اخبار خودرو

رندرهایی جالب از فولکس واگن بیتل

طی چند سال آینده، فولکس واگن مبالغی باورنکردنی را در بخش خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری خواهد کرد. انتظار می رود مدل هایی مانند ID.3 یا ID.4 به تعداد زیادی در بازار انبوه عرضه شود. اما به همان اندازه که ID.3 می تواند خوب باشد ، یک ظاهر طراحی شده احساسات واقعی را بر نمی انگیزد. حال چگونه می توان نگاهی به پیدایش VW انداخت!!!! باید بگوییم که هم اکنون رندرهایی از فولکس واگن بیتل  عرضه شده است که نگاهی از سرمایه گذاری این برند در این بخش است.

Volkswagen Beetle

ویژگی های Beetle

 فولکس واگن بیتل  در نمایشگاه اتومبیل ژنو در بهار 2019 احساساتی را ایجاد کرد. نسخه بیتل برقی با رنگ سبز تداعی کننده مایر مانکس در دهه 1960 بود ، که در آن زمان بر اساس Beetle ساخته شده بود. شایعات نسخه تولیدی این EV شیک را پیشنهاد کرده اند. یک چیز مسلم است: شما می توانید از پلت فرم MEB برای ایجاد طرح های بدن متناسب با محتوای قلب خود استفاده کنید. به علاوه ، محدودیت های فنی کمتر برای موتورهای احتراق داخلی برای EV وجود داردو حتی می توان Beetle را با محرک چرخ عقب احیا کرد زیرا VW ID.3 از این طرح برخوردار است.

فولکس واگن بیتل

در نوامبر 2017 ، هربرت دیس ، رئیس فولکس واگن در مصاحبه با مجله انگلیسی Autocar به احتمال احیای بیتل برقی اشاره کرد. VW همچنین قبلاً برای مارک تجاری e-Beetle در اروپا اقدام کرده است. البته قبلاً یک بازگشت برای Beetle وجود داشت. در سال 1994 ، VW مطالعه مفهوم 1 را با موتور نصب شده در عقب نشان داد. برای مدل 1998 ، بیتل جدید وارد بازار شد و یک پلتفرم موتور جلو را با نسل چهارم گلف به اشتراک گذاشت. جانشین برای مدل 2012 وارد شد و آخرین نمونه از آن در ژوئیه 2019 از خط مونتاژ خارج شد.

Electric Volkswagen Beetle!

فضای لازم برای شناسنامه وجود دارد. فولکس واگن بیتل در صف است و این موضوع به ویژه در ایالات متحده  بسیار مورد توجه است چرا که برخی خودروهای این برند در این کشور فروخته نمی شود و ID.3 دراین بخش قرار می گیرد.  از نظر طراحی ، یک شناسه. Beetle شبیه ID است. بیتل به صورت هوشمندانه با مخلوط کردن لمس های مدرن مانند یک نوار نور LED در جلو با یک شکل کلی مانند مدل های کلاسیک ترکیب کرده است. اگر این neo-Beetle طول کلی 4.1 متری (161.4 اینچی) اصلی را حفظ کند ، کمی کوتاه تر از ID.3  با طول 4.261 متری (167.8 اینچی) خواهد بود.

Volkswagen Beetle

اگر می خواهید بیتل قدیمی به صورت الکتریکی نیز تبدیل شود ، همین حالا می توانید این کار را انجام دهید. شرکت آمریکایی Zelectric سالهاست که این موضوع را با موفقیت اثبات می کند و به طور رسمی VW ، شریک آلمانی eClassics اجسام Beetle تاریخی را بر روی سیستم e-Up قرار می دهد. ما معتقدیم که VW هنگام رانندگی در آینده نباید فراموش کند که به آینه عقب نگاه کند. تأمل در سنت بزرگ خود می تواند بیتل نوستالژی را به یک ماشین الکتریکی موفق تبدیل کند و سبب شود تا سرمایه گذاری های این شرکت به صورت درستی در بخش خودروهای الکتریکی جاری شود.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا