اخبار خودرو

به زودی شورلت سی ۸ (C8 Corvette Convertible) معرفی خواهد شد.

هم اکنون کمتر از دو هفته با رویداد C8 Corvette Convertible فاصله داریم که در آن قرار است شورلت محصول جدید خود یعنی شورلت سی ۸ را رونمایی کند . با نزدیک شدن به این تاریخ شایعات و گمانه زنی های زیادی در خصوص شورلت سی ۸ ارائه شده و بازار را متشنج کرده است . شورلت سی ۸ یکی از محصولات جدید شرکت آمریکایی شورلت است که با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که برای این خودرو عرضه شده است ، همواره یکی از برترین ها در کشور خود و حتی اروپا شناخته می شود و رقیبان بسیاری را دارا می باشد .

شایعات جدید در خصوص C8 Corvette Convertible

شایعات جدیدی در خصوص شورلت کوروت وجود دارد که نشان می‌دهد کوروت کانورتیبل قرار است تولید خود را از ۱۰ فوریه آغاز کند . البته پیش‌بینی می‌گردد که این تولید از این تاریخ زودتر اتفاق بیفتد . اگرچه این ادعا برای شخص خاصی در جنرال موتورز ارسال نشده است اما این پست بارها و بارها شنیده شده و هم اکنون در صفحات اینترنتی جا به جا می گردد . به نظر می رسد که در اوایل سال ۲۰۲۰ تصویر واضح تری از تولید شورلت سی ۸ عرضه می گردد که در کل می توان راجب طراحی شورلت سی ۸ بهتر صحبت کرد و نقد و بررسی بیشتر قابل درک است .

 

نسخه شولت کوروت hardtop سی ۸ در ماه ژوئیه معرفی می شوندو تولید آن ها در ماه دسامبر آغاز خواهد شد و پیش فروش های آن از ماه ژوئیه قابل ثبت است . با این حال ما نمی‌توانیم اعتصاب فعلی کارگران متحد اتومبیل سازی یعنی انجمن UAW را در جنرال موتورز فراموش کنیم که این موضوع می‌تواند تغییر قابل توجهی را برای وضعیت خودروی این کمپانی یعنی کمپانی جنرال موتورز شورلت ایجاد کند .

اعتصاب کارگران جنرال موتورز و تعویق در تحویل خودرو

همچنان که رهبران اتحادیه تلاش می کنند با مدیران جنرال ‌موتورز معامله کنند بیش از ۴۰ هزار کارگر دست به اعتصاب زده اند . با این حال بدون هیچ تردیدی باید بگوییم پیامدهای این موضوع می‌تواند تغییر بزرگی برای پیش فروش های ثبت شده شورلت سی ۸ ایجاد کند و زمان تحویل این نمونه از خودرو ها را به تعویق می اندازد . اگرچه اعتصاب کارگران شامل نیروی کارخانه مونتاژ جنرال موتورز نیست اما تعداد زیادی که برای کارکنان اعتصاب کرده وجود دارد ، مطمئناً تاثیرگذاری کافی بر روی تولید خواهند گذاشت .

 

حتی در با وجود تاخیر برای تولید شورلت کوروت کانورتیبل هنوز هم این خرید این خودرو را برای علاقه مندانش هیجان انگیز است . عکس های پیش نمایش داده از این خودرو نشان می‌دهد که شورلت کوروت رقیبی جدی برای مک لارن ۷۲۰s و فراری ۴۸۸ خواهد بود .همه نشانه هایی که در خصوص شورلت کوروت عرضه شده است نشان می دهد که این خودرو از یک پیشرانه 8 سیلندر و 6200 سی سی بهره مند می شود که توانایی تولید 495 اسب بخار قدرت را دارا می باشد . باید امیدوار باشیم که اعتصاب کارگران شرکت جنرال موتورز به زودی به پایان برسد و تنها در این حالت است که تولید شورلت سی ۸ به زودی و به موقع صورت می پذیرد .

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا