اخبار خودرو

قیمت جدید جیلی GC6 در خرداد سال 98 اعلام شد

قیمت جدید جیلی GC6 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو در ماه خرداد با قیمت 152 میلیون تومان به فروش می رسد.

خودروسازان بم برای سومین ماه متوالی قیمت جدید geely GC6 را اعلام کرد. با شروع سال جدید، این شرکت در ماه فروردین و اردیبهشت قیمت این خودرو را افزایش داده بود.

قیمت این خودرو با مدل 98 برای فروردین سال جاری برابر با 138 میلیون تومان بود که در ماه اردیبهشت به 145 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

امروز برای سومین بار در سال 98 شاهد اعلام قیمت جدید این خودرو هستیم. قیمت جدید جیلی GC6 به 152 رسید میتوانید در جدول زیر قیمت 2 ماه قبل رو با این ماه مقایسه کنید :

نام خودرو قیمت فروردین قیمت اردیبهشت قیمت خرداد
جیلی GC6 اکسلنت 1,380,000,000 ريال 1,450,000,000 ريال 1,520,000,000 ريال

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت خودرو در مدت زمان دو ماه، افزایشی 14 میلیون تومانی داشته است. geely GC6 اکسلنت در مدت زمان 31 روز کاری تحویل خریداران می شود.

این افزایش قیمت در حالی صورت می گیرد که در بازار شاهد کاهش قیمت خودروها و همچنین ثبات در قیمت ارز هستیم.

علاوه بر خودروسازان بم، دیروز نیز شرکت مدیران خودرو قیمت جدید خودروهای ام وی ام و چری را اعلام کرد. این خودروها در خرداد 98 با قیمت بالاتری در مقایسه با گذشته به فروش می رسند.

در حالی که گزارش ها به عرضه 100 هزار خودروی داخلی در آینده نزدیک اشاره می کنند، شرکت ها همچنان به افزایش قیمت کارخانه ای محصولات خود اصرار دارند. در صورتی که شاهد کاهش قیمت ارز در بازار و همچنین افزایش تولید از سوی خودروسازان باشیم، قیمت خودرو در روزهای آینده با کاهش روبه‌ رو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا