اخبار خودرو

2021 Cadillac CT5 Sport با بسته عملکرد V ارائه می شود

ماه گذشته شاهد تغییراتی بودیم که کادیلاک برای مدل های بعدی خود در نسخه های سدان خود اعمال خواهد کرد.  کادیلاک CT4 و CT5 به روزرسانی های قابل توجهی را دریافت می کنند و این مدل ها در سال دوم عرضه نسخه فیس لیفت خود هستند اما با این حال به روزرسانی های سال 2021 نیز قابل توجه و دوست داشتنی است. Cadillac CT5 Sport از خودروهای جذاب و خاص این شرکت آمریکایی هست که حالا با نسخه فیس لیفت شده و اسپرتش نیز غوغایی به پا کرده است.

قابلیت های Cadillac CT5 Sport

با این حال ، از کادیلاک گزارش شده است بسته جدیدی برای CT5 – به طور خاص ، برای تریم CT5 Sport ارائه می دهد. طبق گزارشی از طرف GM Authority مشخص شده است ، CT5 Sport یک بسته عملکردی V برای طراحی پل ارتباطی بین تیپ های اسپرت و سری V دریافت می کند. این خبر برای آمریکایی بازهای اسپرت پسند بسیار جذاب به نظر می رسد.

کادیلاک CT5

همانطور که از نام آن پیداست ، بسته عملکردی V ویژگی های حرفه از از بسته عملکردی ویژه سری V دریافت می کند و سپس به CT5 Sport اضافه می شود. این به روزرسانی ها شامل سیستم تعلیق عملکرد ، دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی و سیستم کنترل مغناطیسی 4.0 که اخیراً رونمایی شده است، می باشد. نسل چهارم فناوری تعلیق اختصاصی جنرال موتورز در مقایسه با نسل قبلی خود 45 درصد سریعتر پاسخ میرایی را ارائه می دهد.برای دریافت بسته V Performance ، خریداران نیز باید ترمزهای Brembo V Performance را انتخاب کنند. آنها همچنین باید مدل RWD را انتخاب کنند.

مشخصات نسخه اسپرت کادیلاک

البته کادیلاک CT5 Sport with V Performance Package نیز به روزرسانی های عمده ای را برای مدل 2021 دریافت می کند. اینها شامل یک خوشه ابزار کاملاً دیجیتالی 12 اینچی و یک سیستم اطلاعات سرگرمی به روز شده با Android Auto و Apple CarPlay می باشد. رنگ های خارجی مانند Red Obsession Tintcoat و Royal Spice Metallic نیز از گزینه ها حذف می شوند که با Tintcoat Infrared جایگزین می شوند. CT4-V و CT5-V را می توان منحصراً در کار رنگ Rift Metallic داشت. اگرچه طراحی های کادیلاک به اندازه شرکت های آسیایی قابل توجه قرار نمی گیرد اما از نظر عملکردی، بسیار پیشتر از هرچه خودروی آسیایی نظیر خودروهای کره ای قرار می گیرد و رقیبی اصلی برای خودروهای ژاپنی است.

Cadillac CT5

GM Authority گزارشی در مورد قیمت گذاری بسته عملکرد V برای CT5 Sport ارائه نداد ، اما انتظار می رود در چند ماه آینده یا زمانی که تنظیم کننده برای مدل 2021 بالا رود ، مشخص شود. Cadillac CT5 Sport پیش از آن که بسته عملکردی را نیز دریافت کند، توجه های زیادی را به سمت خود جلب کرده است و همین ویژگی سبب شده تا نسخه عملکردی آن خاص تر به نظر برسد. در نسخه عملکردی انتظار می رود که ویژگی های اسپرت خاصی دیده شود که لذت رانندگی را چندین برابر می کند. در حالت کلی، کادیلاک برای رانندگی لذت خوبی را ارائه می دهد چرا که پیشرانه قوی با قدرت کافی در کنار گیربکس هماهنگش همگی می تواند سبب جذابیت هرچه بیشتر رانندگی با این خودروی آمریکایی شود.

Cadillac CT5

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا