اخبار خودرو
موضوعات داغ

طراحی عجیب و جذاب خودرو فورد رنجر با نامی دیگر!

روابط بین فولکس واگن و فورد اولین ثمر خود را در برای مدل 2022 آغاز خواهد کرد و این خود می تواند نتایج جذاب تری را به دنبال داشته باست. آن وقت است که VW Amarok مستقر در فورد رنجر وارد می شود و این خودروساز آلمانی قاطع است و این وانت می تواند خود را از هم رده خود متمایز کند.به طور کلی فورد رنجر یک وانت جذاب است اما از زمانی که این دو شرکت با یک دیگر ادغام شده اند، انتظار می رود که این خودرو از طراحی منحصر به فرد تری بهره مند گردد که خود جای سوال دارد چرا که هنوز اطلاعات کاملی از مدل 2022 این خودرو در دسترس نیست.

Ford Ranger

چه اتفاقی برای فورد رنجر خواهد افتاد؟

مدیر عامل VW Group استرالیا ، مایکل بارتش ، به Motoring.com.au گفت که VW “همان اشتباهی” که مرسدس و نیسان با وانت لوکس یک کلاس X مرتکب شدند را نخواهد کرد و یه خودروی خود بها می دهد اما هنوز هم مشخص نیست که این شرکت چه برنامه هایی را برای پیکاپ موفق خود دارد. باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای فورد رنجر می افند.

فورد رنجر

مشخص نیست که آیا Amarok به ایالات متحده راه می یابد یا خیر. با این حال ، آن را در سایر نقاط جهان ، از جمله استرالیا به فروش می رساند چرا که در این کشور سازنده خودرو 18 ماه پیش دوازده طراح آلمانی را برای درک بهتر بازار وانت های کشور به فروش رسانده است و انتظار می رود که بتواند رشد قابل توجهی را برای فروش این خودرو کسب کند. استرالیا همچنین مکانی است که فورد در حال توسعه نسل بعدی رنجر است. VW اطمینان دارد که Amarok و Ranger محصولی متمایز خواهند بود که ضمن جلوگیری از دام های مهندسی نشان ، به تلاش های بازاریابی آنها نیز ادامه خواهد داد.

مدل مشترک فولکس واگن و فورد

VW اوایل بهار امسال اعتراف کرد که اگر شراکت با فورد نبود ، Amarok نسل دوم وجود نخواهد داشت. با این حال ، مشخص می شود که VW چگونه خود را از فورد متمایز خواهد کرد. شایعات وجود دارد که VW پیشرانه خود را از فورد وام می گیرد. همچنین موتورینگ گزارش داده است که رنجر جدید از پیشرانه 2.0 سی سی 2.0 سیلندر توئین توربو و 3.0 لیتری 6 سیلندر جدید استفاده خواهد کرد.

Ford Ranger

یکی از مواردی که تمایز این دو مورد می تواند دشوار باشد ، در صحنه عملکرد آفرود است. گفته می شود که VW در حال توسعه یک Amarok R با یک دیزل چهار سیلندر است که حدود 300 اسب بخار (223 کیلووات) قدرت دارد. این امر آن را در لیگ مشابه فورد رنجر گزارش می دهد که همچنین می تواند به ایالات متحده بیاید. طراحی Amarok احتمالاً یکی از معدود مناطقی است که دو وانت در آن واگرا می شوند. با این حال ، در ماه سپتامبر ، اندرو بیرکیچ ، رئیس فورد استرالیا گفت که او “ایده ای ندارد” که VW چگونه وانت خود را متفاوت می کند. به نظر می رسد باید منتظر افشاگری های آنها باشیم و سپس مقایسه کنیم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد!

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا