اخبار خودرو

خودرو هیوندای پالیساد (Hyundai Palisade) به طور رسمی عرضه می شود!

آیا شما به دنبال معامله بهتر یکی از کراس اوورهای هیوندای با عملکرد برتر در بازار بوده اید؟ خوب ، گوش کنید چون ممکن است وقتی صحبت از هیوندای پالیساد می شود این پیشنهاد به همان خوبی باشد که در نظر گرفته اید. از 9 سپتامبر سال 2020 ، هیوندای اعلام کرده است که 2020 Palisades با 0٪ APR تا 48 ماه قابل استفاده است. به گفته اتومبیل دایرکت ، این اولین بار است که از زمان معرفی Palisade بیش از یک سال پیش ، برنامه تأمین مالی با بهره صفر اعمال می شود.

هیوندای پالیساد

هیوندای پالیساد و برنامه عرضه آن

کاملا واضح است که این 0٪ برای 48 ماه عالی است و برای کسانی که به دنبال بهترین معامله ممکن در این کراس اوور 35000 دلاری هستند خبر بسیار خوبی است. پیش از این ، شما فقط می توانستید 1.9٪ از بهره مالی خرید قسطی خودروی هیوندای پالیساد کوتاه بیایید که قبل از اینکه مالیات و هزینه ها را اضافه کنید ، در هزینه تقریباً 1،375 دلار تفاوت داشت.

Hyundai Palisade

اگر شما نیاز داشته باشید تا این خودرو را با قسط های طولانی مدت خریداری کنید، خبری بهتر برای شما داریم که بسیار خوشحال کننده است چرا که باید بدانید که نرخ 72 ماهه از 3.9٪ به 2.9٪ کاهش یافته است ، و هزینه آن حدود 1100 دلار کمتر از قبل است. نرخ 60 ماهه همچنان بهره 1.9٪ را حفظ کرده است. با این پیشنهاد جدید 48 ماهه و 0٪ APR ، Palisade اکنون می تواند ارزان تر از پسر عموی نزدیک خود ، Kia Telluride باشد که با 1.9٪ همچنان پایین ترین APR را دارد. این یعنی هیوندای رقابتی تنگاتنگ را با کیا آغاز کرده است!

فروش اقساطی هیوندای پالیساد

بنابراین شما برای گرفتن یک حق آماده هستید؟ دست نگه دارید ، زیرا سهام 2020 Palisade هنوز از کمبود ملی رنج می برد. در حالی که Palisades 2021 شروع به فروشندگی می کند ، یافتن واحدهای 2020 هنوز دشوار است و خریداران را به منظور جستجوی این معامله ، وا می دارد. همچنین ، افرادی که به دنبال هرگونه تغییر در قیمت اجاره هستند ، ناامید خواهند شد ، زیرا عملاً بدون تغییر هستند. بر اساس تحقیقات Cars Direct ، اجاره 36 ماهه Palisade in SE trim در لس آنجلس با قیمت 3499 دلار در امضای قرارداد ، هنوز 339 دلار است. این یعنی شاید خرید هیوندای پالیساد برای بسیاری از افراد منطقی و مقرون به صرفه به شمار نرود.

پالیساد

صرف نظر از این ، این پیشنهاد جدید در زمان اولیه تولید و عرضه این خودرو عنوان می شود که تا حدودی عجیب خواهد بود اما برای آمریکایی ها که به خودروهای عملکردی علاقه دارند، مناسب است. برای مدتی طولانی ، ما شاهد پیشنهادهایی برای Palisade بودیم که گرانتر از تلوراید با قیمت مشابه بودند. نیازی به ذکر نیست که افزایش قیمت در اوایل سال جاری وجود دارد. این معامله تا 2 نوامبر سال جاری خوب است ، بنابراین انتظار دارید موجودی های موجود در سال 2020 خیلی سریع به فروش برسند. این در صورتی است که مردم نمی توانند آنها را در بازار آزاد پیدا کنند و یا نسخه های دست دوم از آن به ندرت یافت می شود!

Hyundai Palisade

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا