اخبار خودرو

از نظر شرایط فروش ، تویوتا سوپرا بهتر است یا بی ام و زد ۴ ؟

زد ۴ و تویوتا سوپرا اشتراکات زیادی دارند . این دو خودرو در یک دسته از کلاس جای می گیرند و هر دوی آنها دارای کیفیت بالایی هستند و به طور کلی بی ام و زد ۴ و تویوتا سوپرا را در دسته هایپر کارها بسته‌بندی کرده اند ‌. در خصوص این دو خودرو همانقدر که اشتراکات وجود دارد ، تفاوت هایی نیز دیده می شود .

از نظر شرایط اقساطی ، چه هایپر کاری مناسب تر است ؟

تویوتا سیستم تعلیق سوپرا توسعه داده تا شخصیت خاص خودش را داشته باشد در راه‌های هایپرکار داشته باشد . ظاهراً اگر چه این خودرو شباهت های بسیاری دارند اما تفاوت های زیادی در بین این دو خودرو وجود دارد . از جمله شباهت هایی که بین این دو خودرو پیدا نمی شود ، بیشتر مربوط به قیمت ارائه شده برای آن هاست . در گزارش جدید از اتومبیل ها سوپرا قیمت اولیه پایین تری نسبت به زد چهار دارد اما با قیمت بالاتری در شرایط فروش اقساطی ، به فروش می رسد .

 

بر اساس این انتشار خودروی سوپرا ۲۰۲۰ با توانایی تولید ۳۳۵ اسب بخار قدرت ، قیمت اش از ۵۰۹۴۵ دلار آغاز می‌شود . اگر مشتریان تصمیم بگیرند که پایه سوپرا را به صورت اقساطی خریداری کنند ، پس انتظار دارند که در هنگام امضا مبلغ ۷۷۶ دلار را به همراه و ۳۶۴۲ دلار را به صورت پیش پرداخت بپردازند . برای پرداخت باقی مانده هزینه لازم است که ۸۷۱ دلار در ۳۶ ماه توزیع شود .

بهترین گزینه هایپر کار کدام است ؟

BMW z۴ معمولی توان عملیاتی سوپرا ندارد . یعنی از یک پیشرانه کوچک ۲۰۰۰ سی سی بهره مند شده که توانایی تولید ۲۵۴ اسب بخار قدرت دارد . بسته بندی قیمت بی ام و رنگ آن ساده تر است و قیمت آن با ۵۲ هزار و ۶۹۵ دلار آغاز می‌شود . با این حال مشتریان ۵۹۹ دلار به مدت ۳۶ ماه یا در مجموع ۴۵۲۴ دلار را پرداخت خواهند کرد که این هزینه ثبت نام در زمانی که به بیش از ۳۶ ماه برسد ، بالاتر از ۷۲۵ دلار خواهد بود. اما صبر کنید این موضوع در خصوص زد چهار در مدل ام ۴۰ متفاوت است .

این نسخه دارای قیمت ۶۵ هزار و ۷۴۵ دلار می باشد که این قیمت در حدود ۱۴ هزار دلار از سوپرا بیشتر است . با این حال خودروی اسپرت زد ۴ هنوز هم از نظر اجاره ارزان تر به شمار می‌رود چرا که شما می توانید در مدت ۳۶ ماه و با پرداخت ۶۹۹ دلار خودروی خود را خریداری کنید . البته به هنگام خرید باید پیش پرداخت ۵۶۲۴ دلاری را پرداخت نمایید . تفاوت این قیمت ها بیانگر این است که خریدن با بهترین معاملات همیشه ایده خوبی است .

همچنین بی ام و اگرچه از سوپرا ارزان‌تر است اما شرایط بهتری دارد و اجازه می دهد که ده هزار مایل را در هر سال به پیماید و این در حالی است که برای تویوتا این میزان به ۱۲ هزار می‌رسد . به طور کلی اگر قصد خرید اقساطی خودرو دارید بهتر است شما نگاهی به زد ۴ بیندازید چرا که شرایط اقساط آن مناسب تر است .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا