اخبار خودرو

تصاویر جاسوسی از خودرو هیوندای کونا سری ان (Hyundai Kona N)!

اواخر سال گذشته ، هیوندای اعلام کرد که با عملکرد بالا S برندهای SUV خود را تولید خواهد کرد. فقط چند ماه بعد در ماه مارس ، ما اولین عکس های جاسوسی خود را از هیوندای کونا سری ان گرفتیم که به هنگام تست هوای سرد و در استتار، این عکس ها گرفته شده بود. شایعات گفته اند که هیوندای کونا سری ان از لحاظ مکانیکی شبیه به Veloster N و i30 N است.

این به این معنی است که Hyundai Kona N از همان موتور 2.0 لیتری توربوشارژ استفاده می کند. گزارش جدیدی از وبلاگ اتومبیل کره ای از این شایعات و موارد دیگر پشتیبانی می کند که در ادامه به بررسی این ویژگی ها می پردازیم تا این خودرو جدید را بیشتر بشناسیم.

Hyundai Kona N را بیشتر بشناسیم.

در این گزارش آمده است که نسخه عملکردی از هیوندای کونا می تواند توانایی تولید 275 اسب بخار (205 کیلووات) قدرت را داشته باشد که گزارش های قبلی را تأیید می کند که Kona N می تواند تا 271 اسب بخار (202 کیلو وات) قدرت را ارائه دهد. براساس این انتشار ، اولین خودروی N ، قابلیت تمام چرخ، همین نسخه از هیوندای کونا خواهد بود. به عبارت دیگر،ویژگی تمام چرخ محرک را ارائه می دهد و از طریق جعبه دنده اتوماتیک 8 کلاچ دو سرعته ، به هر چهار چرخ نیرو وارد می کند. البته حضور گیربکس دستی شش سرعته نیز ممکن است.

هیوندای کونا سری ان

از لحاظ بصری ، هیوندای شخصیت Kona N را به خود می گیرد و شخصیت خود را نشان می دهد. هیوندای پلاستیک مشکی را در قسمت زیرین Kona با قطعات متناسب با رنگ های اسپورت جایگزین می کند. این خودروساز به چرخ های منحصر به فرد با مارک 19 اینچی N ، کالیپرهای ترمز قرمز ، مشبک مش منحصر به فرد ، صفحه های اسکیت و دو خروجی عظیم اگزوز رو می آورد تا خودرو را خاص تر کند. عکس های جاسوسی همچنین Kona N را با ارتفاع کمتر شکار کرده است که این می تواند بدان معنی باشد که خودروساز تعلیق خود را ارتقا داده است و سیستم جدیدی را ارائه می دهد.

عکس های جاسوسی هیوندای کونا سری ان (Hyundai Kona N)

احتمالاً تابستان امسال شاهد اولین هیوندای کونا N خواهیم بود. وبلاگ کره ای، اتومبیل کره می گوید که این اتفاق در در ماه ژوئیه خواهد بود ، اما چه کسی می داند چه طور ممکن است اتفاق بیفتد، زیرا همه گیری کرونا ویروس همچنان در حال گسترش است. ماه جولای همچنین یک ماه شایعه شده است که قرار است در این ماه تولید Kona N نیز آغاز شود.

Hyundai Kona N

علاوه بر این ، Hyundai Kona N یک کراس اوور عملکردی را در ایالات متحده به ارمغان می آورد و خاص تر از نمونه معمولی خود خواهد بود تا کمبود ها را جبران کند. در زمانی که هنوز مصرف کنندگان از وسایل نقلیه رده بالا عصبانی هستند، هیوندای می تواند از این ویژگی سو استفاده کند و یک هیوندای کونا سری ان با عملکرد خوب را ارائه دهد. Kona N به همراه Kona تازه شده وارد بازار خواهد شد که هر دو قرار است به عنوان مدلی برای سال 2021 وارد بازار شوند.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا