بی ام و (BMW) سری 7 و 12 سیلندر در دبی

در طی سال‌ها ما شاهد تعداد زیادی از مدل های بسیار خاص بی ام و بوده ایم که در نمایشگاه مشهور BMW Abu Dhabi Motors امارات متحده عربی و در دبی از آن رونمایی می گردد . از اتومبیل های کوچک تا بزرگ گرفته و سدان ها تا اس یو وی ها یا همان شاسی بلندها ، این فروشنده در نمایشگاه اتومبیل خود ، نمونه های خاص از آن ها را ارائه می دهد که افراد سطح بالای جامعه را هدف قرار گرفته و خریداران آن باید جیبی عمیق با پولی بسیار داشته باشند .

BMW M760 LI با رنگ پیشرانه 12 سیلندر

آخرین نمونه سری ۷ BMW اخیراً در این نمایشگاه ارائه شده که دارای موتور ۱۲ سیلندر می باشد و با نام M760 Li عرضه می گردد . این بی ام و تنها ۱۲ سیلندری است که هم اکنون خرید آن در این نمایشگاه محقق شده است . این موتور احتمالاً به پایان دوره خود نزدیک می‌شود . خودروساز آلمانی بی ام و گفته است که زنده نگهداشتن این پیشرانه پس از سال ۲۰۲۳ با توجه به مقررات سخت‌گیرانه تولید بسیار دشوار خواهد بود .

بی ام و ام 760

فروش انواع پرچمداران سری ۷ از بی ام و دقیقا زیاد نیست تا بتواند هزینه‌های توسعه به روزرسانی این پیشرانه را توجیه کند . بنابراین ممکن است بخواهید یکی از این پیشرانه های استثنائی را برای بار دیگر خریداری کنید . البته برای خرید این خودرو نیاز دارید تا حداقل ۱۵۷ هزار و ۷۰۰ دلار در اختیار داشته باشید . چرا که نسخه پایه بی ام و 760 Li با این قیمت عرضه می گردد .

مقاله‌های مرتبط:

خودروهایی که در این نمایشگاه مشاهده می کنید غیر از لوکس بودن دارای پیکربندی حرفه ای هستند که یک خودروی ۶۰۰ اسب‌ بخاری را در اختیار شما قرار می دهد . در کنار این موضوع رنگ بیرونی خودرو از نوع آبی اطلسی است که یک رنگ خاص برای سدانی در این شکل است . چرخ های ۲۰ اینچی به صورت سفارشی در دسترس خواهد بود و چراغ های جلوی این خودرو از نوع ال ای دی سازگار با لیزر است .

ویژگی های کابین BMW M760 Li

کابین ارائه شده برای خودرو با توجه به دارا بودن چرم دودی ۴ هزار دلاری ممکن است از نمای بیرونی قابل توجه تر به نظر برسد . البته بسیاری گفته اند که این رنگ سبب شده تا از نمای بیرون ، فضای داخلی تیره تر باشد . این خودرو یک خودروی کاملاً جدید و بی عیب و بی نقص است . صرف نظر از این که این خودرو بی ام و باشد یا خیر ، یک فضای داخلی سفید بیشتر جالببی ام و اطلسی توجه است . البته نیاز به نگهداری های زیاد در طول سال‌ها دارد اما قابل درک است که چرا برخی از افراد تصمیم می‌گیرند با وجود اشکالاتی که در روکش سفید وجود دارد ، به سراغ آن بروند چرا که این خودرو را جذاب تر از قبل نشان می‌دهد .

بسته بندی صندلی های عقب هزینه ۵۷۵۰ دلاری را در پی داشته است و برای آن یک سیستم صدای حرفه ای ۱۴۰۰ دلاری ارائه شده است . این مدل از بی ام و ، احتمالاً یکی از گران ترین سری هفت پیکر بندی شده می باشد چرا که تقریباً همه ویژگی‌های برتر را در خود جمع کرده است . اگر چه قیمت این خودرو هنوز مشخص نشده است اما احتمالاً بی ام و ۷۶۰ Li در ایالات متحده با قیمت ۲۰۰ هزار دلار عرضه شود .

منبع motor1
برای بروز ماندن مشترک خبرنامه ما شوید.
برای دریافت آخرین اخبار ها و پیشنهادات ویژه به طور مستقیم در صندوق پستی خود، ایمیل خود را ثبت کنید.
شما می توانید در هر زمان لغو اشتراک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.