اخبار خودرو
موضوعات داغ

خودرو Ford S-Max به عنوان خودرویی هیبریدی با صندلی هایی برقی

Ford S-Max یک خودروی واگن استیشن است که با موتوری هیبریدی عرضه می شود و باید دید که این خودرو در چه شرایطی موفقیت کسب خواهد کرد. Ford S-Max همان پیشرانه هیبریدی سابق را دریافت می کند. فورد S-Max یک مینی ون راحت با تنظیمات پنج و هفت صندلی است که این شرکت در اروپا می فروشد. این مدل در اکتبر 2019 به روزرسانی شد و اکنون در قالب پیشرانه هیبریدی به موتور اضافه شده است. S-Max Hybrid اولین الکتریکی در تاریخ خط مدل است و از قبل کاملا امیدوار کننده به نظر می رسد.

فورد اس مکس هیبرید

بررسی ویژگی های Ford S-Max

در زیر کاپوت این MPV  یعنی خودروی Ford S-Max شاهد یک موتور بنزینی 2.5 لیتری سیکل اتکینسون هستیم که توسط یک موتور الکتریکی کوچک ، یک باتری لیتیوم یون 1.1 کیلووات ساعت و آخرین نسل انتقال قدرت تقسیم شده این خودروساز پشتیبانی می شود.این یعنی خودرویی که از Ford S-Max به عنوان MPV خریداری می کنید، به صورت هیبریدی خواهد بود و تمام الکتریکی نمی باشد. گرچه بسیاری از افراد انتظار دریافت یک خودرو با مشخصات تمام الکتریکی را داشتند اما این اتفاق به وقوع نپیوست.

Ford S-Max Hybrid

استفاده از این پیشرانه ها سبب می شود که شاهد تولید حداکثر قدرت 190 اسب بخار (142 کیلووات) و متوسط ​​مصرف سوخت 6.4 لیتر در هر 100 کیلومتر یا 36.7 مایل در هر گالن باشیم. میزان انتشار CO2 مربوطه نیز 146-147 گرم در هر کیلومتر است که با استاندارد WLTP اروپا اندازه گیری شده است. با توجه به اندازه S-Max ، سرعت صفر تا 62 مایل در ساعت (0 تا 100 کیلومتر در ساعت) در 9.8 ثانیه است که این موضوع نباید تعجب آور باشد. ممکن است این سریعترین وسیله نقلیه در جاده نباشد اما فورد نوید “یک شتاب صاف و خطی” را می دهد که “شخصیت ذاتی اسپرت” S-max را تکمیل می کند.

فورد اس مکس، یک خودروی هیبریدیست!

Ford S-Max به شما یک تجربه رانندگی اسپرت و هیجان انگیز را ارائه می دهد. با خرید Ford S-Max شما از یک تجربه رانندگی اسپرت و اتومبیل با استفاده از صندلی هایی که با فشار یک دکمه صاف می شوند بهره مند خواهید شد و نوآوری های فورد همیشه به گونه ای بوده است که کاملاً در زندگی خانوادگی جای می گیرند و این موضوع همیشه قسمت بزرگی از جذابیت S-Max بوده است. فورد می گوید که این پیشرانه هیبریدی کارآمد و تصفیه شده را به یک ترکیب طبیعی در Ford S-Max اضافه می کند که همین موضوع می تواند سبب شود تا تجربه دیگری نیز با این خودرو کسب کنید چرا که پیشرانه متفاوت تری دارد.

Ford S-Max Hybrid

Galaxy minivan ، برادر سودمندتر S-Max ، نیز از همان پیشرانه الکتریکی بهره می برد و این پیشرانه ویژگی های خوبی را داراست اما این پیشرانه در شتاب خارج از خط کمی کندتر است اما فضای بار بیشتری را هم در چیدمان های پنج و هفت صندلی ارائه می دهد. حتی اگر هر هفت صندلی در جای خود باشند ، می توانید از 300 لیتر (10.59 متر فوت) حجم بار استفاده کنید. هنگامی که ردیف دوم و سوم صندلی ها را جمع کنید ، یک صندوق عقب غول پیکر 2،339 لیتری (82.6 متر مکعب) در اختیار خواهید داشت.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا