اخبار خودرو

تغییرات نمایشی خودرو کوروت C8 برای سال های آینده

کوروت C8 یکی از داغترین کالاهای سال 2020 است. علی رغم همه گیری در حال انجام ، طرفداران و علاقه مندان برای اتومبیل اسپرت موتور متوسط ​​دیوانه این مدل بودند ، که سبب شد تا شورولت را برای تولید و تحقق سفارشات تا پایان سال بسیار مشغول می کند. در حقیقت ، این تلاش انقدر ادامه داشته است که مدل که سال 2021 در حال انجام است.

شورلت C8

ویژگی های خودروی جدید شورلت کوروت C8

اگر از چیزهای جدیدی که باید در کوروت 2021 مشاهده کنید بی اطلاع هستید ، Chevy تجسم خود را در این قسمت قرار می دهد تا بتوانید تصور کنید که مدل کوپه و مدل کانورتیبل برای سال بعدی چه مدلی خواهد بود. ما کوپه خود را با این به روزرسانی ها پیکربندی کرده ایم که این ویژگی ها را می توانید در ادامه ببینید. برخی از این نمونه ویژگی ها در اینجا و در تصاویر ارائه شده قابل مشاهده است.

شورلت C8

توجه کنید ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که چه خبری جدید است؟ باید بگوییم که این نتیجه گیری به طور کلی ارائه شده است. برای سال مدل 2021 ، Chevy دو رنگ بدنه خارجی جدید به آن اضافه می کند – Silver Flare Metallic (که در تصاویر ارائه شده از این گوشی هوشمند قابل مشاهده است) و Red Mist Metallic Tintcoat که یکی از جذاب تریم مدل های این خودروی جذاب اسپرت است که برای آمریکایی بازها خبری جدید است.  هر دو رنگ جایگزین رنگهای مشابه سال مدل خارج می شوند.

ویژگی های خودروهای آینده شورلت

Stinger Stripe همچنین دارای سه رنگ جدید است که عبارتند از Carbon Flash / Edge Red ، Carbon Flash / Edge Yellow و Carbon Flash / Midnight Silver. برای کسانی که مجموعه ای از راه راه های تمام طول را دوست دارند ، آبی ، نارنجی ، قرمز و زرد به عنوان گزینه در دسترس خواهد بود. در داخل ، فقط چند چیز اضافه شده است ، که توسط رنگ داخلی Sky Cool Grey / Yellow Strike طراحی می شود و این رنگ ها در کنار هم طراحی جذاب تر و جدیدتری را داشته اند.. سیستم سرگرمی همچنین از قابلیت های بی سیم Apple CarPlay / Android Auto برخوردار است که در کل دامنه استاندارد خواهد بود.

Corvette C8

این یعنی شما یکی از جذاب ترین سیستم های سرگرمی را در خودروی اسپرت خود تجربه خواهید کرد. اگرچه این روزها خودروهای اسپرت کمتر مورد استفاده قرار می گیرند اما همچنان جذابیت های خاص خود را دارند. به روزرسانی ها همه موارد زیبایی شناسی سال 2021 را شامل نمی شوند. سیستم تعلیق Magnetic Selective Ride Control اکنون حتی خارج از بسته Z51 نیز قابل سفارش است. ویژگی ایمنی Buckle To Drive نیز استاندارد خواهد بود. اگر بیش از 20 ثانیه متصل نباشید ، این ویژگی به شما امکان تغییر مکان از پارک را نمی دهد.

قیمت

حداقل برای مدل پایه هیچ تغییری در قیمت 2021 Chevy Corvette ایجاد نخواهد شد ، اما گزارش ها حاکی از آن است که آپشن ها و تریم های بالاتر هزینه بالاتری دارند. از همه مهمتر ، به نظر می رسد که حتی اگر امروز یکی از مدل های شورلت کوروت C8 را سفارش دهید ، برای دریافت آن باید مدت زمان طولانی انتظار بکشید.

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا