اخبار خودرو

دلیل فروش بیشتر دوج چلنجر چیست ؟

دوج چلنچر از خودروهایی حرفه ای با عملکرد جالب توجه است . در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ چلنجر از رقبای خود فورد موستانگ و شورلت کامارو با ۱۸ هزار و ۳۱ دستگاه در مقابل ۱۶ هزار و ۸۲۳ دستگاه برای فورد و ۱۲ هزار و ۲۷۵ دستگاه برای شورولت پیروز شد . معلوم است که نه تنها چلنجر مشتریان را از فورد موستانگ و شورلت کامارو دزدیده بلکه همچنان این کار را انجام می دهد . همانطور که رئیس اف سی ای در مصاحبه اخیر خود در خصوص این موضوع صحبت کرد.

دلیل افزایش فروش Dodge Challenger

اشتون موزوز در خصوص این موضوع به عنوان مدیر بازاریابی دوج‌چلنجر در گفت و گو با MuscleCarsAndTrucks گفت که شارژر موجود در خودروها همچنان مشتری آن را فریب می دهد و از کمترین بخش تعجب آور این است که با وجود این که بیشتر مردم از خرید اتومبیل های عضله‌ای دوری می کند و در حال حاضر فروش خودرو های بزرگ در حال کاهش است اما هم چنان فروش دوج چلنجر پر رونق باقی مانده است .

موزو به این انتشارات گفته است که در واقع افراد زیادی هستند که از موستانگ و کامارو خوششان می‌آید و به سمت آنها می‌روند . وی در ادامه گفت دوج چلنچر یک سدان است اما می‌بینیم که خریداران ماشین های بزرگ و عضله ای به سمت آن می‌روند ما دوست داریم این موضوع را بپذیریم که بیشتر افراد چون خودروهای عضلانی دوست دارند به سمت دوج چلنجر می‌روند اما در مرحله بعدی اگر کسی بخواهد چیزی سرگرم کننده در خودروها وجود داشته باشد همین شارژر دوج است که افراد را به سمت خرید دوج چلنجر می‌آورد .

برنامه دیگر خودروساز ها برای مقابله با Dodge Challenger چیست ؟

جالب تر این است که مشتریان که سدان های فروتنانه تر نظیر تویوتا آوالون یا فورد تاروس و شورلت ایمپلا را استفاده می‌کنند علاقه‌ای ندارند که به خاطر یک شارژر به یک سدان عملکردی دست پیدا کنند . با این حال افراد در حال تعویض F-150s خود برای شارژر هستند . تویوتا به تازگی راه اندازی آوالون تی آر دی را آغاز کرده‌اند و سعی می‌کند با این خودرو بخشی از بازار عملکرد را به دست بگیرد اما موزو معتقد است که این سدان ژاپنی شانسی در مقابل شارژر نخواهد داشت. آنچه شما به عملکرد های اضافی برای عملکرد واقعی تویوتا نگاه می کنید این است که فقط اگزوز و فرمان و سیستم تعلیق را محکم تر می کنند و این هنوز هم دیفرانسیل آن در چرخ جلو می باشد .

 

این در حالی است که دوج چلنجر با دیفرانسیل چرخ عقب عرضه می گردد . جالب است بدانیم که در ابتدا تنها گفتیم که دوج چلنچر در سه ماه سوم سال ۲۰۱۹ از فورد موستانگ و شورلت کامارو فراتر رفت اما هم اکنون متوجه شدیم که Dodge در ماه سپتامبر نیز رقیبان خود را در کیو ۳ شکست داد . با توجه به این موضوع می فهمیم که این روز ها امکاناتی که در هر خودرو اضافه تر می شود بهتر می تواند مشتریان را به سمت خود جلب کند و Dodge نیز از این موضوع استفاده کرده و با به کار بردن این استراتژی در حال فروش بیشتر خودرو های خود است .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا