اخبار خودرو

پایان کار خودرو کیا کادنزا و کیا K900 در آمریکا

در ترکیب آمریکایی کیا دو سدان کمتر وجود دارد. کیا با دور انداختن کیا کادنزا و K900 از محدوده ، خط تولید آمریکایی خود را برای مدل 2021 ساده می کند. ابتدا Car و Driver شایعه را منتشر کردند و هم اکنون این اطلاعات را  Motor1.com تأیید کرد. این تصمیم منطقی است زیرا هر دو سدان فروش بسیار کندی دارند. کیا در سال 2020 فقط 305 دستگاه از K900 را جابجا کرد ، که در مقایسه با 390 نمونه مشابه در سال 2019 پایین بود. تعداد وحشتناکی برای خودرویی وجود داشت که فقط نسل جدید را برای مدل 2019 دریافت کرده است.

Kia Cadenza

دور کردن کیا کادنزا از آمریکا!

جدیدترین K900 لوکس بوده و فن آوری زیادی را به خریداران ارائه می دهد. در داخل آن یک صفحه نمایش سرگرمی 12.3 اینچی و یک مجموعه ابزار دیجیتالی اختیاری با همان اندازه وجود دارد. خریداران حتی می توانند یک نمایشگر سرآمد 9.7 اینچی نیز دریافت کنند. برای راحتی ، یک صندلی راننده قابل تنظیم 20 طرفه و یک صندلی عقب قابل تنظیم 14 طرفه وجود دارد. این یعنی کیا تلاش کرده است که برای این سدان های خود بهترین ها را در نظر بگیرد تا بتواند افرادی که به سدان ها علاقه مند هستند را به سمت برند خود جذب کند.

کیا کادنزا

کادنزا با جابجایی 1265 نمونه در سال 2020 فقط کمی بهتر عمل کرد. این در حالی است که در سال 2019 فروش از 1630 دستگاه کاهش یافته است. این سدان حتی برای مدل 2020 نیز تازه می شود. کیا کادنزا به روز شده چهره ای تازه با قطعات جدید برای نمای جلو ، جلو پنجره و کاپوت ارائه داد. چراغ های عقب تمام عرض بخشی از قسمت عقب را اصلاح کرده اند. در داخل ، یک صفحه نمایش سرگرمی 12.3 اینچی استاندارد ارائه شده است که به بهتر شدن این خودرو کمک شایانی می کند.

برنامه کیا چه خواهد بود؟

جیمز هوپ ، سخنگوی کیا به Motor1.com گفت: “همانطور که ما ترتیب مدل خود را برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده تنظیم می کنیم ، K900 و کیا کادنزا برای سال 2021 متوقف می شوند.” “با معرفی تلوراید ، سدان کاملاً اسپرت K5 و SUV کاملاً جدید سورنتو ، مدل کلاس جهانی ما اکنون بیش از هر زمان دیگری جذاب شده است و ما در ماه ها و سال های آینده در انتظار تأمین نیازهای مشتریان خود هستیم. ” این تصمیم شرکت کیا، تاکید بر علاقه مند شدن افراد به اس یو وی ها و یا کراس اوور ها دارد. همین موضوع سبب شده تا برندها کمتر به سمت خودروهای سدان بروند و تمام توجه خود را به کراس اوور ها اختصاص دهند.

کیا کادنزا

در مجموع ، کیا در سال 2020 در حدود 586105 وسیله نقلیه را در ایالات متحده جابجا کرد که نسبت به سال قبل 615،338 دستگاه کاهش داشت. کیا کادنزا و K900 با حجم ترکیبی 1570 خودرو ، کمتر از 1 درصد از تحویلات این خودروساز در سال گذشته را تشکیل می دهند. هنوز تعداد زیادی ماشین چهار در در کیا وجود دارد که خریداران می توانند انتخاب کنند. از نظر قیمت اولیه ، مشتریان می توانند Rio ، Forte ، K5 (Optima قبلی) و Stinger را انتخاب کنند. البته که خودروهایی نظیر استینگر جذابیت خود را دارند اما جای کادنزا را نمی گیرند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا