اخبار خودرو

آیا هیوندای ونیو را می شناسید؟

آیا ترجیح می دهید یک ماشین جدید داشته باشید یا یک مورد استفاده باشد؟ این یکی از آن سؤالات ساده است که پاسخ های مختلفی به بار می آورد. با این حال ، هیوندای قمار می کند که اکثر افراد در صورت دستیابی به قیمت مناسب ، یک وسیله نقلیه جدید را انتخاب می کنند (با ضمانت 10 سال گشتاور موتور خود) که سبک است ، چشم نواز است و شخصیت با جذابیت پر می شود. در این جا به معرفی هیوندای ونیو می پردازیم .

بررسی Hyundai Venue

به جای یک اتوماتیک شش سرعته ، مشتریان آمریکایی دارای یک انتقال به طور مداوم متغیر (یا انتقال متغیر هوشمند ، همانطور که هیوندای آن را صدا می کند) یا یک کتابچه راهنمای استاندارد شش سرعته هستند. CVT به آمریكا می آید زیرا از این طریق سوخت مصرفی بهتر از اتومبیلی كه سایر نقاط دنیا بدست می آورند وجود دارد ، اگرچه من به این واقعیت مشکوک هستم که همکار سکوی Venue یعنی Hyundai Accent ، دارای همان کمربند محرک ترانس است. . خودروهای موجود در بازارهای آمریكا از دمپرهای نرمتر نیز برخوردار هستند ، اگرچه چشمه ها و میله های نوسان دار در مرزها یكسان است.

هیوندای ونیو

نکته ای که تغییر نخواهد کرد ، ظاهر طراحی هیوندای ونیو است. این یک صلیب بسیار زیبا از هر زاویه ای است. گرفتن برخی از جدیدترین علائم طراحی هیوندای از Palisade و Kona و استفاده از آنها بر روی یک اتومبیل با چنین چرخ دستی کوتاه ، چنکر یک اتومبیل را به همراه دارد. هوای تونکا مانند سفت و سختی بیش از حد نسبت به فضای بیرونی Venue وجود دارد و بسیار شبیه به کیا روح اصلی است ، می توانم ببینم این طرح باعث می شود تا مصرف کنندگان مجبور به تجدید نظر در مورد نظر خود در مورد برند هیوندای باشند. خوب است هیوندای به وضوح می دانست شخصیت بیرونی نقش عمده ای در جذب مشتری به چنین کالای کوچک ایفا می کند ، بنابراین جدا از ورقه ورقه خوش تیپ ، طراحان به سمت جذابیت با رنگ ها می روند.

چرا Hyundai Venue؟

هیوندای تا 80 ترکیب جداگانه از رنگ بدن ، رنگ سقف و رنگ داخلی را ارائه می دهد. البته این منحصر به آمریکا است . در کابین ، نسخه جین تنها راه برای بدست آوردن پلاستیک داخلی با یک رنگ آبی تیره است. در غیر این صورت ، مصرف کنندگان با کابین های سیاه یا خاکستری از مکان های یکنواخت گیر می کنند.  با این حال ، این کابین ها مکانهای خوبی را ارائه می دهند. پلاستیک ماده غالب است ، که در مورد همه رقبای Venue نیز صادق است. هیوندای با بخش های کاملاً مطلوبی در اینجا و آنجا ایستاده است – ما لکه های رنگ را در کابین مدل Aussie حفر می کنیم.

Hyundai Venue

تجهیزات استاندارد زیادی در کابین وجود ندارد ، اما Hyundai بهترین سیستم رقیب Venue یعنی Nissan Kicks را با بهترین سیستم infotainment لمسی 8.0 اینچی استاندارد با Apple CarPlay و سازگاری خودکار اندرویدی به بهترین وجهی ارائه می دهد. موتور چهار سیلندر 1.6 لیتری طبیعی که به سواحل ما می آید فقط 121 اسب بخار قدرت و 113 پوند فوت گشتاور دارد. این حتی در مورد کراس اوور 2700 پوندی قدرت زیادی ندارد لذا همین موضوع ممکن است که هیوندای ونیو را به عقب بیاندازد. باید منتظر باشیم و ببینیم که در نهایت هیوندای چه عملی انجام خواهد داد.

هیوندای ونیو

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا