اخبار خودرو

تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز امکان ندارد؛ مشتریان تعویض کنند

شرکت سایپا با انتشار اطلاعیه ای، اعلام کرد امکان تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز به دلیل مشکل تامین قطعه وجود ندارد و مشتریان می توانند آن ها را با خودرو های دیگری جایگزین کنند.

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه ای عنوان کرد مشتریانی که جزو تکمیل کنندگان تعهدات نقدی مرداد، شهریور و مهر ماه 97 محسوب می شوند، به دلیل مشکل تامین قطعه و تولید، قادر به دریافت خودروهای پراید 111 و تیبا دوگانه سوز نبوده و باید به جای این دو خودرو، گزینه های جایگزین را انتخاب کنند. بنابراین کسانی که خودرو پراید 111 را سفارش داده اند می توانند ساینا رینگ فولادی و تیبا معمولی را انتخاب کرده و کسانی که جزو مشتریان خودرو تیبا دوگانه سوز هستند می توانند تیبای معمولی صندوق دار را انتخاب کنند. از طرفی مشتریان ساینا، تیبا 2، تیبا معمولی، سایپا 131 و 132 در تحویل خودرو خود مشکلی نخواهند داشت.

زمان ارسال دعوتنامه تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

البته بر اساس این اطلاعیه، دعوتنامه های مشتریان سایپا 111 ویژه مشتری مرداد ماه، ساینا ویژه مشتری شهریور ماه، تیبا 2 ویژه مشتری شهریورماه، تیبا دوگانه ویژه مشارکت در تولید شهریور ماه، تیبا ویژه مشارکت در تولید شهریور ماه و ویژه مشتری مهرماه، خودرو پراید 132 ویژه مشتری شهریور ماه و خودرو پراید 131 ویژه مشتری مهر ماه از تاریخ 27 آبان‌ ماه 1397 با قیمت جدید صادر خواهد شد.

نکته : مشتریان خودروهای پراید 111 و تیبا دوگانه سوز توجه داشته باشند در این اطلاعیه قید شده است که دعوتنامه سایپا 111 (قابل تعویض با تیبا و ساینا) و تیبا دوگانه سوز (قابل تعویض با تیبا تک سوز) به صورت پیشنهادی عنوان شده و فقط در صورت تمایل مشتری قابل تعویض است.

تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

اطلاعیه سایپا درباره تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

تحویل پراید 111 و تیبا دوگانه سوز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا