اخبار خودرو

تصاویر جاسوسی جدید از هیوندای سانتافه 2021 (Hyundai Santa Fe Facelift)

تقریباً به نظر می رسد که هیوندای از ما بخواهد باور داشته باشیم که این یک مدل نسل بعدی است ، اما این فقط یک به روزرسانی چرخه میانی است. اگر فکر می کنید خیلی زود است که هیوندای سانتافه 2021 معرفی شود، تنها نیستید. نسل فعلی SUV متوسط ​​کره جنوبی تنها دو سال پیش اولین فعالیت خود را انجام داد اما به نظر می رسد هیوندای در حال حاضر مشغول کار بر روی یک فیس لیفت خاص و جدید است. از آنجا که این اولین گروه از عکس های جاسوسی ما با مدل به روز شده است لذا این به این معنی است که انتشار رسمی بعید است که به زودی اتفاق بیفتد ، بنابراین تا اوایل سال بعدی باید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاق هایی رخ خواهد داد.

عکس های جاسوسی خودرو هیوندای سانتافه 2021

جاسوسان ما موفق شدند تا یک نمونه کاملا پوشیده شده با مقدار زیادی استتار شگفت آور و یک نمونه اولیه بهم ریخته شده را کهدر زمستان در حال انجام آزمایش بود را شکار کنند.. پنهان کردن این ویژگی ها ممکن است برخی را به این باور برساند که این یک سانتافه کاملاً جدید است اما ما با یک به روزرسانی معمولی برای چرخه متوسط ​​سرو کار داریم تا SUV را تازه در یک بخش کاملاً رقابتی حفظ کنیم. گفته می شود ،زمان فرا رسیدن آسانسور تغییر یافته است ، کیا و هیوندای در برخی از مدلهای اخیر خود تغییرات گسترده ای را انجام داده اند . بنابراین این مسئله غیر از این نیست که هیوندای سانتافه 2021 تجدید نظر شده تغییرات اساسی در یک ظاهر را انجام می دهد.

هیوندای سانتافه 2021
هیوندای سانتافه 2021

چراغ هالوژن روی وسیله نقلیه ای که دور از ورود به سیستم در سطح گسترده هیوندایست، دقیقا جذاب نیست ، اما این فقط یک نمونه اولیه است. اگرچه در عکس های جاسوسی مجاور این چراغ ها قابل رویت نیست اما ما می دانیم که به تازگی خودروی آزمایشی متفاوتی که دارای پلاک کره جنوبی بود ، مشاهده شد و دارای چراغ های در حال اجرا در روز LED به شکل “T” بود. به طور کلی برای اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانیم .

سانتافه و قیمت حال حاضر آن

در حال حاضر قیمت در نظر گرفته شده برای سانتافه در حدود 26 هزار و 795 دلار است که به خوبی می تواند پاسخگوی یک حقوق متوسط باشد و هزینه معقولی برای این نوع از کراس اوور در نظر گرفته شده است .  به نظر می رسد که در هیوندای جدید چراغهای سقفی نیز تغییراتی را پشت سر می گذارند و ما انتظار داریم طراحی دوباره ضربه گیر جلو و عقب اتفاق اقتاده باشد. به نظر می رسد این چرخ ها به خصوص زیبا نیستند زیرا ظاهراً از جنس استیل هستند و دارای توپی می باشند اما ناگفته نماند که بسیاری از طرح های چرخ آلیاژی در مدل تولید وجود دارد.

Hyundai Santa Fe Facelift

هیوندای و کیا با فعالیت های خود باعث شده است تا ثابت شود که این دو در سال جاری مشتقات هیبریدی و  پلاگین SUV های Tucson ، Santa Fe و Sorento خود را راه اندازی می کنند. جالب است بدانیم که آیا پیشرانه برقی قبل از معرفی صورت می گیرد یا همزمان با زمان عرضه مدل تازه دیده خواهند شد !

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا