اخبار خودرو

رندر های جدید از خودروی برقی فورد موستانگ (Ford Mustang)

چند روز پیش بود که عکاسان جاسوسی ، نسخه  اصلی اس یو وی برقی فورد که الهام گرفته از سری موستانگ می باشد و با ورق های  ضخیم فلزی تولید شده است را شکار کردند . در این عکس‌ها متاسفانه استتار زیادی که برای این SUV وجود دارد ، سبب شده تا طراحی نهایی در زیر بسته‌بندی نگه داشته شود و تصاویری از آن دیده نشود و تنها ویژگی هایی نظیر سقف شیبدار ، سپر جلوی عضلانی و برجسته بودن طراحی های بخش جلو به چشم می آید .

رندر طراحی شده برای Electric Ford

البته نیازی نیست تا ماه نوامبر یعنی زمانی که فورد ، SUV اصلی خود را به نمایش می گذارد ، صبر کنیم ، چرا که یکی از هنرمندان اینترنتی Luca Serafini  که طراح گرافیک است برای خودرو ظاهر اولیه را طراحی کرده و تصاویری ارائه داده که تصویر روشن‌تری از اس یو وی فورد برقی آینده که با الهام از موستانگ تهیه شده است ، در دسترس قرار می دهد . این تصویر شاید تنها یکی از بهترین رندر های ارائه شده از این خودرو باشد . این کانسپت از فورد برقی بیشتر به عنوان یک هاچ‌بک خاص دیده می شود و کمتر به یک اس یو وی اصلی و واقعی شباهت دارد . البته بسیاری از کراس اوور های های مدرن به این صورت طراحی شده اند .

در تصاویر و رندر های موجود برای فورد موستانگ برقی ، عناصری از Bullit وام گرفته شده است و این عناصر یکی از مزیت های طراحی این خودروست . طراحی گرافیکی این رندر عنوان کرده است که در این کانسپت از عناصر Bulang Bullit استفاده شده اما به طور کلی ادغام و اقتباسی از Cayenne Coupè نیز صورت گرفته است . طراح رندر های فورد برقی گفته است که سعی کرده تا بسته بندی های متفاوتی را برای یک اس یو وی اسپرت ارائه دهد و این اس یو وی را بیشتر به یک هاچ‌بک بزرگ تشبیه کرده است . این کراس اوور ، دارای بدنه متورم با چرخ های ریز و درشت باشد .

اطلاعات در دسترس در خصوص Electric Ford

آنچه در مورد اس یو وی برقی آینده فورد موستانگ می‌دانیم این است که محصول نهایی در سال ۲۰۲۰ اولین محصولی خواهد بود که از این برند عرضه می‌شود . ممکن است بر اساس پرونده‌های ثبت اختراع این خودرو را Mach E بمامند و این خودرو می تواند در حدود ۴۸۵ کیلومتر را با یک بار شارژ کردن ، بپیماید . در این مرحله هنوز تعداد زیادی از اطلاعات در خصوص این خودرو وجود دارد که ناشناخته است اما باید انتظار داشته باشیم که اولین کلاس ارائه شده برای فورد الکتریکی با توجه به الهام گرفتن از موستانگ ، اسپرت باشد و مستقیماً با رقبایی نظیر تسلا مدل Y رقابت کند .

اگر این رندر به محصول نهایی شباهت‌هایی داشته باشد ، پس باید انتظار یک محصول نوین و جذاب را داشته باشیم . البته باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا عملکرد آن هم خوب خواهد بود یا خیر . فورد قرار است در نوامبر امسال محصول نهایی از فورد برقی را به نمایش بگذارد . احتمالاً در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس و در ۲۲ نوامبر ثبت محصول نهایی را باز خواهد کرد .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا