اخبار خودرو

رندرهای خودرو Toyota Supra با الهام گرفته از خودرو Lexus LC

آیا تا به حال فکر کرده اید که یک Toyota Supra مدرن ساخته شده کاملا توسط تویوتا چه شکلی است؟ خوب برای پاسخ به سوال شما ، جورجی بوژکوف ، طراحی رویای تویوتا سوپرا را با استفاده از Lexus LC به عنوان نقطه شروع ، ایجاد کرد. خودروی بدست آمده سوپرا رویاهای شماست که بدون مشارکت بحث برانگیز BMW اتفاق افتده است. طرفدار سوپرا در این رندرها تلاش کرده است تا بتواند یک خودروی جذاب از لکسوس ال سی خارج کند و این خودرو را تجلیل نماید. سوپر اسپرت ها معمولا به جوان ها پیشنهاد می شود که با یک پیشرانه قدرتمند تولید می گردد و حال با طراحی خوبش جذاب تر از همیشه ظاهر شده است.

Toyota Supra با طعم لکسوس

جورجی بوژکوف ، طراح اتومبیل تلاش کرد تا تصور کند Lexus LC زیبا را به یک جانشین تهاجمی تویوتا سوپرا از رویاهای ما تبدیل کند. طراحی او نسبت مشابه LC معمولی را حفظ کرده و همچنان دارای همان کاپوت بلند و سطح صندوق عقب کوتاه است. اکنون به جای جلوپنجره مشبک عظیم لکسوس ، یک قسمت جلویی گرد وجود دارد که تهاجمی تر بوده و یادآور A80 Supra است. بال عقب بلند و چراغ های عقب جذاب، ترکیبی عالی از بازگشت A80 ارائه کرده است در حالی که به عنوان لوازم جانبی مدرن یک خودرو اسپرت تهاجمی برجسته هستند.

تویوتا سوپرا

A90 تویوتا سوپرا فعلی یک ماشین اسپرت چشمگیر است که با استفاده از کمک BMW ساخته شده است. با هزینه هنگفتی که برای توسعه یک پلت فرم اتومبیل اسپرت و پیشرانه مورد نیاز است ، تویوتا به BMW متوسل شد تا هزینه های توسعه را با Z4 جدید خود تقسیم کند. اگرچه این استراتژی به تویوتا اجازه ساخت سوپرا جدید را با قیمت مناسب داد اما بحث و جدال زیادی را در بین افراد معتقد به سوپرا ایجاد کرد.

ویژگی های خاص تویوتا سوپرا

تویوتا سوپرا یکی از خودروهای جذاب تویوتاست که در رده خودروهای اسپرت قرار می گیرد و طرفدران خوبی دارد اما باز هم خودرویی خاص به شمار می رود. تویوتا سوپرا در نسخه جدید خود توانایی تولید 542 اسب بخار را دارد که برای این وزن از خودرو کافی به نظر می رسد. رندرهای جذابی از Toyota Supra توسط طرفداران عرضه شده است که به نظر جذاب تر از همیشه می رسد. این تویوتا سوپرای طراحی شده خودرویی خاص و خوب است که البته به نظر نمی رسد که به تولید دست پیدا کند.

Toyota Supra

بسیاری از مشتریان می خواستند Toyota Supra را بدون دخالت خارجی و در نتیجه تولید یک محصول واقعی تویوتا بسازد. متأسفانه ، با فشارهای اقتصادی موجود ، توجیه هزینه تولید یک ماشین اسپرت با حجم کم مانند سوپرا کاملاً دشوار است. بسیاری از منتقدان این استراتژی به سیستم عامل هایی مانند لکسوس LC نگاه می کردند که تویوتا می توانست از آنها به عنوان پایه سوپرا جدید استفاده کند. با تشکر از این ارائه ، اکنون می دانیم که یک تویوتا سوپرا مبتنی بر LC می تواند چگونه باشد و اگر تویوتا تصمیم بگیرد که برای کاهش هزینه ها این کار را انجام دهد، ما دیدی از این خودرو را داریم.

Toyota Supra

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا