصاً از آنجا که صفحه اختصاصی EV6 در وب سایت این شرکت دارای یک تجسم 360 درجه با ظرافت و رنگ بیشتری برای انتخاب به جای این نقره ساتن است. ما چند عکس از صفحه گرفته ایم تا کراس اوور برقی را در رنگ های اضافی نشان دهیم.

kia ev6

با قرار دادن کیا EV6 GT در کنار هیوندای Ioniq 5 ، نمی توانید به این دو بگویید که از یک پلت فرم E-GMP یکسان استفاده می کنند ، زیرا کراس اوورهای الکتریکی از داخل و خارج کاملاً متفاوت طراحی شده اند. نسخه GT اسپرت EV جدید کیا فقط با این چرخ های آلیاژی دو رنگ در تضاد با کولیس های ترمز آهکی ارائه می شود که ما را به یاد ترمزهای پورشه استفاده شده در مدل های هیبریدی خود از جمله هایپرکار 918 Spyder می اندازد.

برخی ویژگی های این خودروی برقی از کیا

همانند سایر وسایل نقلیه که از ابتدا به عنوان خودروهای الکتریکی توسعه یافته اند ، کراس اوور برقی دارای فاصله محوری قابل توجهی نسبت به طول کلی آن با تراشیدن برآمدگی ها تا حد ممکن است. همین امر در مورد Ioniq 5 صدق می کند – که دارای فاصله بین دو محور حتی طولانی تر است – و هر دو دارای یک کاپوت تاشو به عرض خودرو برای کاهش فاصله پانل هستند.

kia ev6

جنسیس اعلام کرده است که به زودی با کراس اوور برقی مخصوص خود در بستر E-GMP را عرضه خواهد کرد. احتمالاً این کراس اوور “GV60” نامیده می شود ، ظاهرا نسخه لوکس تری از این سه نفر قبل از پایان سال رونمایی خواهد شد. تصاویر جاسوسی نشان داده است که این خودرو از موضوع دو خط شرکت پیروی می کند و این باید نمای منحصر به فردی به مدل بدهد تا آن را از جریان اصلی EV6 و Ioniq 5 جدا کند.

کیا EV6 GT

آینده ماشین های الکتریکی برای سه مارک آسیایی همه چیز در مورد کراس اوورها نیست زیرا در سال های آینده انتظار داریم تعداد زیادی از سبک های بدنه به این شکل از جمله برای سدان ها ، کوپه ها و حتی مینی ون ها ارائه شود. Staria جدید 11 صندلی هیوندای از قبل به نظر می رسد یک وسیله حمل و نقل خانوادگی آینده نگر است که از موتور احتراقی فرار می کند ، حتی اگر هنوز پیشرانه های سنتی داشته باشد.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا