اخبار خودرو

خودروی SUV برند هامر، GMC Hummer EV

GMC Hummer EV معرفی شد و فروش GMC Hummer EV تا اوایل سال 2023 آغاز نخواهد شد. وقتی برای اولین بار از وانت GMC Hummer EV مطلع شدیم ، می دانستیم که سرانجام یک SUV وارد صحنه می شود. مدتی پیش GMC شروع به توسعه SUV برقی کرد و اکنون این روز رسماً در اینجا فرا رسیده است. هم اکنون باید سلامی کنیم به روی SUV 2024 GMC Hummer EV ، که همان فن آوری عالی و عملکرد عالی کامیون را در خود جای داده است. ما به اولین سوالی که احتمالاً می پرسید پاسخ خواهیم داد. بله ، SUV همان طرح پیکاپ سه موتوره الکتریکی را ارائه می دهد که نسخه دو موتوره آن با قیمت پایین نیز بعداً در دسترس است. با این وجود احساس وانت را نخواهید داشت ، زیرا GMC سه موتوره هامر EV SUV را احتمالا با قدرت 830 اسب بخار (619 کیلووات) عرضه کند.

GMC Hummer EV SUV

این کمتر از کامیونی است که 1000 اسب بخار قدرت دارد (746 کیلووات) ، اما گشتاور هنوز هم به عنوان 11500 پوند فوت (15592 نیوتن متر) ذکر شده است. البته ، این گشتاور در چرخ ها است ، در حالی که اندازه گیری های معمول در موتور انجام می شود. از آنجا که هامر دارای چندین موتور به جای یک موتور با احتراق داخلی است ، برخی از ناحیه خاکستری در اندازه گیری قابل درک است. برای مقایسه بیشتر GMC Hummer EV باید بگوییم که درجه گشتاور چرخ باید برابر با درجه شافت تقریباً 1000 پوند فوت (1335 نیوتن متر) باشد. این امر SUV هامر را با پیکاپ های سنگین دیزلی هم تراز می کند ، که هنوز هم برای هر کاربردی کاملاً چشمگیر است.

برخی مشخصات GMC Hummer EV

در خصوص GMC Hummer EV باید بگوییم که همان طرح داخلی پنج سرنشین را برای SUV پیدا خواهید کرد. قسمت عقب بدیهی است که جدید است و شامل یک لوازم یدکی تمام اندازه سوار شده به همراه یک منطقه بار قابل توجه است. انتظار می رود Enhanced Super Cruise ، حالت چهار چرخ فرمان Crabwalk ، حالت Extract و حالت پرتاب انفجاری Watts To Freedom را در GMC Hummer EV ببینید. در هامرهای سه موتوره ، برای رسیدن از سرعت 0-60 مایل نیاز است که 3.5 ثانیه زمان طی شود. GMC می گوید SUV هامر باید بهترین زاویه دید و حرکت را در کلاس داشته باشد.

خریدارانی که به دنبال حداکثر bling هستند ، نسخه Edition 1 را باید تهیه کنند که به طور استاندارد با چرخ های 22 اینچی و سفارشی سازی بسیار زیاد ارائه می شود. با این وجود ، این بسته همچنین با بسته Extreme Off-Road موجود است که چرخ های بزرگ را برای 18 اینچ پیچیده شده در لاستیک های تهاجمی 35 اینچی عوض می کند. این بسته با استفاده از eLocker جلو و قفل های عقب مجازی ، نیمه شافت های سنگین ، دوربین های زیر بدنه و برای محافظت از مناطق حیاتی ، لغزنده های سنگی و صفحات کشویی ، نسخه آفرود هامر عرضه می شود. اگر این کافی نباشد ، GMC بیش از 200 لوازم جانبی در هنگام راه اندازی در دسترس خواهد داشت.

نسخه SUV هامر

صرف نظر از اصلاح ، سیستم عامل Ultium جنرال موتورز با قابلیت 800 ولت در زیر قرار خواهد گرفت ، صرف نظر از مدل سطح پایین که از سیستم 400 ولت استفاده می کند. محدوده از 250 مایل به علاوه برای اصلاح پایه تا 300 به علاوه برای سایر موارد متغیر است. افزودن بسته Extreme Off-Road دامنه را به 280 مایل به علاوه کاهش می دهد ، اما GMC مشتاقانه یادآوری می کند که همه این ها برآوردهای اولیه است و با نزدیک به دو سال تا فروش SUV هامر ، مطمئناً زمان برای تغییر اوضاع وجود دارد.

جی ام سی هامر الکتریکی

در آن جبهه ، SUV GMC Hummer EV سلسله مراتبی مشابه پیکاپ را دنبال می کند. نسخه 1 ابتدا فرود می آید ، اوایل سال 2023 با قیمت اولیه 105،595 دلار یا 110،595 دلار با بسته Extreme Off-Road وارد بازار می شود. Hummer EV 3X و 2X هر دو در بهار 2023 دنبال می شوند. سه موتوره 3X با 99995 دلار شروع می شود و موتور 2X 625 اسب بخار (466 کیلووات) از 89995 دلار شروع می شود. سرانجام ، EV2 دو موتوره در بهار 2024 با 79995 دلار وارد بازار می شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا