اخبار خودرو

هیوندای سانتا کروز ( Hyundai Santa Cruz Truck) و تاریخ عرضه آن

تولید هیوندای سانتا کروز از سال 2021 آغاز می شود. وانت سانتا کروز هیوندای به آمریکا می آید و در آمریکا نیز ساخته خواهد شد. خودروساز کره جنوبی امروز اعلام کرد تولید سانتا کروز از سال 2021 در مونتگومری این شرکت و کارخانه مونتاژ آلاباما آغاز می شود . Byungjin جین ، رئیس جمهور و مدیر عامل هیوندای موتور آلاباما گفت: “آوردن سانتا کروز به HMMA نشان می دهد که شرکت هیوندای موتور اطمینان دارد که بیش از 3000 عضو تیم ما آماده ساخت یک کراس اوور با کیفیت برای بازار ایالات متحده هستند.”

تراک ها در آمریکا

با توجه به این که در آمریکا خودرو های عضله ای و حجیم بیشتر مورد توجه قرار می گیرند لذا شرکت هیوندای به عنوان یک شرکت پیشرو کره ای تصمیم بر آن گرفته است تا نسخه جدید خودرو خود یعنی هیوندای سانتا کروز را در ابتدا و در سال 2021 برای بازار خودروی کشور آمریکا ارسال کند .هیوندای سانتا کروز یک ظاهر طراحی شده رادیکالی دارد . هیوندای سانتا کروس وانت مانند کانسپت وانت هیوندای در قاب به نظر نمی رسد . کامیون هیوندای به یک کامیون جدی بر روی شاسی های فریم نردبان تبدیل شده است و طراحی خشن تری دارد .

ما رسماً یکپیش بینی کامل داریم . پیش بینی می شود یک بازه زمانی مشخص و مکان تولید دقیقی برای این خودرو تعیین شود . سانتا مروز ماشینی است که هیوندای مایل است آن را به یک وسیله نقلیه فشرده بنامد اما ما هنوز نمی دانیم که به چه صورت خواهد بود .

معرفی Hyundai Santa Cruz

در سال 2015 در نمایشگاه بین المللی اتومبیل آمریکای شمالی در دیترویت ، جهان به مفهوم سانتا کروز نشان داده شد ، اما از آن زمان تا به حال یک تیزر برای ادامه کار داشته ایم. ارائه منحصر به فرد ما در بالای این مقاله به شکل مفهوم بنا شده است ، اما گزارشی از اوایل سال 2019 نشان می دهد که مدل تولید می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد.در مورد جزئیات دیگر ، یک گزارش اخیر حاکی از آن است که وانت کوچک طراحی یکنواختی نخواهد داشت. در عوض باید از هیوندای برای طراحی سانتا کروز ، انتظار ارائه یک کامیون جدی را داشته باشید که این کامیون جدی در یک شاسی فریم نردبانی ارائه شده است و شبیه آن چیزی می باشد که در وانت با اندازه کامل از دیترویت پیدا می شود .

 

این بدان معناست که نسخه چهار چرخ محرک قظعا تولید خواهد شد و سانتا کروز را می توان در قالب های مختلف کابین ارائه داد. البته بخش اعظم این موارد فقط در این مقطع شایعه است ، اما صحبتها از سوی مقامات هیوندای سرچشمه می گیرد پس انتظار می رود که بسیاری از این صحبت ها به حقیقت نزدیک تر شود .  با شروع تولید در سال 2021 ، انتظار داریم بزودی شاهد نمونه های اولیه سانتا کروز در جاده باشیم. با بازگشت فورد رنجر و جیپ گلادیاتور 2019 و گسترش بخش کامیون متوسط ​​در آمریکا ، مطمئناً برخی از رقابت ها در انتظار عرضه جدید هیوندای هستند که همواره سعی کرده در کلاس های خودروی متفاوتی قدم بگذارد و پیروزی قابل توجهی به دست بیاورد .

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا