اخبار خودرو

عرضه جدیدترین نسخه از خودرو جیپ Wrangler Rubicon 392

این فقط یک رانگلر با موتور بزرگ نیست. وقتی جیپ سعی داشت اولین جشن فورد برونکو را با کانسپت Wrangler 392 مجهز به V8 خراب کند ، دنیا دانست که تولید آن فقط به زمان بستگی دارد. اکنون زمان آن فرا رسیده است ، زیرا پوشش رسمی اولین جیپ Wrangler Rubicon 392 مجهز به V8 به طور رسمی برداشته شده است. جیپ Wrangler Rubicon 392 اینجا است و آماده است که آسفالت و همچنین شن و ماسه ، خاک ، سنگ ، مسیرها و احتمالاً منافع صاحبان فورد برونکو را پاره کند.

ویژگی های جیپ Wrangler Rubicon 392

برای مبتدیان ، در اینجا اطلاعات آبداری است که منتظر آن بوده اید. بله ، Rubicon 392 آماده تولید تقریبا کانسپتی است که در تابستان ملاقات کردید. برخی تفاوت ها وجود دارد ، از جمله موتور V8 6.4 لیتری (392 اینچ مکعب) تنفس طبیعی که در زیر کاپوت قرار دارد. از نظر کانسپت همان موتور است اما قدرت از 450 اسب بخار به 470 اسب می رسد. گشتاور نیز تا 470 پوند فوت است که به گفته جیپ کافی است که رانگلر در 4.5 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد.

جیپ Wrangler Rubicon 392

ظاهراً ، جیپ انتظار دارد حدود 392 خریدار در چنین فعالیت هایی شرکت کنند. موتور جیپ Wrangler Rubicon 392 به یک اتوماتیک هشت سرعته با شیفت پدل متصل است و از طریق یک سیستم اگزوز فعال نفس می کشد که دریچه ها را به طور خودکار تحت دریچه گاز کامل یا به صورت دستی از روی هوس راننده باز می کند. با این حال ، Wrangler Rubicon 392 به گونه ای طراحی نشده است که فقط نمای پیاده رو باشد. مانند کانسپت ، از افزایش دو اینچی ارتفاع سواری بهره می برد. ریل های فریم به روز شده اند و از سیستم تعلیق ارتقا یافته با هندسه منحصر به فرد ، ضربه های فاکس ، بازوهای کنترل بالایی و ترمزهای سنگین بهره می برد.

موتور و قابلیت های خودرو Jeep رنگلر

این محصول به صورت استاندارد با لاستیک های 33 اینچی در چرخ های 17 اینچی با قابلیت Beadlock عرضه می شود و در نتیجه ، جیپ می گوید زاویه نزدیک شدن و شکنندگی بهبود یافته است.  جیپ Wrangler Rubicon 392 از یک سیستم ورودی هوا Hydro-Guide با مجاری سه سطح استفاده می کند که آب را از آسیاب دور می کند ، حتی اگر موج هایی از روی هود شکسته شود. علاوه بر این ، در صورت پوشاندن کاپوت در گل و لای – همانطور که اغلب در جهان Wrangler اتفاق می افتد – به صورت ایمن عمل خواهد کرد.

Jeep Wrangler Rubicon 392

اگر بخواهیم صحبت کنیم ، جیپ Wrangler Rubicon 392 با نسبت دنده 2.72 برد پایین یک سیستم تمام وقت Select-Track 4WD دریافت می کند. چهار حالت قابل انتخاب شامل 4WD Auto ، 4WD High ، Neutral و 4WD Low برای آن ارائه شده است. محورهای دانا 44 در جلو و عقب دارای لوله های محور ضخیم تری هستند و برای موقعیت های چسبناک آفرود ، دیفرانسیل قفل الکترونیکی و قطع اتصال الکترونیکی وجود دارد.  از نظر ظاهری ، جیپ Wrangler Rubicon 392 از نشان ها ، چرخ های مخصوص استفاده می کند.

Jeep Wrangler Rubicon 392

جلوپنجره نیز برای خنک سازی بهتر V8 بهینه شده است ، و یک خوشه ابزار جدید برای فضای داخلی ارائه شده است.. مارک Rubicon 392 در داخل صندلی ها دیده می شود و به صورت استاندارد با انبوهی از ویژگی ها مانند روکش چرمی ، گروه اطلاعات و سرگرمی ، گروه های ایمنی و ایمنی پیشرفته ، صفحه سخت بدنه و سایر مواردی که به طور معمول اختیاری هستند همراه می شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا