اخبار خودرو

تایید معرفی کراس اورهای کیا و جنسیس الکتریکی در سال 2021

کراس اورهای کیا و جنسیس الکتریکی قرار است تا ویژگی های قابل توجهی را ارائه دهند. این دو EV بر اساس پلتفرم جدید E-GMP ساخته خواهند شد. ما اولین بار شایعات مربوط به پرتاب کراس اوور برقی توسط جنسیس را تقریباً یک سال پیش شنیدیم. در ژانویه سال 2020 ، حدس زدند که سومین مدل سواری پرقدرت این برند لوکس کاملاً الکتریکی خواهد بود و اکنون این مورد توسط سازنده تأیید شده است.

کراس اوور الکتریکی کیا و جنسیس

ویژگی های پلتفرم جدید در کراس اورهای کیا و جنسیس

در بیانیه مطبوعاتی با جزئیات استراتژی 2021 گروه هیوندای موتور ، این خودروساز رسماً اعلام کرده است که کراس اوور Genesis با باتری مجهز به باتری همراه با کراس اوور برقی با نام تجاری Kia و نسخه تولیدی کانسپت هیوندای 45 با مانیتور Ioniq 5 در سال جاری معرفی می شود. هر سه EV بر اساس معماری الکتریکی اختصاصی جدید شرکت کره جنوبی موسوم به Electric-Global Modular Platform ساخته خواهد شد. از آن جا که در بازار این روزها، کراس اوور ها طرفداران بیشتری دارند لذا انتظار می رود که این شرکت ها نیز به تولید کراس اوور الکتریکی رو بیاورند. لذا کراس اورهای کیا و جنسیس الکتریکی به احتمال زیاد با قیمتی مناسب، به بازار عرضه می شوند تا رقابتی تنگاتنگ با دیگر برندها داشته باشند.

کراس اوورهای کیا

“Euisun” ، رئیس تولید کننده ، “با راه اندازی وسایل نقلیه جدید مبتنی بر پلت فرم وسایل نقلیه الکتریکی که اخیراً عرضه شده است یعنی همان پلتفرمی که E-GMP نامیده می شود، در نظر دارد گزینه های جابجایی سازگار با محیط زیست را ارائه دهد که به طرز مطلوبی سلیقه و نیازهای متنوع مشتری را با قیمت مناسب تر نشان دهد. این صحبت ها بخشی از صحبت های مدیر تولید است که در بیانیه اخیر منتشر شده است.

جنسیس برقی و کیا برقی با قیمتی خوب به بازار عرضه می شوند!

هیوندای بدون اشاره به جزئیات خاص کراس اوورهای صفر جدید Genesis و Kia ، توضیح داد که پلت فرم جدید E-GMP قادر است حداکثر برد بیش از 500 کیلومتر (310 مایل) را با یک بار شارژ با فناوری شارژ سریع و تامین آب فراهم کند. برای 100 کیلومتر (62 مایل) برد فقط در مدت پنج دقیقه نیاز به شارژ خودرو خواهید داشت که اتفاقی خوشآیند در بخش خودروهای برقی به شمار می رود و در کراس اوورهای کیا باید منتظر تحولاتی نوین به عنوان یک خودروی برقی خاص باشیم. برنامه بلند مدت تولید کننده این است که تا سال 2025 بیشتر از 25 وسیله نقلیه الکتریکی در فروش داشته باشد که همگی بر اساس آن سیستم عامل یعنی E-GMP هستند و سالانه حداقل 1 میلیون دستگاه در بازارهای جهانی به فروش برساند.

کراس اوور الکتریکی کیا و جنسیس

رئیس هیئت مدیره چونگ افزود: “2021 باید سالی باشد که ما تحول بزرگ خود را با یک موتور جدید آغاز کنیم” ، همچنین با رونمایی از خودروهای جدید هیوندای، سرعت بخشیدن به ساخت و نصب ایستگاه های جدید شارژ EV در سراسر جهان افزایش می یابد. در سال 2021 ، 20 ایستگاه شارژ سریع در کره جنوبی راه اندازی می شود و احتمال دارد که این شرکت، زیرساخت شارژ خود را در اروپا با همکاری Ionity بهینه کند. این کراس اوور برقی می تواند بسیار سریع تر از چیزی که انتظارش را داریم، رشد کند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا