اخبار خودرو

قیمت و مشخصات خودرو شورلت بلیزر 2020 (chevrolet blazer 2020)

شورلت بلیزر (chevrolet blazer 2020) ویژگی برای خودروی خود قرار داده است که تنها با ۵۰۰ دلار هزینه بیشتر می توانید نسخه ۶ سیلندر از این خودرو را به دست آورید . شورلت در سال جاری اعلام کرد که این خودروی سواری اسپرت به گزینه جدید پیشرانه یعنی یک پیشرانه ۲۰۰۰ سی سی توربوشارژ مجهز خواهد شد .

پیشرانه های عرضه شده برای chevrolet blazer 2020

این یک انتخاب میان رده بین پیشرانه هاست چرا که برای این خودرو پیشرانه های متععددی ارائه شده است . یک پیشرانه ۲۵۰۰ سی‌سی پایه وجود دارد که توانایی تولید ۱۹۳ اسب بخار قدرت را فراهم می‌سازد و پیشرانه دیگر می‌تواند ۳۸۴ قدرت را برای شما فراهم کند و از نمونه ۳ هزار و ۶۰۰ سی سی شش سیلندر می باشد . نسخه جدیدی که برای شورلت بلیزر عرضه شده است ، توانایی تولید ۲۳۰ اسب بخار قدرت را فراهم می‌کند . در حقیقت یک نشانه سطح متوسط به شمار می‌رود اما طبق گفته های کار دایرکت، قیمت آن آن چنان هم متوسط نیست .در این گزارش قصد داریم تا با راهنمای شورلت ۲۰۲۰ به عنوان نشانگر مجهز به تور با قیمت اولیه ۳۳ هزار و ۹۹۵ دلار آغاز کنیم و ویژگی‌های این خودرو را مشخص نماییم و در خصوص آن اطلاعات بیشتری به شما ارائه دهیم .

شورلت بلیزر 2020

به نظر می رسد خیلی بد باشد اما در گزارش این چنین آمده است که ارتقای خودروی شما به مدل ۶ سیلندر نه تنها ۵۰۰ دلار هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت . با این هزینه کوچک شما ۷۸ اسب بخار قدرت بیشتری را تجربه خواهید کرد و یک موتور که نیازی به بنزین پریمیوم گران‌تر ندارد ، به دست می آورید . شورلت بلیزر ۲۰۲۰ هنوز هم قیمت رسمی خود را در دسترس عموم قرار نداده است ، بنابراین ما برای تایید صحت این خبر با خودروساز صحبت‌هایی داشتیم . اگر اینگونه باشد ما در سال با افرادی مواجه می شویم که به سمت پیشرانه 6 سیلندر و توربوشارژ جدید می روند .

شورلت بلیزر 2020

ویژگی های منحصر به فرد chevrolet blazer 2020

یکی از ویژگی های جالب توجه در شورلت بلیزر مصرف سوخت آن است و مربوط به موتور کوچک بلیزر است که آمار ۲۰۱۹ نشانگر رتبه ام پی جی ترکیبی برای موتور ۲۵۰۰ سی‌سی و ۲۴۰۰ سی سی ، به عدد 22 می باشد . پیشرانه های دیزلی یکی دیگر از سیستم های عرضه شده برای خودرو شورلت بلیزر است که ترکیب آن را به ام پی جی ۲۱ کاهش می دهد . اگر به Chevrolet Equinox نگاه کنیم یک پیشرانه توربو ۲۰۰۰ سی سی را مشاهده می‌کنیم که  mpg آن برای مدل‌های دیفرانسیل جلو ۲۵ می باشد و در نسخه تمام چرخ متحرک این عدد ۲۴ می رسد .

شورلت بلیزر

بلیزر از Chevrolet Equinox بزرگتر است اما اگر رتبه‌بندی ام پی جی مشابه باشد ، این می‌تواند انگیزه برای خرید نسخه ۶ سیلندر را بیشتر کند. این کاملا مشخص است که اگر خریداران بخواهند می‌توانند این خودرو را در نسخه تمام چرخ محرک داشته باشد  باید توجه کنند که شورلت برای نسخه تنها پیشرانه ۲۰۰۰ سی سی را عرضه می‌کند . در خصوص تریم های مختلف ، بسته های آپشن و قیمت گذاری بلیزر ۲۰۲۰ امیدواریم که هر چه زودتر اطلاعاتی در دسترس عموم قرار بگیرد . پیش‌بینی می‌شود مدل جدید ماه آینده به نمایندگی‌های تجاری برسد .

شورلت بلیزر

منبع
motor1

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا