اخبار خودرو
موضوعات داغ

عکس های جاسوسی خودرو BMW i7 با برد 300 مایل

بی ام و i7 نسخه جدیدی از خودروهای بی ام و است که قرار است به طور کاملا الکتریکی به بازار خودرو وارد شود و همین موضوع باعث شده تا طرفداران این سبک از خودروها، به شدت کنجکاو گردند. فهم کامل BMW i7 کاملاً برقی کار آسانی نبوده است. خودروساز آلمانی علاقه ای به ریختن جزئیات قبل از آماده شدن خودرو ندارد ، اما موارد کمی می توانند در عصر اینترنت مخفی بمانند. مجله UK’s Car دارای یک اسکوپ است که جزئیات بسیاری از جنبه های i7 را که ما فقط درباره آنها شایعات را شنیده ایم مانند دامنه و میزان تولید آن ، شرح می دهد و آخرین شایعات منتشر شده یک تصویر بسیار هیجان انگیز است. در ادامه با ویژگی های بیشتری از بی ام و i7 آشنا می شویم. گرچه هنوز هم بسیاری از اطلاعات در پس پرده مانده است.

بی ام و i7

بررسی BMW i7 Electric Sedan

طبق گفته اخبار جدید، BMW باتری 100 کیلووات ساعت در i7 قرار می دهد که سبب می شود تا برد سدان لوکس تمام برقی، بیش از 300 مایل خواهد داشت. همچنین در اخبار منتشر شده گزارش شده است که i7 دارای یک جفت موتور الکتریکی است که هر چهار چرخ را تأمین می کند و قدرت آن 536 اسب بخار (399 کیلووات) است. شایعات قبلی حاکی از آن بود که این مدل می تواند تا 650 اسب بخار قدرت (484 کیلووات) تولید کند که بیش از M1260 با حجم 6.6 لیتر V12 است. با این حال ، اگر این شرکت برنامه هایی با عملکرد بالا برای مدل داشته باشد که احتمال می رود که این برنامه ها حتما وجود داشته باشد چرا که به نظر می رسد در رقابت با مرسدس EQS این خودرو را عرضه می کند پس باید موتور حرفه ای تری ارائه دهد.

BMW i7 Electric Sedan

EQS ، معادل i7 مرسدس ، می تواند یک مدل داغتر AMG با بیش از 600 اسب بخار (477 کیلووات) تخم ریزی کند ، که بهتر است با مدل بی ام و i7 با 650 اسب بخار مطابقت داشته باشد ، هرچند خیلی زود است که مشخص شود کدام یک از آنها قصد دارد تا به رقابت واقعی بپردازد. بخش عملکرد BMW همچنین i7 را با ویژگی های ایمنی و فناوری های نیمه خودران جفت می کند زیرا BMW EV های خود را به عنوان نیروگاه های فن آوری قرار می دهد ، این همان چیزی است که Mercedes دربرنامه های فروش خود برای خودرو های الکتریکی اش دارد.

قابلیت های BMW i7

در حالی که BMW i7 در برابر مرسدس EQS و سایر سدان های برقی رقابت خواهد کرد ، اما در مقایسه با دیگر نمونه ها به نظر می رسد که بسیار دیرتر به بازار عرضه شده باشد. مرسدس در توسعه EQS ، که انتظار می رود برای سال مدل 2022 وارد شود ، عملکرد سریع تری داشته و به نظر می رسد که این خودرو قدرتمند تر باشد. BMW i7 کمی عقبتر خواهد بود و احتمالاً در سال 2022 به عنوان مدل 2023 شروع به کار می کند و کمی از مرسدس و اولین خودرو الکتریکی آن، جا می ماند. با این حال ، چیزهای زیادی می توانند از حالا به بعد تغییر کنند.

بی ام و i7

منبع
motor1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا