کراس اوور لوکس جنسیس جی وی 80 ( Genesis GV80 )

اگرچه هم اکنون برای معرفی یک کراس اوور در بازار برای برند جنسیس دیر است اما باز هم یک SUV جذاب می تواند جالب باشد. پس از معرفی این مفهوم تقریبا سه سال پیش ، GV80 به شکل تولید ، اواخر ماه گذشته در کره‌جنوبی در خانه خود آغاز به کار کرد. اکنون این خودرو وارد خاک ایالات متحده شده است و با همان نام جنسیس جی وی 80 عرضه می شود.

اولین دید جدی به Genesis GV80

با توجه به برداشت های اولیه به نظر می رسد GV80 آنچه را که لازم دارد تا در مقابل نام های معتبرتر رقابت کند را داراست. به عنوان وسیله نقلیه ای که در معرض دید روزنامه نگاران خودرو قرار دارد ، حس می شود که جنسیس نسخه زیبایی از GV80 را به بازار آورد. نمونه هایی از این ویژگی ها شامل طرح اختیاری تمام چرخها ، آفتابگیر پانورامای دوگانه و آلیاژهای بزرگ 22 اینچی است که برای اولین بار برای این برند اتفاق می افتد. SUV هفت صندلی با طراحی بیرونی جالب توجه به یک بخش کاملا رقابتی منتقل می کند و باید خریداران علاقه مند به گرفتن مرسدس GLE یا Audi Q7 را فریب دهد.

جنسیس جی وی 80

GV80 از چراغهای جلو جذاب و مشبک جلوی “کرست” ، استفاده می کند که آن را منحصر به فرد می کند. حتی سیگنال های چرخشی جانبی از موتیف روشنایی دو نوار پیروی می کنند و به جای اینکه در آینه های جانبی مانند اکثر اتومبیل ها قرار گیرند ، روی گلگیرهای جلو نصب شده اند. مثال دیگری که اولین SUV Genesis را ویژه می کند ، شکل نکات اگزوز است که برای تقلید از مشبک طراحی شده است.

مقاله‌های مرتبط:

ویژگی های جذاب Genesis GV80

فضای داخلی بسیار خوب است ، نه فقط به دلیل داشتن چرم خاص و مواد نرم و لمسی ، بلکه بخاطر فرمان جالب دو حرف و سیستم بزرگ سرگرمی آن. یک بورد فناوری وجود دارد ، از جمله ناوبری مبتنی بر هوش مصنوعی که اولین بار توسط جنسیس به عنوان صنعت تبدیل شده است. با یادگیری رفتار راننده در پشت چرخ و با استفاده از داده های جمع آوری شده ، با سیستم کنترل تردد مسافرتی کار می کند تا بطور خودکار الگوهای رانندگی خودمختار شبیه به نحوه کنترل مالک وسیله نقلیه را تهیه کند. پیدایش نوید بخش “سطح لیموزین” در ردیف دوم صندلی ها ، به همراه ردیف سوم تاشو برقی از دیگر ویژگی های این خودروست .

جنسیس جی وی 80

همچنین برخی از ویژگی های شسته و رفته دیگر ، از جمله لغو فعال سر و صدا با تولید امواج صوتی از مراحل مخالف هر 0.002 ثانیه بر اساس تجزیه و تحلیل زمان واقعی سر و صدای جاده وجود دارد. جنسیس جی وی 80 حتی دارای یک صندلی راننده حرکتی فعال با هفت سلول هوا برای کاهش خستگی در طی سفرهای طولانی است. G2180 2021 تابستان امسال در ایالات متحده با موتورهای بنزینی 2.5 و 3.5 لیتری توربوشارژ ، گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و انتخاب بین دیفرانسیل عقب و تمام چرخ به بازار عرضه می شود. این برند جزئیات قیمت گذاری را به طور رسمی فاش نکرده است ، اما ما می شنویم که هزینه آن حدود 50،000 دلار است و برای نسخه کاملاً پر شده به 65000 دلار افزایش می یابد.

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.