اخبار خودرو

تصاویر خودرو هیوندای سانتا کروز فاش شد.

پس از معرفی اولیه به عنوان یک مفهوم در نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی 2015 ، وانت هیوندای سانتا کروز سرانجام در فرم تولید رونمایی می شود. شایان ذکر است که این شرکت از این مدل به عنوان “کامیون” یاد نمی کند و در عوض خودروی پر سر و صدا Sport Adventure را می نامد. سانتا کروز به صورت استاندارد با چهار سیلندر 2.5 لیتری تنفس طبیعی ارائه می شود. در حال حاضر ، هیوندای فقط می گوید که قدرت 190+ اسب بخار (142+ کیلووات) و گشتاور 180+ پوند فوت (244+ نیوتن متر) دارد. این موتور به گیربکس هشت سرعته اتوماتیک با چهار چرخ متحرک متصل می شود و این تنظیمات می تواند تا 3500 پوند (1588 کیلوگرم) را بکسل کند.

مشخصات جالب هیوندای سانتا کروز

موتور اختیاری یک توربوشارژ 2.5 لیتری چهار سیلندر است که 275 اسب بخار قدرت (205+ کیلووات) و 310+ پوند فوت (420+ نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. از یک اتوماتیک هشت سرعته دو کلاچه استفاده می کند که شامل شیفت تعویض دست و پا زدن روی فرمان برای تعویض دستی دنده ها است. چهار چرخ متحرک استاندارد است و مدل توربو می تواند 5000 پوند (2268 کیلوگرم) باشد. جلو سانتا کروز با اتخاذ چراغ های روشنایی روز که کاملاً تمیز در طراحی جلوپنجره مشبک طراحی می شوند ، شبیه به توسان شده است. واقعاً فقط در صورت روشن شدن می توانید متوجه آنها شوید. در گوشه های پایین چراغ های انباشته دیگری وجود دارد.

Hyundai Santa Cruz

در نمایه ، سانتا کروز دارای یک ستون A با شیب تند است که جلوی آن را زیبا می کند. ستون C برای پویایی بیشتر از عمودی بودن آن نیز زاویه دارد. لمس های ظریف ، مانند طرح های کوچک از مدل در بالای روکش گلگیر ، وجود دارد. بخش عقب جایی است که تختخواب سانتا کروز چندین ویژگی مفید ارائه می دهد. طول کف آن 52.1 اینچ (132.3 سانتی متر) طول است. بخشی از تخت نیز بلند می شود تا محل ذخیره سازی پنهان را نشان دهد. گام های موجود در گوشه سپر ، گام راحت تری در عقب است. هیوندای همچنین قول ارائه لوازم جانبی برای تخت خواب را می دهد. گزینه دیگر یک پوشش تونویی قابل ارتقا در پایه کابین است که مالکان می توانند آن را گسترش داده و در جای خود قفل کنند در حالی که می خواهند بار را از خارج ایمن کنند.

دیگر ویژگی های خودرو هیوندای سانتا کروز

سانتا کروز به طور استاندارد با یک صفحه نمایش سرگرمی و اطلاعاتی هشت اینچی ارائه می شود که از Apple CarPlay و Android Auto پشتیبانی می کند. خریداران می توانند خودروی خود را به صفحه نمایش 10 اینچی ارتقا دهند. مشتریان همچنین می توانند خوشه ابزار دیجیتال را انتخاب کنند. برای نگهداری وسایل در داخل ، صندلی های عقب تا می شوند.

هیوندای سانتا کروز

مجموعه ایمنی استاندارد سانتا کروز شامل کمک به جلوگیری از برخورد با جلو با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار ، کمک نگهدارنده خط و هشدار توجه راننده است. به عنوان گزینه ، خریداران می توانند کروز کنترل تطبیقی ​​، جلوگیری از برخورد با نقاط کور ، جلوگیری از برخورد ترافیک متقابل عقب ، دوربین با نقطه کور ، کمک خروج ایمن ، مانیتور با دید دور اضافه کنند. هیوندای در ماه ژوئن ساخت سانتا کروز را در کارخانه مونتگومری ، آلاباما آغاز خواهد کرد. فروش در اواخر تابستان آغاز می شود. قیمت گذاری را نزدیک به زمان راه اندازی خواهیم دانست.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا