اخبار خودرو

درز کردن رنگ ها و تریم های خودرو هوندا سیویک 2022

دیگر باید در خودروی هوندا سیویک 2022 با تریم EX-L خداحافظی کنید. هوندا سیویک کاملاً برای سال 2022 جدید شده و از آن رونمایی گردیده است. این خودرو واقعاً روی عرشه است ، زیرا عکس های مدل جدید در چین قبلاً ظاهر شده است. این خودرو بعداً در بهار 2021 آغاز به کار خواهد کرد ، اما برای کسانی که مشتاق اطلاعات بیشتر از هوندا سیویک 2022هستند ، لیستی از ترکیب رنگ ها و تریم های مدل اخیراً در انجمن های CivicXi.com ظاهر شده است که طرفداران را به سمت خود جلب می کند.

برخی از ویژگی های نسخه جدید هوندا سیویک 2022

این خبر از طرف یکی از اعضای با نام کاربری مزاحم TigerEyeJazz منتشر شده است. ما قادر به تأیید اطلاعات یا منبع نیستیم ، بنابراین آنها را همانطور که خوانده ایم و دست یافته ایم ارائه می دهیم. با اکثر قریب به اتفاق رنگ های ذکر شده در نسل فعلی هوندا سیویک 2022، هیچ چیز به نظر دیوانگی نمی رسد. آبی اژه ای ، قرمز رالی ، مروارید سفید پلاتینیوم ، نقره ای قمری ، مروارید سیاه کریستال و خاکستری سونیک باید جذاب باشد و به نظر می رسد که این خودرو باید کامل ترین باشد.

2022 Honda Civic

چهار رنگی که در این لیست نمی بینیم عبارتند از: جلا ، فلز مدرن ، گدازه مذاب یا آبی کیهانی و به نظر می رسد که دو رنگ Meteorite Grey و Morning Mist ظاهراً برای هوندا سیویک 2022، جدید هستند. بسته به سایه خارجی ، خریداران می توانند تریم داخلی در دو رنگ سیاه یا خاکستری داشته باشند.

هوندا سیویک

در مورد سطح و تریم خودرو ، پست چهار گزینه را لیست می کند. LX باید مدل ابتدایی را علامت گذاری کند ، به دنبال آن Sport ، EX و Touring وجود دارد. گزارش می شود که نسخه تر و تمیز EX-L ، که در حال حاضر بین EX و Touring برای سدان ها فاصله دارد ، از خط تولید بریده شده است. از مدل Sport Touring هم خبری نیست که این مدل به عنوان گزینه برتر برای سری Civic Hatchback عمل کند و البته به نظر می رسد که هوندا نیز نوع R را ممنوع می کند. به همین دلیل ، این اطلاعات تفاوتی بین پیشنهادات سدان و هاچ بک ندارد.

دیگر مشخصات این خودرو

یک سوال قبلاً پاسخ داده شده کوپه است و آن این است که نسخه کوپه سال گذشته از ترکیب هوندا سیویک جدا شد و دیگر برنخواهد گشت که البته برای کوپه دوستان خبری ناخوشایند است. بر اساس نگاه اول ویژه ما به نمونه اولیه هوندا سیویک 2022 و عکسهای سدان فوق الذکر که از وزارت صنعت چین منتشر شده است ، هوندا سیویک 2022 جدید برای 2022 دارای تغییر و تحول کم رنگ خواهد بود. این سدان انواع نشانه های استایل را از آکورد بزرگتر وام می گیرد و عکس های جاسوسی از هاچ بک Civic نشان می دهد که هموار سازی مشابه خطوط در آنجا نیز وجود دارد.تا با بهار رسماً در نیمکره شمالی ، منتظر نیستیم تا هوندا به طور رسمی نسل یازدهم هوندا سیویک 2022 را زنده کند و بتواند راهی حرفه ای در بازار پیدا نماید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا