اخبار خودرو

شورلت تاهو جدید (Chevy Tahoe) با تخفیف بی نظیر

شورلت قصد دارد بیشترین میزان تخفیف را به کسانی که در حال حاضر یک وسیله نقلیه از جنرال موتورز دارند ، بدهد . شورلت در این راستا تلاش می کند تا واحدهای شورلت تاهو را بیشتر بفروشد .تخفیف ۹۲۷۶ دلاری در انتظار کسانی است که از طریق معاملات نقدی اس یو وی را خریداری کنند .

تخفیف های چشم گیر شرکت GM

با این حال با این همه تخفیف ها کاهش چشمگیر قیمت با شرایطی همراه می گردد . بر اساس وب سایت شورلت تخفیف واحدهای شورلت تاهو با شرایطی ارائه می‌شود تا نسخه پریمیر دارای قیمت ۶۶ هزار و ۹۹۵ دلار باشد که با موتور ۵ هزار و ۳۰۰ سی سی و هشت سیلندر عرضه می شود و مجهز به گیربکس شش سرعته اتوماتیک می باشد . این در حالی است که یک پیشرانه بزرگتر یعنی پیشرانه ۶ هزار و ۲۰۰ سی سی با گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته و با قیمت ۷۲ هزار و ۵۲۰ دلار قابل خریداری است . با تخفیف ۹ هزار و ۲۷۶ دلاری هم اکنون تاهو پریمیر با توانایی تولید قدرت ۳۲۵ اسب بخار را می توانید با قیمت ۵۷ هزار و ۷۱۹ دلار داشته باشید . این در حالی است که نسخه ۴۲۰ اسب بخاری این خودرو با قیمت جدید ۶۳ هزار و ۲۴۴ دلار را داراست .

شورلت تاهو

لازم به ذکر است که این تخفیف شامل سه چیز می شود ۴۲۷۶ دلار کاهش قیمت با توجه به MSRP ، سه هزار دلار کمک هزینه خرید نقدی و دو هزار دلار تخفیف وفاداری مالک . این به این معنی نیست که فقط صاحبان فعلی وسایل نقلیه شرکت جنرال موتورز قادر به کاهش حداکثر میزان قیمت خودرو خواهند بود . با این وجود خاطرنشان شده است که دارندگان وسیله نقلیه غیر از جمله جنرال موتورز قادر خواهند بود که از تخفیف ۷۲۷۶ دلاری این شرکت برخوردار شوند . شورلت همچنین برای کسانی که خود را از طریق خریداری می کنند APR صفر درصد را برای هفتاد و دو ماه ارائه می دهد .

نسخه 2019 از Tahoe نیز با تخفیف به فروش می رسد

یک قرارداد مشابه نیز برای شورلت تاهو 2019 با بسته ویژه پریمیر پلاس وجود دارد . به گفته جنرال موتورز افرادی که این نسخه را انتخاب کنند از ۳۵۰۰ دلار تخفیف نقدی مشتری و ۴۵۰۰ دلار کمک هزینه نقدی بهره مند خواهند شد . تنها کسانی که تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ برای خرید خودرو اقدام کنند ، از این تخفیف بهره می برند . نکته قابل توجه این است که نسل بعدی Chevy Tahoe در راه است و احتمالاً سال آینده به بازار عرضه خواهد شد.

 

در گزارش ها آمده است که تاهو جدید به حالت تعلیق در عقب ، به ویژه تعلیق های چند لینک برای سوار شدن بهتر و دستیابی بیشتر ، و همچنین افزایش ظرفیت بیشتر برای مسافران و اتاق بار در پشت ردیف دوم ، مجهز شده است که تمامی این ها از تاهو یک اس یو وی واقعی خواهد ساخت . انتظار می رود این خودرو برای افرادی که به دنبال خاصیت های آفرودی نیز هستند، مناسب باشد و بتواند پاسخگوی نیاز های خانواده های پر جمعیت بشود . با توجه به تحفیف بی نظیری که شرکت جنرال موتورز در نظر گرفته است، خرید این خودرو منطقی به نظر می رسد .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا