اخبار خودرو

ویژگی های خاص سانتافه 2019 (hyundai santafe)

اتومبیل ها و SUV هایی که بهترین بیان ارزش ها و توانایی های این برند هستند. اما چند سال گذشته شاهد دموکراتیک شدن تجهیزات محبوب و پیشرفته بودیم. امروزه یافتن تجهیزات ایمنی پیشرفته فعال ، خوشه های ابزار دیجیتالی ، سیستم های صوتی با تعداد بلندگوهای پوچ و یا دزدگیر ، وسایل مربوط به آینده مانند نمایشگرهای سر تا سر و شارژرهای تلفن بی سیم در وسایل نقلیه با قیمتی متوسط ​​و ارزان ترین مدل های آنها غیر معمول نیست. هیوندای سانتافه 2019 فقط نمونه ای از این دست است.

بررسی کراس اوور محبوب Hyundai

اکنون که به آن عادت کرده ایم ، طراحی مجدد خودرو سانتافه رشد کرده است. چراغهای روشن و باریک LED که باریک نصب شده اند ، به همان اندازه که ممکن است یکپارچه شوند ، در بالای چراغهای سنتی تر قرار دارند. عناصر روشنایی ساندویچ نواری نازک از نقره ، که همچنین به عنوان قسمت بالای مشبک استفاده می شود. مشبک براق برجسته ، تقریباً شبیه به پوزه است ، و اگرچه رفتار با سانتافه تقریباً به اندازه رفتارهای جدید Palisade تهاجمی نیست ، اما هنوز هم یک سبک قطبی است. خوشبختانه ، از نظر عکس بسیار زیبا تر به نظر می رسد.

سانتافه

سبک محافظه کارانه هیوندای سانتافه با طراحی مترقی فاسیا آن مغایرت دارد. به عبارت دیگر ، بسیار کسل کننده است. این یک تغییر بسیار تحول آمیز است ، با تغییراتی اندک در چراغ های روشن ، دریچه عقب و ضربه گیر ، به نظر می رسد که طراحان صرفاً مدل سال گذشته را صاف کرده اند. عقب به اندازه کافی خوب به نظر می رسد.

طراحی عملکردی برای Santafe

کابین الهام بخشی خود را از قسمت جلویی می گیرد ، به این ترتیب ، برای بهتر یا بدتر ، نشان دهنده عزیمت گسترده تر از نسل قبلی است. سانتافه صفحه نمایش infotainment به سبک رایانه لوحی را دارد که امروزه در این صنعت نفوذ می کند. طرحی که از دکمه های دسترسی سریع برای عملکردهای مختلف سیستم و دکمه های گرد برای تنظیم میزان صدا و تنظیم رادیو استفاده می شود ، طراحی حتی اگر به خصوص جذاب نیست ، عملکردی است.

Hyundai SantaFe

فراتر از آن لمس ، بقیه فضای داخلی یک مکان به اندازه کافی خوب است ، با اشکال دلپذیر و یک طرح هوشمندانه برای کنترل آب و هوا. بیت های پلاستیکی از پانل های درب کار می کنند و منحنی را درون تخته می کنند ، در حالی که مشبک بلندگوهای سه بعدی مرتب دارند.  سانتافه در مکانی عجیب در بازار قرار دارد ، کوچکتر از کراس اوورهای سنتی با اندازه متوسط ​​اما کاملاً بزرگتر از انواع فشرده. این وضعیت بینابینی این واقعیت را تغییر نمی دهد که هر یک از صندلی های آن کاملاً راحت و جادار است ، در حالی که تجربه کلی کابین آرام و دلپذیر است.

ویژگی های خودرو Sanatafe

هیوندای به ارائه سانتافه با دو موتور ادامه می دهد. این پایه ، چهار سیلندر 2.4 لیتری طبیعی که از آسپیراسیون طبیعی برخوردار است ، یک چیز متوسط ​​است و تنها 185 اسب بخار قدرت و 178 پوند فوت گشتاور تولید می کند. ما به شدت توصیه می کنیم که آن را به مدل چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ ، که 235 اسب بخار قدرت و 260 پوند فوت گشتاور بسته بندی می کند ، توصیه می کنیم. صرف نظر از انتخاب شما ، عملکرد این کراس اوور ، همانطور که از امتیاز ما نشان می دهد ، صرفاً متوسط ​​است.

سانتافه

با وجود افزایش قابل توجه در خروجی ، رقبای موتورهای با اندازه مشابه از آزمایش کنندگان سانتافه توربوشارژ شده ما پیشی می گیرند. پیشرانه 2.0 لیتری فورد Edge 250 اسب بخار قدرت و 280 اسب بخار گشتاور را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که چهار سیلندر اختیاری در Jeep Cherokee دارای 270 اسب بخار قدرتمند و 295 اسب بخار قدرت می باشد (البته در این میان 3.2 لیتری V6 موجود نیست). اما سانتافه با وزنه مهارتی که در برابر 4100 پوند مسواک می زند توهین به مصدومیت را اضافه می کند. همه اینها این است که بگوییم سانتافه مخصوص ناوگان نیست.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا