اخبار خودرو

عکس های جاسوسی از داچیا ساندرو 2021 یا همان رنو ساندرو !

داچیا ساندرو 2021 درست است که از هیجان انگیز ترین مدل در کلاس خود به دور است اما این سوپرمین رومانیایی به دلیل داشتن قیمت پایین آن ، یک مدل بسیار محبوب است. قیمت مناسب آن ، ساندرو را به یک راه حل ایده آل برای افرادی که به دنبال حمل و نقل اساسی در یک بسته subcompact هستند ، تبدیل می کند ، به همین دلیل نسل سوم به گونه ای دیگر عرضه شده است .  همانطور که ما در حال نزدیک شدن به اولین نسخه جدید Sandero هستیم ، تصاویر جاسوسی بیشتر در حالی که این خودرو مراحل آخر آزمایش را پشت سر می گذارند ،  ظاهر می شود. اکنون در قسمت های برفی شمال اروپا ، جایی که داچیا به هر دلیلی از این نمونه اولیه استتار شده سوار بر چرخ های اصلی استفاده کرده ، مشاهده شده است.

عکسهای جاسوسی جدید Dacia Sandero 2021

در قسمت جلو این خودرو کم تر پنهان است ، بنابراین به ما این امکان را می دهد تا نگاهی بهتر به سپر با جلو پنجره مشبک ذوزنقه ای داشته باشیم که با چراغهای مه شکن در Camo پوشانده شده است. اگرچه چراغهای جلو هنوز به شدت در پشت استتار مخفی شده اند، اما ما متوجه چراغ های LED می شویم و وسوسه می شویم که باور داشته باشیم که فقط چراغ روز نیست.

داچیا ساندرو 2021
داچیا ساندرو 2021

بخش پشتی خودرو به خوبی نشان می دهد که این نمونه از خودرو های ارزان قیمت است اما باز هم دارای برخی زیور آلات می باشد. دستگیره های درب در یک طراحی خاص و مدرن برای ساندرو جدید اختصاص داده شده اند و باید همان داستان را با خواهر و برادر سدان یعنی لوگان داشته باشد . در پشت ، بارزترین تغییر در این مرحله ، ظاهر جدید چراغها است. اینها نه تنها شکل متفاوتی دارند ، بلکه باریک تر به نظر می رسند و دارای گرافیک های تازه هستند.

ساندروی ارزان قیمت !

یک بررسی دقیق نشان می دهد که سرانجام که در نهایت اسپویلر بام نیز نصب شده است ، که این امر تأثیر مثبت دیگری داشته زیرا واشر برای برف پاک کن عقب ، ظاهری جذاب تر دارد . در حالی که عکس های جاسوسی داخلی هنوز در دسترس نیست ، چند عکس در این مجموعه وجود دارد که به ما امکان می دهد در جست و جویی در سیستم سرگرمی آن داشته باشیم . شما یا آن را دوست خواهید داشت یا از آن متنفر خواهید بود. تنظیم مجدد Media Navia Dacia از انواع رایانه لوحی خواهد بود زیرا به نظر می رسد صفحه از کنسول مرکزی درحال بیرون آمدن است. قاب ضخیم صفحه نمایش خیلی خوب به نظر نمی رسد ، اما ما امیدواریم که یک صفحه بزرگتر اختیاری با لبه نازک تر وجود داشته باشد.

داچیا ساندرو 2021
داچیا ساندرو 2021

احتمال دارد که دو خودروی جدید Sandero و Logan در نمایشگاه اتومبیل 2020 پاریس در اوایل ماه اکتبر در نمایشگاه های رنو عرضه شوند. همانطور که پیشتر توسط این شرکت با آرم الماس اعلام شده بود ، اتومبیل های کوچک جدید از نسخه کم هزینه پلتفرم CMF-B استفاده می کنند که زیربنای Superminis Clio و Micra بوده و به طور کلی برای خودروهای ارزان قیمت ، گزینه مناسب تری است .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا