اخبار خودرو

بی ام و سری 2 (BMW 2 Series) وارد خط تولید می شود

نهمین خودرویی که در کارخانه لایپزیگ تولید می شود همان بی ام و سری 2 است . آخرین ورود BMW به بخش سدان های فشرده به تازگی فاش کرده است که نمونه های متفاوتی از سدان ها به ویژه از سری 1 و سری 2 ارائه می شود که در برخی مناظق جهان عرضه خواهد شد .

نگاهی به مدل های وارد شده به آلمان از BMW

2 مدل Gran Coupe با داشتن یک مدل جوان تر و قابل دستیابی تر ، دارای یک تصویر زیبا است و یک ظاهر طراحی شده می باشد که بیشتر از این بحث برانگیز نیست. خریداران و کسانی که منتظر دریافت اولین گروه برای نمایندگی های محلی BMW هستند ، مجبور نیستند منتظر بمانند ، زیرا 2 سری Gran Coupe به طور رسمی وارد آلمان شده است.این وسیله نقلیه کاملاً جدید ، نهمین وسیله نقلیه ای است که در کارخانه لایپزیگ مونتاژ می شود و از محصولات خاص این کارخانه به شمار می رود که به ظرفیت خروجی 1000 تولید رسیده باشد.

 

هانس پیتر کمرس تأکید می کند: “ما مفتخریم که کوپه چهار درب جدید را در کارخانه لایپزیگ برای کل بازارهای جهانی تولید کنیم. این وسیله نقلیه جدید منجر به افزایش قابل توجه حجم می شود.” همچنین سال 2019 برای کارخانه BMW لایپزیگ BMW سال بزرگی خواهد بود ، زیرا سری 1 در اواسط سال به خط مونتاژ می پیوندد. این بدان معناست که دو خودرو کاملاً جدید و با حجم بالا BMW شروع به چرخیدن درهای خود می کنند . بخشی از مسیر ترسیم آن به سمت محل اصلی تولید برای مدل های ورودی BMW است.

BMW و نمونه های خاصش برای سال 2020

این کارخانه همچنین با گسترش فروشگاه رنگ خود و ادغام فرایند رنگ صرفه جویی در منابع و همچنین یک مطبوعات بزرگتر ، محوطه ساخت بدنه ، خط مونتاژ و فرآیندهای لجستیکی ، را دستخوش تغییرات اساسی کرده است. کمرس می گوید: “در همین زمان ، این کارخانه در حال تحقق یک برنامه سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی با حدود 1000 وسیله نقلیه در تولید کامل است.” BMW برای سال 2020 درواقع قصد دارد که فروش خود را به اندازه قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند بازهم با دیگر کشورها در این زمینه رقابت عمیقی داشته باشد .

 

BMW 2 سری Gran Coupe با طعم های مختلفی همراه خواهد بود چرا که در بین آن ها نمونه های کوچه چهار درب دیده می شود که از نسخه های فشرده هستند . بی ام و سری دو در واقع رقیب اصلی خود را در بازار نمونه هایی از بنز می داند و قصد دارد که با این برند ، رقابت اساسی داشته باشد تا بتواند بار دیگر در بازار خوش بدرخشد . لازم به ذکر است که به این منظور، سرمایه گذاری های قابل توجهی کرده است .

تاریخ رسمی بازار برای BMW 2 Series Gran Coupe در بهار سال 2020 است و تعدادی موتور متنوع از دیزل تا دو نوع بنزین را ارائه می دهد. موتورهای بیشتری بعداً در سال جدید ارائه خواهند شد که مصرف کنندگان بین تعدادی از مشخصات مختلف و خطوط تجهیزات گزینه ای را انتخاب می کنند. این به این معنی است که شما گزینه های خرید متفاوتی را دارا خواهید بود .

منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا