اخبار خودرو

تصاویر جدید از خودروی بی ام و ام ۲۳۵ آی (BMW 2 Series Gran Coupe)

اوایل هفته جاری بود که اولین سری از گرند کوپه با نام بی ام و گرن کوپه دو سرانجام استار آزاردهنده خود را از دست داد و نمونه‌های اولیه آن با نام بی ام و ام ۲۳۵ آی معرفی گردید . هم اکنون قسمت هایی از طراحی این خودرو قابل دیدن است که برای طرفداران بی ام و این اخبار یکی از بهترین خبرهای روز به شمار می‌رفت . تصاویر اولیه توسط جاسوسان در پیست نوربرگ است که خودرویی که در حال آزمایش نهایی بود را شکار کرده و تصاویری از بی ام و ام ۲۳۵ آی منتشر شد .

تصاویر گرفته شده از آخرین خودروی سدان BMW

عکس های جاسوسی از خودروی بی ام و قطعاً می‌تواند طرفدارانش را دچار شک کند ، چرا که این مدل از بی ام و بسیار استثنایی است و سری 4 درب آن جنجال‌های زیادی را برپا کرده است . اگرچه در خصوص فضای داخلی این خودرو اطلاعات خاصی در دسترس نیست اما باید بگویم که این نمونه از خودرو توجه های زیادی را به خود جلب کرده است .

 

طراحی آن از الگوی تا حدودی غیر معمول و مشبک استفاده می‌کند که قبلاً هیچ کدام از این طراحی ها را در نمونه‌های دیگر به مشاهده نکرده بودیم چرا که نمونه هایی نظیر m۱۳۵i یا سدان های m۳۴۰i یا زد ۴ ام ۴۰ آی نیز از طراحی های متفاوت تری با این خودرو بهره‌مند شده بودند . در پشت آن دریچه های عمودی در گوشه سپر ارائه شده است و دستگاه‌های اگزوز دوگانه به مانند دیگر مدل ها در آن دیده می‌شود .

مشخصات خودروی تولیدی جدید و سدان از BMW چیست ؟

چاشنی های زیادی به خودروی ام ۲۳۵ اضافه شده است اما در حالت کلی قطعات فیبرکربنی ، چرخ های فانتزی و سیستم اگزوز به روز شده بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . به نظر می‌رسد که این نسخه استاندارد سدان بی ام و ام ۲۳۵ آی خواهد بود که با دریچه های هوای بزرگ در جلو ارائه می‌شود . از آنجا که بی ام و ام ۲۳۵ آی می خواهد با مرسدس بنز cla۴۵ مقابله کند ، به همین دلیل هیچکدام از خودروهای این سری بر پایه دیفرانسیل جلو نخواهند بود و تنها در نسخه دیفرانسیل عقب ارائه می‌شود.

 

آخرین اخباری که وجود دارد نشان می‌دهد ،بی ام و با موتور ۶ سیلندر عرضه خواهد شد و  گیربکس های شش سرعته دستی و گیربکس اتوماتیک ۷ سرعته دو کلاچه گزینه هایی است که برای خریداران وجود خواهد داشت . گرن کوپه سری ۲ در نمایشگاه عمومی و در ماه نوامبر نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس نمایش عمومی خواهد داشت و انتظار دارد که یک سوم فروش اصلی این خودرو در بازار اروپا باشد و سپس ۲۰ درصد در ایالات متحده و ۱۵ درصد آن را چین تشکیل دهد . البته آن طور که شرکت آلمانی بی ام و اعلام کرده است ، این خودرو از این شرکت در اوایل سال 2020 به بازار اروپا عرضه خواهد شد و پس از آن به ایالات متحده و در اواخر سال جاری به چین ارائه می شود . لذا طرفداران خودروی بی ام و در چین باید تا اواخر سال 2020 صبر کنند .

منبع
Motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا