تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند

شرکت سایپا با انتشار اطلاعیه ای، اعلام کرد امکان تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز به دلیل مشکل تامین قطعه وجود ندارد و مشتریان می توانند آن ها را با خودرو های دیگری جایگزین کنند.

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه ای عنوان کرد مشتریانی که جزو تکمیل کنندگان تعهدات نقدی مرداد، شهریور و مهر ماه 97 محسوب می شوند، به دلیل مشکل تامین قطعه و تولید، قادر به دریافت خودروهای پراید 111 و تیبا دوگانه سوز نبوده و باید به جای این دو خودرو، گزینه های جایگزین را انتخاب کنند. بنابراین کسانی که خودرو پراید 111 را سفارش داده اند می توانند ساینا رینگ فولادی و تیبا معمولی را انتخاب کرده و کسانی که جزو مشتریان خودرو تیبا دوگانه سوز هستند می توانند تیبای معمولی صندوق دار را انتخاب کنند. از طرفی مشتریان ساینا، تیبا 2، تیبا معمولی، سایپا 131 و 132 در تحویل خودرو خود مشکلی نخواهند داشت.

زمان ارسال دعوتنامه تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

البته بر اساس این اطلاعیه، دعوتنامه های مشتریان سایپا 111 ویژه مشتری مرداد ماه، ساینا ویژه مشتری شهریور ماه، تیبا 2 ویژه مشتری شهریورماه، تیبا دوگانه ویژه مشارکت در تولید شهریور ماه، تیبا ویژه مشارکت در تولید شهریور ماه و ویژه مشتری مهرماه، خودرو پراید 132 ویژه مشتری شهریور ماه و خودرو پراید 131 ویژه مشتری مهر ماه از تاریخ 27 آبان‌ ماه 1397 با قیمت جدید صادر خواهد شد.

مقاله‌های مرتبط:

آئودی آر اس 6 (AUDI RS6) به آمریکا می رود .

تصاویر جاسوسی از خودرو هیوندای آی 10

نکته : مشتریان خودروهای پراید 111 و تیبا دوگانه سوز توجه داشته باشند در این اطلاعیه قید شده است که دعوتنامه سایپا 111 (قابل تعویض با تیبا و ساینا) و تیبا دوگانه سوز (قابل تعویض با تیبا تک سوز) به صورت پیشنهادی عنوان شده و فقط در صورت تمایل مشتری قابل تعویض است.

تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

اطلاعیه سایپا درباره تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

 

منبع gadgetnews
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی * لطفا یک کد امنیتی دیگر بارگزاری کنید