اخبار خودرو

فورد در حال تولید موستانگ الکتریکی است

آینده ای که برای موستانگ الکتریکی تصور می کردید، اکنون است. وب سایت رسمی فورد بخشی به سرمایه گذاران اختصاص دارد که هر ماه اسناد مربوط به آمار فروش و تولید در آن بارگذاری می شود. یکی از اطلاعات جالب را می توان در آخرین پرونده ها یافت زیرا Blue Oval در حال حاضر SUV های Mustang Mach-E نسبت به یک اتومبیل اسپورت معروف بیشتر از قبل تولید می شوند و در این جا نیز شاهد یک فورد موستانگ الکتریکی به صورت کراس اوور هستیم. از ماه می، فورد 27،816 “Stangs” الکتریکی را در کارخانه مکزیک مونتاژ کرده است. در طول پنج ماه اول سال، کارخانه فلت راک در میشیگان 26،089 کوپه و کانورتیبل را بیرون کشید.

موستانگ الکتریکی

این یک نقطه عطف مهم در تبدیل تدریجی شرکت به مجموعه ای تمام EV است. توجه داشته باشید که موستانگ سنتی از نظر تقاضا در سال جاری همچنان محبوبیت بیشتری دارد و 29،264 فروش یا 1.5 درصد بیشتر از سال قبل را تجربه کرده در حالی که Mustang Mach-E 10،510 خریدار پیدا کرده است. به عبارت دیگر ، موستانگ معمولی علی رغم قدمت ، همچنان قوی است. مدل نسل ششم (S550) از سال 2014 وجود داشته است و ناگفته نماند که یک مدل جدید حداقل در طی چند سال اول تقاضا را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. در همین حال ، در حال حاضر با نسبت تقریباً سه به یک از SUV برقی پیشی می گیرد ، اما پس از عرضه جهانی Mach-E ، این شکاف می تواند کاهش یابد.

ویژگی های فورد موستانگ الکتریکی

یکی از دلایلی که فورد در مقایسه با اتومبیل های اسپرت، بیشتر SUV موستانگ تولید می کند ، مربوط به کمبود تراشه است و این شرکت به دنبال فروش بیشتر خودروهای خود می باشد و این شرکت در لیست خود ورودهای جدیدتر را در اولویت قرار داده است. همان طور که می دانید بسیاری از خودروها، در سطح جهان، این روزها به سمت suv شدن می روند و همین موضوع سبب شده است تا مردم برای خرید سوپر اسپرت ها کمتر علاقه مند باشند. به همین دلیل فورد موستانگ الکتریکی را در نظر گرفته است که می تواند فروش خوبی را ارائه دهد. ممکن است کمی تعجب آور باشد ، اما کارخانه Flat Rock ماه گذشته هیچ موستانگی با قدرت مرسوم تولید نکرد. ماژول های نیمه هادی در محصولات تازه از جمله برونکو ، برونکو اسپورت و F-150 به خوبی مورد استفاده قرار می گیرند.

Ford Electric Mustang

فورد در حال حاضر به اندازه کافی موستانگ الکتریکی برای 24 روز دوام دارد که در مقایسه با 60-70 روزی که تحلیلگران یک موجودی سالم می دانند ، بسیار کم است. در مورد Mach-E ، این ماشین به سختی هر زمان را در یک فروشنده می گذراند زیرا شرکت می گوید فروش SUV برقی به طور متوسط ​​10 روز طول می کشد. کالیفرنیا بزرگترین بازار آن است و البته یک چهارم کل فروش از گلدن استیت نیز خواهد بود. به نظر می رسد که خودروی فورد موستانگ الکتریکی اگرچه شاید نتواند موفق باشد اما باز هم رقبای زیادی چه در بازار آمریکایی ها و چه در بازار اروپا دارد.

Ford Electric Mustang

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا