اخبار خودرو

تصاویر استتاری از هیوندای 45 الکتریکی (Hyundai 45 EV Crossover)

امیدواریم که مدل تولیدی به اندازه مفهوم متمایز به نظر برسد. Hyundai Concept 45 ظاهراً نسخه تولیدی را در این راه دارد. این عکس های جاسوسی پیشرفت متقاطع کراس اوور برقی را در برف ارائه می دهد که متأسفانه تحت استتار بسیار سنگینی قرار گرفته است ، بنابراین نمی توان نگاه خوبی به مدل آینده هیوندای 45 داد. اگر به دنبال فروش باشید ، این فروش از سال 2021 شروع می شود، پس باید تا آن موقع منتظر ماند .

عکسی های جاسوسی از Hyundai 45 EV Crossover

علیرغم پنهان کردن قابل توجه ، خودروی جدید از هیوندای 45 شباهت کمی به مفهوم 45 دارد. برای انتقال به نسخه فروشی از یک کانسپت  ، شرکت را مجبور می کند که به جای بانک LED های مختلف در خودروهای نمایشی ، چراغ های مختلفی را تعبیه کند. به نظر می رسد که نسخه تولیدی Concept 45 از طراحی مفهومی کاملاً واضح برخوردار نیست. با این حال ، این وسیله نقلیه توسعه داده شده آنقدر به صورت استتاری پوشیده است که خطوط زاویه ای می تواند در زیر پوشش باشد. شکل جالب توجه طراحی چرخ می تواند اشاره ای به کراس اوور داشته باشد که ظاهر جالبی دارد.

هیوندای 45 EV Crossover

پیشرانه یک راز است ، اما جاسوسان ما معتقدند که این مدل دارای یک موتور الکتریکی است که به هر محور نیرو می بخشد تا نیروی پیشرانه کراس اوور را به تمام چرخ های خودرو منتقل کند. ظرفیت باتری ناشناخته است. از آن جا که خودرو هایی با پیشرانه های برقی ، بیشتر از پیش پیشرفت کرده اند لذا انتظار می رود که هیوندای 45 از یک پیشرانه حرفه ای و برقی استفاده کند که برد بالایی داشته باشد و در کنار آن بتواند نیاز های یک کراس اوور حرفه ای را فراهم آورد. تا زمانی که خبر ها از جاسوسان درز کند باید منتظر باشیم و ببینیم که این خودرو با چه نوع پیشرانه از هیوندای عرضه می شود و آیا پیشرانه جدیدی برای آن در نظر گرفته شده است ؟

کانسپت و نسخه تولیدی از Hyundai 45

عکس های جاسوسی نمای داخلی را نشان نمی دهد ، اما مفهوم ظاهری حداقلی دارد. جلوی درایور نمایشگر دیجیتالی وجود داشت که در صفحه infotainment نیز گنجانیده شده است. هیچ پشته مرکزی یا کنسولی وجود نداشته که یک کابین هوایی ایجاد کند. دشوار است بدانید که چه عناصری از داخلی مفهوم ممکن است انتقال به نسخه تولید را داشته باشد که صندلی های چرخان مانند مبلمان ، متأسفانه جزء این عناصر نیستند.این روز ها ظاهر داخلی از خودرو ها ، پیشرفت قابل توجهی داشته اند به همین دلیل است که تولید طراحی داخلی جذاب برای هر فردی هیجان انگیز است به ویژه اگر این خودرو تماما برقی باشد !

Hyundai 45 EV Crossover

کانسپت هیوندای 45 پس از 45 سال ، از اولین تولید مفهوم پونی کوپه سرچشمه گرفت و این مدل همچنین به دنبال آینده شرکت است . هیوندای در آن زمان گفت که قصد ساخت نسخه تولیدی از این کراس اوور را دارد. این که این کراس اوور برقی باشد نشان می دهد که هیوندای به دنبال تغییر استراتژی خود برای ماندن و جذب مشتری بیشتر در اروپا است که این نشان از پیشرفت واقعی این شرکت خودروسازی دارد .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا