اخبار خودرو

معرفی جنسیس جی 90 2020 و ویژگی های منحصر به فرد آن

Genesis G90 با تأکید بر لوکس بودن به روشی که معدود خودروهای سواری “لوکس” انجام می دهند ، وارد بازار شده است . این خودرو صرفاً بدون سر و صدا است و  رانندگی تا حد امکان راحت و آرام را فراهم می کند که در نهایت سواری مناسبی برای افراد فراهم می گردد .  اکنون ، G90 به نظر می رسد بخشی از این شرکت است که با جسارت اهداف لوکس خود را اعلام می کند. افرادی که به سدان های اسپورت علاقه مند هستند شاید از حضور جنسیس جی 90 خوشحال نباشند اما باید بگوییم که این خودرو همان چیزی است که هر فردی که دنبال لوکس بودن است، از آن طلب می کند .

جنسیس جی 90 2020
جنسیس جی 90 2020

بررسی Genesis G90

G90 دارای جلوپنجره مشبک شده است . G90 طرحی اصلاح شده در جلو ، چراغهای جلو ، هود ، گلگیرها ، دکولاید عقب ، چراغهای جلو و سپر عقب را به تصویب می رساند. طبق گفته Genesis ، فقط درب ، سقف و شیشه از G90 قبلی حمل می شود. با وجود ویژگی های لوکس بودن، این خودرو واقعا ایده آل است . جنسیس جی 90 در استودیوی طراحی کره جنسیس ، یک سدان لوکس با اندازه کامل و ناشناس را گرفته و به آن نه تنها یک شخصیت بلکه یک هویت داده است. باید بگوییم که این سدان بهتر از آن چیزی است که در تصاویر دیده می شود. الگوی الماس در ورق فلزی ، تکرار شده است و در چراغهای جلو ، نشانگرهای جانبی و بازتابنده های روشنایی دیده می شود .

جنسیس جی 90

این چراغهای جدید ما را به یاد چراغ های چشمی Volvo’s Thor’s Hammer می اندازد ، که شامل یک آرایه سیگنال چرخشی است که باعث مهار نیز می شود. اگرچه برخلاف ولوو ، آن نوار از نور به دور گلگیر پیچیده می شود و حس پهنای بیشتر توسط توری بزرگ را ایجاد می کند .  در جایی که چهره G90 قطبی می شود ، نمای جانبی آن جذابیت دارد. این زیبایی با نسبت های کلاسیک درایو عقب است . این خودرو به طور مناسب از آپشن های جانبی بالا می رود. در نمای جانبی این خودرو شاهد استفاده از چرخ هایی با رینگ حرفه ای و 19 اینچی هستیم که به جذابیت خودرو می افزاید .طراحی فضای عقب نیز برای یک سدان لوکس حرفه ای به شمار می رود . این نمونه از خودرو جذابیت های بی نظیری را با خود حمل می کند که در اینجا به خوبی قابل مشاهده است.

ویژگی های بیشتر از Genesis G90 2020

با تغییرات بسیار زیاد در طراحی ، به راحتی می توان جنسیس جی 90 را به عنوان یک مدل طراحی مجدد به جای صرفاً یک نوسازی ، شناسایی کرد. بیایید این را روشن کنیم: با وجود این که ماشین فقط درب ، سقف و شیشه خود را با مدل قبلی خود به اشتراک می گذارد ، کابین داخل و زیر آن فقط در معرض تغییرات های جزئی است. این یعنی مواد به روز شده در کابین دیده می شود ، اما یک طرح بدون تغییر در آن وجود دارد . صادقانه بگویم ، پراکنده شدن دکمه ها روی کنسول وسط G90 کمی احساس سردرگمی برای فرد ایجاد می کند . کلید های زائد برای سیستم سرگرمی و به ویژه کنترل صندلی های جلو و گرم شده و تهویه شده ، نیاز به یک عمل جنجال جزئی دارد .

Genesis G90
جنسیس جی 90 2020

صندلی های G90 پهن هستند و قابلیت تنظیم 22 طرفه را دارند ، در حالی که عقب عملکرد هشت ضلعی را بسته است. کنترل های سمت چپ از دکمه برقی استفاده می کند و ناشناخته به نظر می رسند و بیش از چند دقیقه برای ما زمان می برند تا اینکه متوجه شویم کدام دکمه حالت های درایو را تنظیم می کند. اینها چند تکه کوچک در فضای داخلی هستند که دچار تغییر شده است . چرم جنسیس جی 9- از کیفیت بالایی برخوردار است ، به طوری که وسایل مخصوص زیبایی ، توری آستری دارند . تزئینات چوب مات فوق العاده به نظر می رسد ، و استفاده جنسیس از رنگهای متناوب ستودنی است. پیشرانه استفاده شده در این نمونه از پیشرانه های 3300 سی سی توربو شارژ است که به خوبی از پس خودرو بر می آید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا