اخبار خودرو

کیا کارناوال، یک مینی ون با سبک SUV

کیا امسال به مینی ون پرچمدار خود یک تغییر کامل داده و نتیجه آن یک Grand Utility Vehicle بود که اساساً یک مینی ون با سبک SUV شناخته می شود. در حالی که طراحی بیرونی کیا کارناوال از ستایشگرترین ویژگی های آن است ، کارناوال 2021 ، که در آمریکا با نام Kia Sedona نیز شناخته می شود ، دارای فضای داخلی جذابی است که به همان اندازه طراحی بیرونی خاص و زیباست. البته که همین ویژگی سبب شده تا کیا این خودرو را لیموزین بداند.

ویژگی های خاص کیا کارناوال

کیا کارناوال اگرچه یک مینی ون است اما هنوز هم جذاب است. خودروساز کره ای با دادن تم جدید به کارناوال در کابین کار خود را انجام نداده است. کیا کارناوال جدید در کشور خود یک تریم Hi Limousine دریافت می کند که مینی ون رده بالا را به سطح دیگری ارتقا می دهد. در خارج ، انحراف از یک کارناوال عادی واضح است و این موضوع کاملا با یک سقف بالاتر با نور ترمز کمکی شروع می شود.

kia carnival

تخته های استپ به کناره اضافه می شوند تا ورود و خروج آسان داشته باشند ، در حالی که نشان های Hi Limousine برای مشخص کردن تر و تمیز دیده می شود. در داخل ، کیا کارناوال Hi Limousine هفت صندلی دارد (شامل راننده و سرنشین جلو) ، در ردیف دوم نیز دو صندلی کاپیتانی قرار دارد. کیا گفت که کابین بسیار قابل تنظیم است ، اما ویژگی های استاندارد شامل یک مانیتور عظیم 21.5 اینچی برای سرگرمی های داخلی است. این کابین همچنین از فضای بالای سر ، دستگاه تصفیه هوا داخلی و تعداد زیادی چراغ مطالعه LED بهره مند است.

تریم جذاب Kia Carnival برای بازار داخلی کره

از همه مهمتر ، Hi Limousine دارای پرده های چین دار برای حفظ حریم خصوصی است ، دقیقاً مانند یک لیموزین معمولی. این ویژگی های ارائه شده برای کیا کارناوال اگرچه شاید غیر ضروری به نظر برسد اما باز هم جذاب است و به بهتر شدن وضعیت فروش خودرو تا حدی می تواند کمک کند. البته مشکل این کار این است که تنها برای بازار داخلی با این ویژگی ها عرضه می شود. درست است که این کلاس بدنه قدیمی است اما ظاهری مدرن دارد ولی باز هم ما فکر می کنیم این خودرو شایان ستایش است.

کیا کارناوال

سیستم های کمکی راننده پیشرفته که در مینی ون مجهز شده اند دارای سیستم کمکی خودرو برای حفظ کیا کارناوال بین خطوط ، تشخیص نقاط کور و کمک به جلوگیری از برخورد با ماشین ، دوچرخه سوار و تشخیص عابر پیاده هستند. این سیستم همچنین با سیستم رانندگی نیمه مستقل سطح 2 همراه با Assist Exit Assist است که در صورت شناسایی خودرویی که در حال پیشروی است، از باز شدن درها جلوگیری می کند.

کیا کارناوال

نسخه 2021 کیا کارناوال لیموزین اکنون در کره به فروش می رسد. اینکه آیا به ایالات متحده خواهد رسید یا نه هنوز در این مرحله تأیید نشده است. به هر حال ، ممکن است مدتی طول بکشد تا آمریکای شمالی مینی ون کاملاً اصلاح شده را بدست آورد ، زیرا وب سایت آمریکایی کیا Sedona قدیمی را برای سال 2021 انتخاب کرده است.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا