اخبار خودرو

تصاویری جاسوسی از خودرو هیوندای بایون

هیوندای بایون کوچکتر و ارزان تر از Kona است. اوایل امروز ، هیوندای رسما اعلام کرد که یک کراس اوور کوچک کاملاً جدید را برای بازار اروپا راه اندازی خواهد کرد. با تأیید شایعات مربوط به حدود دو سال پیش ، تولید کننده کره جنوبی فاش کرد که نام این ابزار کوچک Bayon خواهد بود. اکنون ، تنها چند ساعت پس از آن اعلامیه ، اولین عکس های جاسوسی از آن وسیله نقلیه را داریم.

اطلاعاتی از خودروی ارزان هیوندای بایون

آنچه در گالری پیوست شده در زیر مشاهده می کنید کراس اوور ورودی Hyundai برای سطح قاره سبز است. هیوندای بایو را به عنوان برادر اروپایی محل برگزاری تصور کنید – از نظر ابعاد و قیمت و از نظر نام تجاری در زیر Kona قرار می گیرد. این کراس‌اوور در سگمنت B (کلاس subcompact با خودروهای کوچک) قرار دارد. کلمه Bayon از شهر Bayonne واقع در جنوب غربی فرانسه گرفنه شده است. از آنجایی که بایون یک خودروی اروپایی می باشد و مخصوص این قاره است، خودروساز کره‌ای از نام این شهر الهام گرفته است.

هیوندای بایون

در این مرحله ، چیزهای زیادی نمی بینیم. بدیهی است این یک نمونه اولیه استتار شده است که پشت آن با یک صفحه بدنه جعلی پوشیده است. این عکس ها کسی را گول نمی زند ، زیرا این شکل نهایی نیست ، اما با وجود استتاری که برای این خودرو صورت گرفته است ، ما همان چراغ های عقب بومرنگ شکل را می بینیم که این چراغ ها را در تیزر تبلیغاتی امروز نیز مشاهده کرده ایم. عکسهای داخلی یک خوشه دیجیتالی و یک سیستم سرگرمی به سبک تبلت را نشان می دهد. این یعنی شما می توانید از جدیدترین فناوری های هیوندای، در بایون نیز لذت ببرید چرا که به نظر می رسد قابلیت های خوب با قیمت مناسب عرضه خواهند شد.

قابلیت های Hyundai Bayon

Bayon بر اساس پلت فرم Hyundai i20 ساخته خواهد شد. این خودرو به نظر می رسد که می خواهد از برادر بزرگ تر خود ویژگی هایی را به ارث ببرد و تقریباً تمام پایه فنی خود را با دریچه کوچک تقسیم می کند. هیوندای بایون تمامی موتورها را نیز از هیوندای آی 20 بهره می برد و ما معتقدیم که قدرتمندترین موتور آن 1.0 لیتری توربو خواهد بود تا بتواند با جدیدترین مسائل اروپا که مربوط به قوانین سرسختانه آن می شود، مقابله کند. در i20 ، این خودرو با گیربکس شش سرعته دستی یا هفت سرعته دو کلاچه اتوماتیک در دسترس است و ما معتقدیم که هر دو گزینه به Bayon منتقل می شوند.

Hyundai Bayon

کراس اوور جدید را می توان به بهترین وجه به عنوان جانشین معنوی i20 Active توصیف کرد. نیازی به گفتن نیست که به احتمال زیاد فقط با پیکربندی FWD در دسترس خواهد بود زیرا هیچ کس در آن بخش مقرون به صرفه به محرک چهار چرخ نیاز ندارد. به محض اینکه هیوندای قول داد Bayon را در نیمه اول سال 2021 در اروپا راه اندازی کند ، باید موارد بیشتری رونمایی شود. قیمت آن کمتر از Kona خواهد بود و برای فورد EcoSport و موارد مشابه رقیب مستقیم خواهد بود.

Hyundai Bayon

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا